Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2011-11-23 16:06:23

Lizawieta
przyboczny

Re: Co to byly za trzy duchy?

Conan Barbarzynca napisał(a):

Lizawieta napisał(a):

Sorry Winnetu...świetnie ujęte...zupełnie jakbyś miał to za sobą. http://yoursmiles.org/csmile/preved/c0137 :black2:

Bo doświadczyłem czegoś takiego, ale nie spotkania z jakąś zbłąkaną duszą, stąd moja ciekawość co do Twoich doświadczeń, napisałaś o obcej energi, ja przestraszyłem się własnej energi bo mnie to zaskoczyło, potem się kapnełem.

No to sorry, ale bez Winnetu, bo ironizowałam z ostatnim wpisem...chyba sam sie zorientowałeś.
Własnej energi mogłbys sie przestraszyc tylko wtedy gdybys wszedł z ciała, choć nie widzę mozliwości lekania się własnej, to tego akurat nie widzisz...znaczy własnej energii.
Ta zbłąkana dusza, to też energia...ja miała okazje widywać i jedne i drugie energie.

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

#27 2011-11-30 00:22:03

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Lizawieta napisał(a):

No to sorry, ale bez Winnetu, bo ironizowałam z ostatnim wpisem...chyba sam sie zorientowałeś.
Własnej energi mogłbys sie przestraszyc tylko wtedy gdybys wszedł z ciała, choć nie widzę mozliwości lekania się własnej, to tego akurat nie widzisz...znaczy własnej energii.
Ta zbłąkana dusza, to też energia...ja miała okazje widywać i jedne i drugie energie.

Lizawieta, akurat wzrok to jest bardzo łatwo oszukać, energie się czuje.

#28 2011-11-30 00:54:08

Nebogipfel
mentor

Zwłaszcza jeśli jest to prąd z gniazdka. O ile światło żarówki(ciepło) czuję o tyle swojej świetlówki LED-owej już nie. img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez Nebogipfel (2011-11-30 00:54:54)

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#29 2012-02-17 17:30:36

Mezamir
Gość

Gdy bylem maly pewnej nocy obudzilem sie. Zobaczylem przed soba wchodzacego czerwonego ducha (wygladal tak jak czlowiek w tym, ze nie mial oczu, skory zadnych wkleslych miejsc i wypuklych jakby byl plaski).

http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=4888

Stopka forum