Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#276 2011-08-30 22:01:46

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Re: Nadświadomość

Ja?! napisał(a):

to nie jest źródło strachu ale punkt zapalny. Źródło strachu jest tam gdzie jest źródło bezpieczeñstwa i jest ściśle powiązane jak woda z powietrzem

Pewnie ze sam, średnio ufam czemuś na co sam nie wpadłem, punkty zapalne to blisko żrudła czyli jestem blisko a mędrcem z siwą brodą nie jestem. Prosta sprawa z tym żrudłem bezpieczeństwa bo jest to poprostu brak zagrozenia, czyli żrudłem strachu jest zagrozenie, rzecz w tym ze moze on się tez pojawiać nawet wtedy kiedy zagrozenia nie ma, jako nieuzasadnione stany lękowe albo fobie albo jest niewspułmierny do sytuacji, moze paralizować albo skłaniać dusze do sprzecznych sobie zachowań. Ja o tym pisze a nie o jakimś rozbieraniu emocji na czynniki pierwsze.

#277 2011-08-30 22:13:31

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Nebogipfel napisał(a):

Conan, nie zawsze potrzeba siły by móc podnieść..czasami dużo daje masa a ja takowej nie mam i nawet trenując cięzko czy jedząć dużo nie nabrałem wsumie ani grama.
Ni mięśni ni tłuszczu.
Wydaje mi się to poza moim zasięgiem - zupełnie jak okiełznanie strachu przed psami.

ps. trening moze uczynić tez kalekę..

Ja tez jestem chudzielcem i jak napisałem nie jestem zbyt silny fizycznie ale są tez inni silniejsi fizycznie odemnie, czyli to mozliwe, ale podnoszenie cięzarów nie jest chyba sprawą az tak istotną ani dla mnie ani dla Ciebie więc zostawmy to chobbystom, Ty boisz się psów a więc to dla ciebie istotne, a jeśli istotne to jest w twoim zasięgu się tego pozbyć tylko prawdopodobnie puki co nie jest to az tak dla Ciebie męczące zeby Ci się chciało.

#278 2011-08-30 22:17:13

Nebogipfel
mentor

Jest wyjątkowo męczące.
Np. roznoszę ulotki i raz była sytuacja, że wyskoczył na mnie pies, albo otoczony byłem przez ludzi z psami.
Poza tym każdy lekarz radzi na włąsną rękę tego nie robić.
Podnoszenie może być wazne chociażby przy przenoszeniu ukochanej przez próg.
;D

Ostatnio edytowany przez Nebogipfel (2011-08-30 22:20:11)

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#279 2011-08-30 22:34:54

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Nebogipfel napisał(a):

;D

Ile moze warzyć ukochana? 50 czy 60 kilo, no 80 dla tych co lubią większe, ale nie 200:D Psy potrafią być realnie grożne dlatego sprawa jest trudniejsza, lekarz się boi ze cię pies pogryzie ale to Ty za siebię odpowiadasz a nie lekarz, nie oszukujmy się, niekiedy zeby przełamać strach trzeba zrobić coś głupiego.

#280 2011-08-30 22:54:50

Ja?!
Moderator

głupia to jest podświadoma manipulacja psem by wywołać w nim agresje. To program który został wgrany w przeszłości i jest projektowany na psy. Te słabsze czując program reagują zgodnie z nim i ma się potwierdzenie by się bać psów. Niestety tak głupio działa nasza podświadomość. Miała służyć do nauki ale to jest jest skutek uboczny z którym trzeba sobie radzić świadomie.

#281 2011-08-30 22:58:56

Nebogipfel
mentor

Conan Barbarzynca napisał(a):

Nebogipfel napisał(a):

;D

Ile moze warzyć ukochana? 50 czy 60 kilo, no 80 dla tych co lubią większe, ale nie 200:D Psy potrafią być realnie grożne dlatego sprawa jest trudniejsza, lekarz się boi ze cię pies pogryzie ale to Ty za siebię odpowiadasz a nie lekarz, nie oszukujmy się, niekiedy zeby przełamać strach trzeba zrobić coś głupiego.

80 kg dla faceta ważącego maksimum 54 kg?
img/smilies/big_smile
Zrobiłem poszedłem na sylwetsra do znajomej co miała psa i tylko bardziej strachu się najadłem.

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#282 2011-09-09 12:56:32

Andra
Gość

Ja, doinformuj: program wgrany przez kogo?

#283 2011-09-10 00:32:21

Ja?!
Moderator

Andra napisał(a):

Ja, doinformuj: program wgrany przez kogo?

Przez przykre doświadczenia i przez negatywne myśli.

#284 2011-09-10 01:40:24

Andra
Gość

Dziekuje

Stopka forum