Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2011-09-02 11:01:41

PiotrRosa
Ursus maritimus

Dlaczego jak sport, to tylko warcaby?

Szymon pewnie nie będzie zadowolony, ale ... Wypaczyć na tym świecie można chyba wszystko. Do pewnego momentu byłem zwolennikiem "opcji brytyjskiej". Nie rozjuszać, spokojnie, ale porządnie. Po rozruchach w Londynie do dzisiaj w więzieniach wylądowało już ponad 2.500 uczestników. Po naszym "popisie" bydgoskim - nie wiem czy ktokolwiek. A już mamy następstwo Bydgoszczy. Wrócę chyba do poglądów, że jedyny skuteczny system to nie gumowe kulki, oddziały szturmowe, ... Kałach na ostro i bez litości.

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 … owego.html

Bez jakiejkolwiek litości.

ps. przykro mi tylko, że prawdziwi kibice "Ruchu" w ogóle nie zareagowali na sytuację.

Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

#2 2011-09-02 11:14:45

Nebogipfel
mentor

Re: Dlaczego jak sport, to tylko warcaby?

Wszystkich tych kiboli powystrzelać.
Takie Gestapo czy też UB-ecy zaraz by to zrobili i może nikt by nie wpadał na głupi pomysł zakładania gangu.
A jeśli ten bokser też zazywał coś na wytryzmałość w stosunku do bólu to powinien zostać zdyskwalifikowany.

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#3 2011-09-02 11:16:14

Szymon
Heretyk i Buntownik z wyboru

no cóż...ja sympatyzuję Klubowi i drużynie, a kibole....na każdym meczu śpiewają ( łącznie z kibolami przyjezdnymi ):
- zawsze i wszędzie - policja je :cenzura: na będzie...
mam w domu Ultrasa Ruchu, który żadnego meczu nie opuści i wiem z jego relacji ile razy sama policja prowokuje zamieszki, ale w tym przypadku naćpany, nabuzowany dragami małolat dostał na co zasłużył....szkoda naprawde talentu bokserskiego

#4 2011-09-02 20:36:35

PiotrRosa
Ursus maritimus

A czy prawdziwi kibice, bo nie wątpię, że tacy istnieją, nie mają żadnego wpływu na ten motłoch? A z talentem bokserskim to lekka przesada. Naćpany skaczący po samochodach talent. Wybacz, ale mi nie szkoda.

#5 2011-09-03 07:39:42

Szymon

kibice na meczu z Jagiellonią ( 1:0 dla Ruchu ) zbierali pieniądze na protezę dla niego, kibice Jagi też się dołożyli. Kibice nie zrobią porządku z tym motłochem, gdyz po prawdzie to jedna i ta sama banda z tym, że PF ( Psychofans ) to ci, co piorą po pyskach na ustawkach, po drugie - właśnie kibicom jako bojówka zapewniają bezpieczeństwo na stadionie ( szczególnie na wyjazdach ), a tak się składa, że obecnie PF ( bojóka Ruchu ) wraz ze swoją "sztamą" z Widzewa Łódź to najmocniejsza i najgroźniejsza paka w Polsce - wszystkim bez wyjątku tzw "oklep" spuszczają.
Co do tego talentu - chodziło mi o to, że smarkacz miał podpisać zawodowy kontrakt bo0kserski, bo był naprawde dobry. Szkoda, że umysłowo był niedorozwinięty, skoro w ogółe się wziął za białe gówno
a tak naprawdę nie ma szans, aby gdziekolwiek w Polsce kibice zrobili porządek z kibolami - ci drudzy to najczęściej zorganizowana nie tylko bojówka stadionowa, ale też grupa przestępcza

Ostatnio edytowany przez Szymon (2011-09-03 07:49:00)

#6 2011-09-03 11:16:15

Nebogipfel
mentor

Co do boksu to rąk mu nie ucięli.
Gdyby więc zamierzał jednak mieć jakąś karierę bokserską a kumple byli kumplami to zamiast składać się na mordercę powinni złożyć się na protezy do nóg.
Lecz oni mają siano w głowach.
Mike Tyson wychował się na uloicy, miał ciężkie życie, ale po samochodach naćpany nigdy nie skakał.
Bardzo dużo mu pomógł właśnie boks, choć nieco późno zorientował się, że przemoc poza ringiem jest be.
Mimo, że ma dwie nogi to ponoć jest i tak przegrany w życiu.
I jego bardziej mi szkoda niż debila co widocznie wybrał rozróby miast boksu.
Chciał być bokserem to tego trzeba było się trzymać.
Sam zaprzepaścił(choć nie do końća) swoją karierę.
ZOMO i wyżej wymienione przeze mnie organizacje zaraz by te bojówki rozbili.
Poza tym często mają ustawki.
Wystarczy tylko wyczaić gdzie będą taką mieć.

Ostatnio edytowany przez Nebogipfel (2011-09-03 11:17:09)

#7 2011-09-03 11:24:33

Szymon

przeciez o tym piszę - zamiast ćpać - powinien się boksu trzymac. Kasę mu na protezy zbierali, ale bokserem już nie będzie - z własnej głupoty. Podstawą boksu jest umiejętna praca nóg

#8 2011-09-03 11:35:47

Nebogipfel
mentor

No jest pewien biegacz z protezami co lubi się mierzyć z olimpijczykami na stadionie - odnosnie sprawności protez.
Skoro biegac może na bieżni..
Chociaż pewnie protezy protezom nie równe.
Tak czy siak szkoda, że głupi.
Ni ejestem też przekonany by teraz zmądżał, bo ci kibole się przecież tam nieźle leją i to do krwi i nadal w to brną bez zastanowienia. Czyli przemocą i okaleczeniami głupoty się im nie wybije.
Pozostaje wystrzelanie..

#9 2011-09-03 11:37:42

Szymon

biegać na protezach jak widać można. ale nawet na tych kosmicznych protezach tego 400-metrowca uniku ani doskoku, ani prawidłowego ciosu nie wyprowadzi

#10 2011-09-03 11:53:27

Nebogipfel
mentor

Unik to praca całego ciała a nie tylko nóg.
Mozna się schylić chociażby a taki Ueshiba robił uniki nawet na siedząco i wywracał atakujących.
Poza tym jest też walka parterowa - oczywiście nie wboksie, lecz tam jakoś ciosy wyprowadzają.
Najbardziej nogi są przydatne moim zdaniem w kickboksingu.
Barzo istotna jest garda.
Raz zostałem zatakowany na przystanku. Nie przypominam sobie bym skakał cyz ruszał jakoś strasznie nogami.
Głowny atak był na moją głowę a facet zadawał błyskawiczne serie ciosów.
Ponoć trenował jakąś sztukę walki.
Po spotkaniu z nim jak moją rankę obejrzał znajomy to stwierził, że większego uszkodzenia można dostać od..drzwiczekw  kuchni.
Poza tym jakichś strasznych unkiów w wboksie w sumie nie widywałem.
A zadawane ciosy i tak wydają mi się jakieś wolniejsze czy z mniejszą częstotliwością niż mogłyby być zadawane.
Pokazałem raz coś takiego(serię ciosów) ochroniarzowi z banku.
Stwierdził, że tylko jedna technika ze wschodnich sztuk walki mogłaby to powstrzymać.
Czy zatem nadaję się na boksera?(i tak byłaby to waga raczej piórkowa)
Czasami mi sie wydaje jak oglądam boks, że oni uderzają jakby od niechcenia a czasami jakby się tulili.
img/smilies/big_smile

#11 2011-09-04 08:07:58

PiotrRosa
Ursus maritimus

O czym wy piszecie. Boks, pomimo całej mojej niechęci dla tego "sportu" to przede wszystkim praca głową. Przynajmniej tak udowadniają "wielcy" tej dyscypliny. Owszem para w łapie, owszem praca nóg, ale jak nie pomyśli, nie wygra. A ten debil nadawał się na ustawki tylko (i pewnie po to był mu boks). Co sam zresztą udowodnił. Zaś co do ustawek i bójek kibolskich to wyjścia są różne. Można ustalone miejsce ustawki otoczyć karawanami i po wszystkim wywieźć resztki. Jak ułożą się w mieście, zawsze pole treningowe dla OS-ów się przyda. W Szczecinie, kiedy powstawał oddział AT Straży Granicznej (bardzo wiele lat temu), na Pogoni mieli ośrodek treningowy. Na niegrzeczny sektor wchodziły dwie drużyny, przechodziły jak pług po polu (odkładając ludzkie skiby na boki) i po pięciu minutach mecz toczył się dalej przy bardzo kulturalnym dopingu. Ale pojawili się obrońcy praw "człowieka" i treningi się skończyły. Można też po angielsku, ale nasi sędziowie to oderwane (w większości) od realiów życia barany, więc się nie da. Oj przydał by nam się angielska pani premier tak na kilka lat. Zamiast tego mnientkiego kaczora.

#12 2011-09-04 15:45:01

polliter
moderatus polliterus

Ja jestem zwolennikiem ustawek. Zgodnie z teorią Darwina, jednostki nie przystosowane same się eliminują.

Oczywiście, miejsce jest ważne - żadnych stadionów, centrów miast, najlepsze szczere pole.

Po wszystkim przyjeżdżają karawany (broń Boże, karetki) i sprzątają. :black2:

Ci, którzy pozostają przy życiu, są eliminowani przez odział prowadzony przez Ramba i szafa gra!

"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

#13 2011-09-05 02:16:59

Nebogipfel
mentor

A jak skakał po samochodzie to z armatki wodnej i prądem by akumulatorki zasilone narkotykami wyczerpać a potem zobaczyłoby się jaki "kozak".
img/smilies/big_smile

Masz rację Piotrze. Myślę, że również skuteczne bylyby kary jakw niektórych krajach arabskich np złodziejowi ucinając rękę.
Należałoby chyba tez na nowo zdefinjiować pojęcie człowiek, gdyż oni do homo sapiens raczej nie należą, gdyż raczej nie myślą, malo tego doprowadzają się do stanu większej bezmyślności za pomocą narkotyków.
Obawiam się, że ich nie da się wyleczyć już z tej głupoty.
Proponuję tez by każdy policjant każdemu z nich powystrzelał nogi by zbankrutowali próbując wynając morderców.
Myślę, ż enie zdołaliby się na każdym z nich zemścić.
Co do OS-ów to nie wiem jak było, lecz pewna armia traci tysiace żołnierzy w walce n. z handlarzami narkotyków a z artykułu wynika, że to niemniej zorganizowana przestępczość.
Swoją drogą uważam, że w tym przypadku i tak chyba lepiej działać z ukrycia niż oficjalnie.

Stopka forum