Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2010-10-02 19:04:32

voltaren
przyboczny

Re: Świadome śnienie 2: testy rzeczywistości

To normalne, czasami obserwuje jak mój pies śni, to on macha ogonem, szczeka, albo przebiera nogami jakby biegał img/smilies/wink Ze śmianiem przez sen to się nie spotkałem, ale nie raz widziałem, jak ktoś się usmiecha albo gada img/smilies/wink

#27 2010-10-02 19:12:49

asmaani
przyboczny

tak, psy sa swietne img/smilies/smile
tak samo koty, potrafia miauczec, mruczec przez sen.
mialam kiedys kotke, ktora ssala przez sen nawet kiedy byla juz staruszeczka; snily sie jej wspomnienia z wczesnego kocinstwa? img/smilies/wink

oczywiscie to nic niezwyklego, ale ja mialam swiadomosc ze to sen w czasie snu i ze wydarzenia ze snu wplywaja na moje cialo /smiech/.

"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

#28 2010-10-17 18:05:07

graba999
adept

Gdzieś czytałem o sposobie takim że: piszemy sobie na ręku Ś (świadomość) i za każdym razem kiedy spojrzymy na tą literę robimy TR

Ucząc się nauczasz, nauczając uczysz się

#29 2010-10-19 20:16:53

Risthalion
Scholar Arcanum of Schola Psykana

Ostrzeżenia: 1

Yeah, może się udać...

powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.img/smilies/mad

#30 2010-10-31 16:06:34

Langusta
Użytkownik

A ja zawsze pamiętam co mi się śniło - a sny mam co noc - to dopiero zajmuje mi pamięci w głowie!

#31 2010-11-07 20:43:16

mateo1249
Użytkownik

Hmm
Zastanawiam mnie jedno czy ma jakies znaczenie "wizualizacja" bo nikt tu o tym nie wspomnial ; )

#32 2010-11-16 21:15:37

Risthalion
Scholar Arcanum of Schola Psykana

Ostrzeżenia: 1

Wizualizacja czego?

powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.img/smilies/mad

#33 2011-03-19 00:31:58

Hoffman Moritsu
zaaklimatyzowany

Rishalion.Cały czas tylko mącisz,a ja muszę to poprawiać...eh:P Szczypanie się to właśnie największy błąd poczatkowych oneironautów ze względu na to iż to nie działa.Znam już wielu takich którym to nie wypaliło.Lecz co bo niektórym może się udać.
To samo co do Aka na temat inkubacji snów.
WILD jest TYLKO dla zaawansowanych oneironautów.To jest doświadczonych.Jeśli przy zasypianiu,przy jakiejkolwiek technice będziesz się koncentrował na zaśnięciu(myślał o snach) to za kija ci nie wyjdzie choćbyś nie wiem jak się starał.
Psychologów.Taa...Z ust mi to wyjąłeś lecz to dla Ciebie właśnie on powinien być z tego powodu.Wyjaśniam już dlaczego tak uważam(i tak na marginesie zjawisko o którym mowa to tak zwana psychosomatyka poczytaj sobie o niej).COŚ TAKIEGO JAK OOBE CZY WCHODZENIE DO MÓZGU DRUGIEGO CZŁOWIEKA NIE JEST MOŻLIWE CHYBA ŻE BÓG OBDAŻYŁ WAS SPECJALNYMI MOCAMI w co śmiem wątpić.Racjonalne myślenie,zdrowy rozsądek się kłaniają.Zejdżcie na ziemię i weżcie to właśnie przemyślcie na zdrowy rozsądek.Czy to nie dziwne że na tyle milionów osób które się interesują świadomymi snami i są bardzo doświadczeni nie pomagają ludziom?Podpowiedż:Nie są egoistami.NIE UMIEJĄ.Nie są wróżkami ani żadnymi cudownymi uzdrowicielami.No chyba że ktoś z was wyznaje inne wierzenia niż Chrześcijaństwo no to nie potrafię was przekonać do swych racji...
O takich rzeczach to ja mógłbym pomarzyć jako pięcio latek.Kiedy pierwszy raz usłyszałem o czymś takim jak OOBE to głupio dałem temu wiarę i myślałem że będę latał z kolegami,wdzierał się do umysłów innych ludzi,doprowadzał ich do szaleństwa i sprawiał że by się na wzajem mordowali.Taki plan zniszczenia ludzkości.Ludzkość jest przereklamowana co nie?
A co do incepcji:HA!Co ty człowieku szukasz mądrych filmów? img/smilies/big_smile Filmy nie mają być mądre ani nawet sensowne(a powinny),ponieważ debilom dominującym w tym społeczeństwie coś takiego nie jest potrzebne.Dla nich wystarczy że jakiś gościu dostanie kilkaset kul w łeb i dalej będzie chodził i zabijał innych ludzi samemu będąc nieśmiertelnym...Taaa...I masz przepis na film Dla pospolitego Polaka(zresztą nie tylko Polaka).
No to mamy coś wspólnego.Dobrze że nie podzielasz zdania Lidki na temat owego astrala img/smilies/big_smile :1:
Test z zatykaniem nosa jak wszystkie inne testy nie są niezawodne choć faktem jest iż jest on najbardziej prawdopodobny,skuteczny,najmniej zawodny.Dlatego też jest w większości ulubionym testem rzeczywistości Oneironautów(w tym moim).

Aka to jest tak zwana inkubacja snów.Nie masz co się za to zabierać Bo i tak ci się nie uda.Możesz o tym zapomnieć.Z takim nastawieniem to tylko marnujesz swój czas.No to my pani Aka chyba podziękujemy za udział w tym temacie ze względu na to iż jej możemy więcej tutaj nie zobaczyć.

Asmanii to jest tak zwany MILD lub jedna z jego wielu modyfikacji...
Na bogato powiasz?...SUUUUUUPEEEERRRR..... ;/ Nie wiem czy wiesz lecz każdy ma takie sny może dlatego że sen jest tak samo realistyczny jak życie?
Ta ślepa uliczka jak ją nazwałaś.Jak dla mnie ulegają jej sami debile pozbawieni sensu życia czy też własnej wartości.Jak dla mnie to oni już mogą iść się ciąć.Porównam to z komputerem.Kupujesz sobie grę w której możesz wszystko,dosłownie wszystko.I co spędzasz przed nią całe życie będąc debilem pozbawionym prawdziwego szczęscia w życiu,a jedynie smakując jej iluzji?Powodzenia w takim razie img/smilies/smile

Chinasta.OOBE o ile wogule istnieje to także jest sen.To samo co do Aka.Z takim nastawieniem to nawet nie masz co się tutaj udzielać.
Ludzie co jest z wami?Najważniejszym według mnie czynnikiem do osiągnięcia świadomych snów jest NASTAWIENIE.I nie tylko w snach.Jak sobie powiesz że coś ci nie wyjdzie TO TAK BĘDZIE!Tak wiem.Życie jest okrótne.Możecie już iść się ciąć.

Abenasai.Nie znam się na tym lecz jak dla mnie te środki po prostu wprowadzają w stan paraliżu przysennego tyle że nie blokują impulsów nerwowych.

Ramix.Wiem że by nie zadziałało i nigdy w życiu nie zadziała.Wiesz dla czego?BO W TO NIE WIERZYSZ!
Czemu wy macie takie kompleksy?Co druga osoba której posty czytam w tym dziale pisze tak jakby całe jej życie było wielkim nieszczęściem i nie wierzą w swoje umiejętności.Padają tu takie pytania na kształt tego dlaczego tak agresywnie piszę.WŁAŚNIE DLATEGO!Dorzuciłbym pare bluzgów do poprzednich wypowiedzi by podkreślić dramatyzm sytuacji i zwrócić na to waszą uwagę gdyby nie te zakazy...
Napiszę to raz by wyjaśnić jak krowie na miedzy tym którzy nie pojmują o czym do nich piszę(co bo niektórym).WEŻCIE SIĘ ZA SIEBIE.UWIERZCIE W SIEBIE I ZACZNIJCIE ŻYĆ!POWTARZAM ŻYĆ!Zaznać trochę szczęścia i nie bać się że coś spieprzycie.Ktoś tutaj miał taki opis.Nie pamiętam jak on dokładnie brzmiał lecz zawarte jest to w prawach Murph'iego:
,,Jeśli myślisz że ci wyjdzie to masz rację.Jeśli myślisz że ci nie wyjdzie też masz rację".WYJAŚNIAM,SŁUCHAĆ(a raczej czytać):JAK W COŚ UWIERZYCIE(w waszej głowie czyli de factwo W SIEBIE)TO WAM SIĘ UDA!A jak nie to nie macie się co nad tym nawet zastanawiać.
Już to raz napisałem lecz powtórzę,bo mnie nie znacie.To co tutaj piszę,czy też jak mam w zwyczaju pisać że są idiotami  kiedy podejmują według mnie złe decyzje nie jest po to by ich zgnoić tylko po to by ich wspomóc,zdeterminować,zwrócić waszą uwage na to co ważne poprzez właśnie pisanie wykrzykników,z dużej litery czy też łamiąc święte prawo forum przeklinając(a wiem że co bo niektórym zależy na tym by tylko wypatrzeć jakiejś awantury związaniem z łamaniem regulaminów img/smilies/tongue ).Jak to napiszę drobnym druczkiem to nawet koło dupy wam to nie przeleci znając życie(nie macie co się z tym kryć) img/smilies/tongue
Także powtarzam bez urazy.Więcej tego nie powtórzę,bo jak was będę tak zmiękczał mówiąc że i tak będzie dobrze to nigdy się nie weżmiecie do roboty.W sumie mnie to nic nie powinno obchodzić,bo to nie mi może się stać coś niemiłego lecz mimowszystko staramy się przecież pomóc bliżniemu img/smilies/smile
Dobra zapomnijcie o tym.Okrótnik wrócił możecie już kupować specjalny zestaw nożyków dla EMO. img/smilies/wink
Podkreślam zatem jeszcze jedną kwestię:MYŚLENIE NIE BOLI!Co bo niektórych przyda się oświecić img/smilies/tongue
Ja to robię tak.Najpierw o czymś czytam.Przeczytałem,super.Nie wiem czegoś?Zadaję pytanie.I wreszcie piszę używając tego co wiem.Po co są poprzednie kroki?A no po to by zminimalizować chociażby prawdopodobieństwo zrobienia z siebie głupka.Nie będę wskazywał palcem na tych którzy to robili lecz wyprowadziłem z błędu(mam nadzieję) za równo ich jak i inne osoby które żle myślały(no chyba że sam się mylę za co oczywiście w zaistniałej sytuacji przeproszę) lecz w tym temacie owych fałszywych bądż też niekompletnych informacji było bardzo dużo img/smilies/sad

Langusta.Ja też bym chciał mieć sny co noc.Ale super...;/ Nie!Każdy ma sny każdej nocy i to nie jeden,a 4-5 kiedy śpimy zwyczajową ilość godzin.Nie wiem czy wiesz ale pamięć w głowie nie ma określonej ilości jak dysk twardy na komputerze...;/ Wiesz że pamięć można rozszeżać w nieskończoność?Dla treningu polecam coś o bardzo skomplikowanej nazwie co zwie się technikami pamięciowymi.Chociaż jeśli chcesz coś ,,prostrzego"to polecam nauczenie się książki telefonicznej na pamięć.Wspaniale rozwija pamięć.

Mateo1249.Domyślam się że chodzi o wizualizację snów znaną także pod pseudonimem afirmacja.Jak już pisałem afirmacja jest ciotką słowa wiara i kuzynką słowa emocje.Innymi słowy:AFIRMACJA POLEGA NA UWIERZENIU IŻ TO CO MA SIĘ WYDARZYĆ/CO ZROBISZ(POTRAFISZ ZROBIĆ JAK UWAŻASZ).JEST TO WMAWIANIE SOBIE CZEGOŚ!De facto jeśli chodzi o sny to jest to według mnie jeden z najważniejszych czynników do osiągnięcia świadomych snów.Jak nie wierzysz to nie masz Proste.Jak sobie wmówisz że będziesz miał tej nocy świadomy sen,a jeśli nie to jutro popełnisz samobójstwo,myśląc o tym śmiertelnie poważnie no to masz duże szanse na świadomy sen.Ja sam robię podobnie,wywierając podobnie wielką presję na swój mózg img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez Hoffman Moritsu (2011-03-19 00:48:07)

Zapraszam do gry img/smilies/smile
ERA BLEACHA          OUTBREAK

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_REIfEQvc46ZCYgYaRlbtbjnvSKt8fed2,w400.jpg

Stopka forum