Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2012-03-01 11:44:26

victoria
adminka

Re: Euro 2012

Obyś miała rację img/smilies/big_smile

don't try to be perfect
just try to be better
than you were yesterday http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020

#27 2012-03-01 18:38:26

Sailor
Miss Darkside

Pożyjemy- zobaczymy img/smilies/smile Ja mam, w każdym bądź razie, już dosyć marudzeń i utyskiwań. Moja znajoma ze studiów była wczoraj na meczu otwarcia i jest zadowolona, a jeździ z chłopakiem po całej Europie, więc chyba masakry nie ma xD

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#28 2012-05-06 18:39:32

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Znalazłem prawdopodobny scenariusz img/smilies/smile

Jak widzę te reklamy w telewizji (zwłaszcza biało - czerwoni "mutanci" z Coca-Coli) to wręcz z niecierpliwością wyczekuję tych porywających chwil i momentów ... tylko nie wiem, czy rzeczywistość sprosta wizjom hyhy img/smilies/tongue
Moment of glory czy gloria victis ? Wolę z nikim nie iść o zakład, jestem z natury sceptykiem img/smilies/wink

Tak na marginesie nieśmiało dopiszę ...
Wierzycie, że mamy choć cień szansy na wygraną albo, że przebijemy się do finałów ? img/smilies/smile
Wiecie co ? Osobiście wolę pielęgnować tutaj swoją  naiwność.
Wierzę, że TAK img/smilies/smile (przynajmniej do pierwszych rozgrywek img/smilies/tongue)

Obstawiamy wyniki ?
http://mistrzostwaeuropy.com/euro2012/mecze/

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2012-05-07 20:37:00)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Stopka forum