Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-03-10 20:43:44

fiodor
przyboczny

Sosnowski -Kliczko .

żart czy poważna walka? co o tym sądzicie?

mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

#2 2010-03-10 22:22:53

aquajack
adept

Re: Sosnowski -Kliczko .

Jestem zaskoczony takim obrotem sprawy. Kiedy o tym usłyszałem, nie bardzo wierzyłem, a okazało się to prawdą. Cały bokserski świat jest zaskoczony. Niektórzy wskazują na to, że Kliczko nic na tej walce nie zyska (oprócz kasy) a może stracić...
Szanse Sosnowskiego? Hm, no nie wiem... Czyżby powtórka z walki Gołota-Lewis? A może nie należy skreślać go przedwcześnie... Sosnowskiego postrzegałem jako boksera na marginesie wielkiego boksu i nie przypuszczałem, że dostanie szansę walki o tytuł z takim prestiżowym przeciwnikiem. No cóż, ma Dragon życiową szansę, czy jest w stanie ją wykorzystać to już inna sprawa. To może się okazać zbyt głęboka woda...

#3 2010-03-18 17:24:32

Dud3k
zaaklimatyzowany

ale sluchajcie , w boksie nie raz zdarzaly się nieprawdopodobne rzeczy!

największe sławy stawały do walki z amatorami bądź pięściarzami niższych lotów i o dziwo tę walkę przegrywali! ;]

ja sam kiedys skułem facjatę miejskiemu "Tysonowi" chociaż myślałem, że obije mnie na śmierć ;D

#4 2010-03-18 19:22:32

fiodor
przyboczny

masz rację djuk. zdarzyć się może wszystko. ale albert nie jest zawodnikiem, który jakoś szczególnie zasłużył na taką walkę. szczerze wątpię, że kliczko da się pokonać. wiem, że to już nie ten sam bokser ale ja zapamiętam go jako jedynego, który miał szansę pokonać lenoxa. gdyby nie kontuzja to kto wie jakby się to skończyło. lenox nie chciał rewanżu.

mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Stopka forum