Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2010-03-20 19:22:34

Chinatsa
Moderatorka-san
Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 1419

adopcje online

Adopcja nie koniecznie równa się z zamieszkaniem u nas kogoś, kogo adoptujemy. Jest to idealne wyjście dla kogoś, kto nie może przygarnąć kogoś pod swój dach a chciałby pomagać.
Otóż od dłuższego czasu bardzo popularna jest adopcja online. Od Ciebie zależy czy zaadoptujesz zwierzaka czy prawdziwe dziecko a satysfakcja i radość płynąca z takiej pomocy jest naprawdę ogromna.
Najpierw o adopcji dzieci.
U nas wodę uważamy za coś niewykończanego a u nich jest cudem. U nas wiedzę zdobywa każdy u nich tylko ten kto ma pieniądze. U nas jest nienawiść a u nich bezgraniczna miłość bo oni potrafią cieszyć się z małych rzeczy. Mówiąc „Oni” mam na myśli Trzeci Świat.
Możemy im pomóc chociaż trochę:
http://www.adopcja.salezjanie.pl//index … =0&o=1
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”
„Spójrz w oczy dziecka zobaczysz Boga.”
Teraz o adopcji zwierząt.
Brakuje ci czasu na spacery ze swoim czworonożnym przyjacielem lub nie masz warunków by przygarnąć takie biedne stworzenie? Adopcja online jest idealnym wyjściem, Pomyśl jak dużo możesz dać tym biednym stworzeniom. Tyle radości i szansy na przeżycie. Może one nigdy nie dowiedzą się kto im pomógł ale będziesz mieć świadomość że dzięki tobie chociaż to jedno stworzenie zaznało trochę ciepła i miłości.
„Wszystko, co robi człowiek, wydaje mi się sztuczne i niepotrzebne. Tylko zwierzę znajduje łaskę w moich oczach. Jakimż absurdem jest ta małpa idąca do biura! Zamykać się w pokoju, siadać przy biurku i tkwić za nim przez wiele godzin - nie, najlichsze zwierzę jest bliżej prawdy niż człowiek.”
„Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem”
http://www.fundacjapomagajmyrazem.pl/?a … mp;site=19


„Dobro i zło muszą istnieć obok siebie, a człowiek musi dokonywać wyboru.”
:kotek:


" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

Offline

 

#2 2010-03-21 08:53:16

sabunia
Gość

Re: adopcje online

Ja mam swoje podopieczne podwórkowe kotki. Codziennie je karmię a gdy było zimno, zrobiłam im ciepły kątek.....http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/a020

 

#3 2010-03-21 09:01:28

voltaren
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 3209

Re: adopcje online

Taka adopcja to musi być kosztowna sprawa. Troche nie rozumiem? To jest jakieś zobowiązanie, czy mogę kogoś adoptować, i nic nie wpłacić??

Offline

 

#4 2010-03-21 15:15:06

Krystek
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 2966

Re: adopcje online

U nas na okraglo pokazuje sie w TV ogloszenie, ze za sume mniejsza niz placisz za kubek kawy dzienie mozesz zaadoptowac dziecko z trzeciego swiata. Polega to na tym, ze wysylasz pieniadze do organizacji. Ta organizacja pomaga jakiejs wiosce- buduje szkole, daje opieke medyczna, itp. Ty dostaniesz zdjecie jednego z dzieci z tej wioski - i mozesz z tym dzieckiem utrzymywac korespondencje. Twoje pieniadze pojda na ubranie, jedzenie, mieszkanie dla rodziny tego dziecka.
Trzeba byc bardzo ostroznym i sprawdzic czy taka organizacja jest legalna i jaki procent twych pieniedzy jest przeznaczony na rzeczywista pomoc a ile jest zzarte przez "koszty administracyjne."
Dla mnie lepiej jest znalezc miejscowy dom dziecka i dac im pieniadze, czy kupic prezenty dla tych dzieci na Swieta. Wtedy wiesz ,co sie dzieje z twoja donacja.


Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Offline

 

#5 2010-03-21 17:50:16

sabunia
Gość

Re: adopcje online

I właśnie dlatego wybrałam taki rodzaj pomocy zwierzakom. Widzę, że jedzą i mają ciepło....

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo