Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2010-11-13 21:42:52

twarde.ciacho
adept

Gdzie studiować?

Cześć img/smilies/smile

Jestem już po studiach, ale ciągle mi mało, więc chciałabym wybrać jakiś kierunek podyplomowy, bliski mojemu dotychczasowemu humanistycznemu wykształceniu. Myślałam ewentualnie o PR.
Do tej pory studiowałam w Poznaniu. No i pytanie do was - zostać w mieście, które znam i kocham, czy ruszyć w Polskę i eksplorować inne tereny? Czy jakieś miasto jest w stanie przebić genialna ofertę dla studentów, jaka daje Poznań? img/smilies/smile
Moim zdaniem oczywiscie img/smilies/wink

:pucca3:

img/smilies/smile

#2 2010-11-13 22:15:25

Kmietlaw
adept

Re: Gdzie studiować?

Ja zapraszam do Wrocławia img/smilies/smile Mnogość ofert tu znajdziesz img/smilies/smile

#3 2010-11-13 22:31:59

victoria
adminka

Serce mówi Kraków a rozsądek Poznań img/smilies/big_smile

don't try to be perfect
just try to be better
than you were yesterday http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020

#4 2010-11-14 11:07:28

voltaren
przyboczny

Jeżeli masz już mieszkanie w poznaniu i jest ci tu wygodnie, to według mnie przeprowadzanie się do innego miasta jest zbyteczne , Poznań z tego co wiem oferuje jeden z wyższych poziomów nauki w kraju (no zależy też od kierunku), bezsensu troche jechać do Warszawy czy Torunia, chyba że chcesz jakieś odmiany czy przeprowadzki.

#5 2010-11-14 18:35:48

elle
adept

Moja siostra studiuje w Poznaniu i wg mnie Poznań utrzymuje poziom...ja studiowałam w Łodzi i nie polecam tego miasta-tanie ale zaniedbane-chyba z etapu imprez studenckich wyrosłaś, bo pod tym względem wrażenia niezapomniane, he, he...
Druga moja siostra studiowała w Częstochowie i było lekko i przyjemnie...
A ja mam "cygańską duszę" i kwestia wyjazdu do innego miasta to tylko kwestia określenia celu...tak naprawdę ważne czy "coś" trzyma Cię w Poznaniu...ja wolę miasta z duszą dla mnie Poznań nie ma duszy...

Ostatnio edytowany przez elle (2010-11-14 18:36:44)

#6 2010-11-14 18:40:18

twarde.ciacho
adept

Wiem jak się tu poruszać, ale niestety mieszkania nie mam swojego, nie dorobilam się na studenckich robotach jeszcze img/smilies/wink
Więc jako takich korzeni nie mam. Trzymają mnie tu znajomi i łatwość znalezienia pracy oczywiście.
Jak jest na przykład w Krakowie? W Poznaniu generalnie masa studenckich fuch. Nigdy nie maiałam z zarobieniem pieniedzy problemu. A w wyścigu szczurów biurowych nie chcę uczestniczyc....

img/smilies/smile

#7 2010-11-14 18:49:13

elle
adept

W takim razie kierując się rozsądkiem-wybór pada na Poznań...po co sobie utrudniać życie?

#8 2011-04-03 11:31:36

gorczyca
zaaklimatyzowany

Uwazam,ze powinnas kontynuowac studia w swoim miescie w Poznaniu.Tam masz z pewnoscia wiecej mozliwosci,niz w innych miastach.Masz tam znajomych,znasz miasto i wiesz co,gdzie i kiedy.A zawsze mozesz zwiedzac Polske,ale kiedy skonczysz studia i bedziesz sie rozgladala za praca i szukala najlepszych warunkow placowych.A po drugie skoro mieszkasz w Poznaniu,nie musisz placic za wynajmowanie pokoju,jesli bedziesz studiowac dalej w swoim miescie.A decyzja, wiadomo i tak do Ciebie nalezy,zrobisz jak bedziesz uwazala za stosowne,zostac czy wyjechac.Rozwaz najpierw za i przeciw i zobaczysz czego bedzie wiecej po ktorejkolwiek stronie.Zycze Ci pomyslnego wyboru i powodzenia.

#9 2011-04-03 22:23:20

La Papesse
zaaklimatyzowany

Do Poznania marsz!!!

Stopka forum