Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2012-05-02 22:07:46

Mezamir
Gość

Żydzi duchowi przystępują do kontrataku

Fanatycy katoliccy powołali do życia ruch “Błękitna Polska”.
http://www.blekitnapolska.home.pl/index.htm

W ich ideologicznej deklaracji pobrzmiewa ich odwieczna demagogia:

“Na tej trudnej drodze nauczycielką naszą na zawsze pozostaje święta wiara katolicka. My wiemy, że “katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu”. Dziś świadkami jesteśmy bezpardonowej walki z Kościołem katolickim i depozytem jego wiary. Ci, którzy ją prowadzą, są równocześnie wrogami Polski. Rzucamy im swoje rękawice!“

Podejmuję je!

I pozywam was na spotkanie twarzą w twarz na udeptanej ziemi.
Wybór broni zostawiam wam.

Zalazłem też pełen dupolizostwa list przewodniczącego tych fanatyków do “pasterzy”.
http://www.blekitnapolska.home.pl/Bleki … sciola.pdf

Ta sama demagogia, te same katolickie “zaklęcia”.

“Zamierzamy powiedzieć głośno i dobitnie: nie ma dziedziny życia, w której katolicyzm miałby milczeć! Życie prywatne, rodzinne, społeczne, gospodarcze, narodowe i państwowe – musi się stawać królestwem panowania Ducha Chrystusowego. Wierzymy, że do pomocy staną nam Święci Pańscy polscy z Wniebowziętą Królową Polski na czele. Mottem Zjazdu będzie jakże aktualne i dziś zawołanie katolików z okresu międzywojnia: „Żadna myśl nasza, żaden krok ani czyn nie powinien nosić cechy bezwyznaniowej, neutralnej, świeckiej”

Do tych fanatyków wciąż nie dociera, że to katolicyzm dobił i zniszczył Pierwszą Rzeczypospolitą.

A ja jestem Poganinem! Słowianinem! I nie zgadzam się na to, aby przywleczona znad Jordanu via Rzym obca wiara niszczyła i zastępowała prawdziwą wiarę naszych Pra-Ojców i Pra-Przodków!

A tak na marginesie…

Zamiast określenia “pasterze”, do kleru bardziej pasowałoby określenie “niebieskie ptaszki”.
Niebieski ptaszek nie oznaczy bowiem tylko człowieka lekkomyślnego, nieodpowiedzialnego. Oznacza też człowieka nie mającego określonego zajęcia, żyjącego cudzym kosztem, próżniaka, darmozjada.

Ponadto nazwa niebieskie ptaszki w stosunku do kleru ma uzasadnienie jak najbardziej ewangeliczne! Bo tak powiedział o ptaszkach Joszue  (MT 6, 26:): “…nie sieją ani żną i nie zbierają do spichlerzy, a Ojciec niebieski je żywi.”

Czyli wypisz-wymaluj “pasterze” kościoła -  nie sieją, nie żną, a “Ojciec niebieski” głupotą owieczek ich żywi.

Mało tego. Ci fanatycy już zrobili projekt ustawy o zmianie kodeksu karnego.
http://www.blekitnapolska.home.pl/Proje … _karny.pdf

Przyjrzyjmy się temu projektowi:

“Art. 194. Kto publicznie obraża bądź wyszydza religię katolicką, jej dogmaty, wierzenia lub
obrzędy, znieważa przedmiot jej czci lub miejsce przeznaczone do wykonywania obrzędów, bądź
przeszkadza w ich sprawowaniu,
podlega grzywnie od 100 do 200 minimalnych płac lub w wysokości dochodów skazanego
w okresie jednego roku, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 195. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego, pogrzebowi,
uroczystościom lub obrzędom kościoła innego niż katolicki lub związku wyznaniowego o
uregulowanej sytuacji prawnej, znieważa przedmiot czci lub miejsce przeznaczone do
wykonywania obrzędów, bądź przeszkadza w ich sprawowaniu,
podlega grzywnie od 100 do 200 minimalnych płac lub w w wysokości dochodów skazanego
w okresie jednego roku, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 196. Kto ogranicza człowieka w przysługujących mu prawach ze względu na jego
bezwyznaniowość,
podlega grzywnie od 100 do 200 minimalnych płac lub w wysokości dochodów skazanego.”

Już po tym, że dla siebie, katolików, projektanci nowelizacji KK dali oddzielny paragraf, a dla “reszty hołoty” paragraf wspólny i na drugim miejscu widać, że katolicy nadal czują się czymś szczególnym. Wszak można było wszystkie religie umieścić w jednym paragrafie.
Ponadto paragraf dotyczący katolicyzmu jest surowiej sformułowany, niż dla niekatolików. Dla niekatolików brakuje stwierdzenia o publicznym obrażaniu bądź wyszydzaniu religii, dogmatów, wierzeń.

Nie ma też ani słowa o sytuacji tych, którzy nie mają “uregulowanej sytuacji prawnej”. Czyżby z tych można było szydzić i drwić?
Brakuje też sprecyzowania tego, co jest “obrazą bądź wyszydzaniem religii katolickiej, jej dogmatów, wierzenia” itd.
Jeśli powiem, że katolicyzm jest obcą, przywleczoną znad Jordanu wiarą w żydowskiego, plemiennego Jahwe, na dodatek psychopaty pomagającego jednym okradać  i mordować innych – czy będzie to traktowane jako obraza bądź wyszydzanie – skoro jest to prawda?

I jak rozumieć należy zapis: Kto ogranicza człowieka w przysługujących mu prawach ze względu na jego bezwyznaniowość…?
A jeśli bezwyznaniowcowi przeszkadzają i irytują go stawiane wszędzie “rzymskie szubienice” – symbol katolicyzmu – to co zrobić z tym fantem?

Przez ostatnie tysiąc lat wojujący katolicy w Polsce obrażali i wyszydzali wszystkich nie-katolików. Typowymi ich epitetami były: poganie, bluźniercy, heretycy, odszczepieńcy, bałwochwalcy, bezbożnicy, szatański pomiot itp.

A teraz nagle machają białą flagą, chcą rozejmu, nie będą innym przeszkadzać w ich praktykach religijnych, byleby sam katolicyzm był prawnie chroniony przed ostrą ale zasłużoną prawdą o nim samym, nazywaną przez tych hipokrytów eufemistycznie “obrazą i szydzeniem z religii katolickiej, jej dogmatów i wierzeń”

Wygląda na to, że katolicy zorientowali się o ich – na szczęście – słabnących wpływach. Krytykowani z wielu różnych stron chcą się wobec tego prawnie zabezpieczyć przed dalszym publicznym demontażem ich naciąganej doktryny. Myślą, że jak demaskowanie ich hipokryzji i przypominanie im ich niechlubnej przeszłości zostanie zakazane, ucieczka owieczek z topnącego stada się zakończy.

Jeszcze jedna uwaga nasuwa się w związku z tymi paragrafami. Pisze tam: “Kto (…) znieważa (…) miejsce przeznaczone do wykonywania obrzędów, podlega grzywnie…itd.

Miejsca słowiańskich świątyń od ponad tysiąclecia są okupowane i znieważane przez katolików!

Zawłaszczyli sobie najświętsze miejsca kultu naszych Ojców : Ślężę, Łysiec, Śląską Górę Chełmską (skatoliczoną na św. Annę) i wiele, wiele innych.

Oto kilka tylko przykładów przywłaszczenia sobie przez katolików słowiańskich świętych miejsc, nadal przez nich okupowanych:

Gniezno, wzgórze Lecha – kiedyś słowiańska świątynia – dzisiaj katolicka katedra.
Pyrzyce, Wzgórze Chramowe – kiedyś słowiańska świątynia – dzisiaj kościół pw. NMP Bolesnej
Krzyżanka - Góra Chełmska – kiedyś słowiańska świątynia – dzisiaj kaplica z obrazem Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.
Gostyń – Święta Góra – kiedyś słowiańska świątynia – dzisiaj bazylika księży filipinów i klasztor.

Podobne przykłady można mnożyć.

Oddajcie nam rabusie nasze święte miejsca! Macie swoich kościołów i kaplic 17 533. Nawt gdy kilkanaście z nich wyburzycie i oddacie nam, prawowitym właścicielom kilkanaście naszych świętych miejsc to i tak zostanie wam tysiące miejsc do palenia kadzideł waszemu nadjordańskiemu Jahwe.

A już szczytem demagogii i zakłamania jest “uzasadnienie” tego projektu. Czytamy w nim tak:

“Obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy Kodeks karny jest konsekwencją przemożnego, pozytywnego wpływu Kościoła katolickiego na konstytuowanie się i trwanie wspólnoty narodowej Polaków oraz uznania ogromnych zasług dla państwa i narodu polskiego na przestrzeni jego ponad tysiącletniej historii. Jest dla nas oczywiste, że państwo powinno chronić prawem wszystko to, co je wzmacnia.”

O jakim oni “pozytywnym wpływie” bredzą? O jakich ogromnych zasługach dla państwa i narodu? Przecież to ich fanatyzm doprowadził do upadku Pierwszej Rzeczypospolitej (o tym w następnym wpisie).

Wasze katolickie “pięć minut ” (piekielnie długich tysiąc lat) upłynęło. Dość już naszkodziliście Polsce. Jesteście zabójcami naszych słowiańskich korzeni, naszej słowiańskiej tradycji.
Najlepiej zrobicie, jak się wyniesiecie do waszej “ziemi świętej”, tam – gdzie jest ojczyzna waszego plemiennego Jahwe – nad Jordanem, na Synaju, w Jerozolimie.

A nie na naszej  Świętej Słowiańskiej Ziemi.

opolczyk

.

ps:
I jeszcze na koniec to merdanie ogonem w stronę Brukseli:

“Przedmiot ustawy nie jest sprzeczny z prawem Unii Europejskiej.”

A nawet, jakby był sprzeczny – to co? Czy my nie możemy sobie urządzać Polski po naszemu, tak jak my chcemy – a nie jak to narzuca nam Bruksela?
Wychowani na posłusznych niewolników katolicy z Błękitnej Polski nie potrafią powiedzić komisarzom z Brukseli – Won Z Naszego Polskiego Domu!

Tutaj my ustalamy prawa, a nie hołota z grupy Bilderberga!
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/05 … ontrataku/

Ostatnio edytowany przez Mezamir (2012-05-02 23:57:01)

 

#2 2012-05-03 00:08:53

Conan Barbarzynca
Administrator
Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 4207

Re: Żydzi duchowi przystępują do kontrataku

Mezamir napisał(a):

Wierzymy, że do pomocy staną nam Święci Pańscy polscy z Wniebowziętą Królową Polski na czele.

Hmm... pewnie w pierwszym szeregu to święty Stanisław patron Polski http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanisław_ze_Szczepanowa  img/smilies/big_smile Ale tak właściwie to nie jest wina tych ludzi, dla nich Katolicyzm jest wiarą ich przodków, tak zostali wychowani a rozmyślać im się widocznie niechce, zresztą ta religia została tak obudowana innymi tradycjami ze to właściwie nie jest Chrześcijaństwo, to się zrobiła taka owczarnia. Oni nie wiedzą co jest grane, bo kazdy zarzuca im obłudę i jakieś starodawne zbrodnie, przy czym szachuje ich chrześcijańską moralnością, mają się dać wytłuc? Przeciez to Polacy.

Offline

 

#3 2012-05-03 00:14:40

Mezamir
Gość

Re: Żydzi duchowi przystępują do kontrataku

"Pieśń Bojana"

Głód, powietrze, ogień, woda
I wszelaka zła przygoda
Będą temu, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!

Zwierz drapieżny do obory
Między stada czarne mory
Wejdą temu, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!

Chorobą się rozniemoże
I boleści twarde łoże
Zwiąże tego, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!

A gdy skona, garści ziemi,
Gdzie by spoczął kośćmi swemi,
Nie dostanie, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!

Marnie zginie!...Wiatr rozmiecie
Prochy jego po wszym świecie -
Marni zginie, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!

Autorem słów jest Ryszard Brewińsk

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo