Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2011-12-05 20:31:41

Nebogipfel
mentor

Re: Euro 2012

Highlander napisał(a):

Nebogipfel napisał(a):

Mogę być jednoosobową reprezentacją? img/smilies/big_smile Serio, skoro ja sam potrafiłem ograć całą drużynę w szkole to się nie dziwię, że przegrywamy na mistrzostwach itp., itd.. Tak na prawdę oni mogliby wystawić jednego zawodnika chyba i by ograł tą "reprezentację" . img/smilies/hmm
Czasami mi się zdaje, że ja za dawnych lat byłem lepszym bramkarzem od Dudka..

To, że co, ograłeś sam naszą kadrę gdy chodziłeś do szkoły i byłeś lepszy od J. Dudka?
Bo tak zrozumiałem z tej wypowiedzi?

Widziałem w TV jak Dudek broni(chyba nawet raz pokazali fragment jego treningu) i pamiętam jak ostry trening miałem na podwórku i wątpię by dał radę - tylko tyle. Raz grałem sam przeciw całej drużynie w szkole i ich ograłem. Reprezentacja to nie jest, lecz z tego co o nich czytam to ćwiczą podobnie albo i słabiej - to mi wystarczy. Myślę, że jakby nasza reprezentacja miała na prawdę ostry trening(tak jak ja na tej bramce) i grała z głową(dzięki niej ograłem wtedy inną klasę w szkole, tamci w sumie nie myśleli specjalne..chyba nawet nieco mniej niż nasza reprezentacja..) to byśmy tak często nie przegrywali - moim zdaniem. A jak jeszcze czytam artykuły(to nie jeden taki) jak wyglądają te ich treningi(na jakichś plażach sobie leżą zamiast ostro wziąć się do pracy jak koledzy z innych krajów a to trener sobie pije piwko, gdy oni biegają bez ładu i składu) to tylko się utwierdzam w tym przekonaniu.  Teraz nie mam już takiej kondycji jak kiedyś, lecz jakbym nad sobą popracował(aby wrócić słucham Szymona też - wielkie dzięki) to chętnie bym z nimi zagrał sprawdzić czy mam rację czy się mylę. Choć w przypadku bramki wydaje mi się, że ostrzejszych treningów niż ja kiedyś nie przechodzą. Zwłaszcza jak tak lubią wypoczywać. :zozol4:

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#22 2012-02-28 19:53:41

victoria
adminka

No i co moi drodzy, już wiadomo, że autostrady będą po EURO2012... Nie pomogły zaklęcia, przysięgi i butne miny

Minister transportu Sławomir Nowak poinformował, że na pewno na mistrzostwa nie będą przejezdne odcinki autostrady A1 Toruń - Stryków oraz A4 Kraków - Rzeszów.

A jakby wobec tego kibice olali euro?

Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka,
dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy,
że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie,
jaki uczynił, powołując nas na ten świat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050 http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020 

#23 2012-02-29 11:05:13

PiotrRosa
Ursus maritimus

Daj spokój!!! Odpuścić sobie tyle możliwości dymienia? Bez szans. Na piłkarzy i tak nikt patrzył nie będzie, bo nie ma na co, ale imprezy... Tak pomyślawszy chwilę, to minister taki głupi całkiem nie jest. Będą sobie kibole jechali z meczu na mecz, a tu zonk, droga się skończyła w szczerym polu. No to ponaparzają się w tym szczerym polu i w miastach będzie spokój. To też jakiś sposób na nich.

Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

#24 2012-02-29 11:24:21

G.J.Jane
zaaklimatyzowany
Serwis

A weźcie nic nie "mówcie" o tym całym EURO 2012! Śmiech na sali, Polska skompromitowała się pod tym względem, mam na myśli całe przygotowania i stadiony. Byłam na tym Gdańskim i wcale nie jest jak media podają, jest wiele niedociągnięć, dużo trzeba poprawić, nowe krzesełka a już się rozwalają, problemy z toaletami, złe oznakowanie/nakierowanie... a w ogóle to nie
chce mi się nawet o tym pisać...

... Cmoknij mi...

#25 2012-03-01 11:26:59

Sailor
Miss Darkside

G. J. Jane, wg mnie zapalonym kibicom to nie przeszkadza img/smilies/smile Liczy się widowisko sportowe, emocje, a nie kondycja krzesełek. To tak, jak idzie się na koncert ukochanego zespołu i nie zwraca uwagi czy w klubie jest zimno czy może za gorąca, a piwo rozwodnione czy też nie, bo to ma znikome znaczenie. Kibic czy fan wybaczą wszystko, bo nie są małostkowi. A endorfiny wydzielane w czasie uniesień rekompensują wszystkie niedostatki i niedociągnięcia img/smilies/big_smile Z moich obserwacji wynika, że ci, którzy najmniej interesują się sportem, najbardziej biadolę nad infrastrukturą czy stanem stadionów, a oddani kibice mają całkiem inne zagwostki i obawy.

Ja czekam z niecierpliwością na czerwiec, z optymizmem i wiarą, że wszystko się uda i że będzie to najlepsze EURO ever:)

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#26 2012-03-01 11:44:26

victoria
adminka

Obyś miała rację img/smilies/big_smile

Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka,
dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy,
że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie,
jaki uczynił, powołując nas na ten świat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050 http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020 

#27 2012-03-01 18:38:26

Sailor
Miss Darkside

Pożyjemy- zobaczymy img/smilies/smile Ja mam, w każdym bądź razie, już dosyć marudzeń i utyskiwań. Moja znajoma ze studiów była wczoraj na meczu otwarcia i jest zadowolona, a jeździ z chłopakiem po całej Europie, więc chyba masakry nie ma xD

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#28 2012-05-06 18:39:32

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Znalazłem prawdopodobny scenariusz img/smilies/smile

Jak widzę te reklamy w telewizji (zwłaszcza biało - czerwoni "mutanci" z Coca-Coli) to wręcz z niecierpliwością wyczekuję tych porywających chwil i momentów ... tylko nie wiem, czy rzeczywistość sprosta wizjom hyhy img/smilies/tongue
Moment of glory czy gloria victis ? Wolę z nikim nie iść o zakład, jestem z natury sceptykiem img/smilies/wink

Tak na marginesie nieśmiało dopiszę ...
Wierzycie, że mamy choć cień szansy na wygraną albo, że przebijemy się do finałów ? img/smilies/smile
Wiecie co ? Osobiście wolę pielęgnować tutaj swoją  naiwność.
Wierzę, że TAK img/smilies/smile (przynajmniej do pierwszych rozgrywek img/smilies/tongue)

Obstawiamy wyniki ?
http://mistrzostwaeuropy.com/euro2012/mecze/

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2012-05-07 20:37:00)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Stopka forum