Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2012-08-08 11:23:11

Andra
Gość

Re: Cudowne sny

Baabciu, a splyn ze mnie co? Zyc beze mnie nie mozesz czy co?img/smilies/smile zawsze mozesz zamknac oczy na moj widok. O ile Ci to w czyms pomoze to i mnie nie przeszkodzi.  Slusznie kiedys zauwazylas ze jestem lepka. Jak miod. Ale gdybys Ty nie byla sliska, nie zauwazylabys tego. Mow zatem otwarcie nie slizgajac sie: czego chcesz. I pojmij wreszcie ze tym co siejesz potwierdzasz siebie, a mnie to i tak nie uczyni ta ktora nie jestem. Jaki siew takie plony, wiesz?img/smilies/smile po co zatem marnowac energie na jalowe slowa...no powiedz sama. Po co, komu to sluzy?

A Ty nie umiesz opanować się i NIE odpowiadać uwagami osobistymi nie na miejscu?

Potraktuj jak jako ostatnie ostrzeżenie 'ustne'

Lidka

Ostatnio edytowany przez Andra (2012-08-08 11:47:25)

 

#27 2012-08-08 12:25:11

Lidka
mentor
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 21446

Re: Cudowne sny

Post baabci jest jak najbardziej 'na miejscu'.

Rzadko kto jest świadomy faktu, że jest tam, gdzie skieruje swoją uwagę. Jak śpi - jest we śnie. Jak nie śpi, ale zamyśli się nad czymś - jest tam, gdzie są jego myśli. Utarło się nawet powiedzenie 'obecny ciałem, a nie duchem'. Wszyscy je chyba znają i wiedzą, o jaki stan chodzi. Ale rzadko kto zdaje sobie sprawę z tego, że należy rozumieć to dosłownie.


Pozdrawiam!

Lidka

Offline

 

#28 2012-08-08 13:18:41

Andra
Gość

Re: Cudowne sny

Lidko, moze dla Ciebie, ale dla mnie nie musi. Nie zaczynam wymiany uwag osobistych, odsylam jedynie to co zostalo wyslane.
A autora notki pod moim poprzednim postem uprzejmie informuje ze jestem odporna a nie opanowana. To roznica jak niebo i ziemia. Na ziemi panuje rozum niestety, czego efekty widac golym okiem.  Nie laze do nikogo ale jesli ktos wlazi na mnie to mam prawo strzasnac?

Doskonale wiem, że jesteś odporna (i na co), ale nie o to tu chodzi. Nie o Tobie mowa i nie mam zamiaru roztrząsać Twoich problemów. Dobrze by było, gdyby dotarło do Ciebie, że nie jesteś 'pępkiem świata', żeby każda odpowiedź krążyła wokół Ciebie. Post baabci nie został napisany osobiście pod Twoim adresem, był bardzo ogólny i dotyczył dokładnie każdego, kto się na ten temat wypowiadał. I samego tematu. A że Ty go wzięłaś osobiście i o temacie raczyłaś zapomnieć, to już tylko i wyłącznie Twój problem.

Proszę albo kontynuować temat (także sugestie baabci do niego należą), albo zamknąć buzię i nie obrażać nikogo. Twoje osobiste uwagi nikogo nie interesują.

Lidka

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo