Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2012-08-16 16:34:15

mont_kaw
zwierzak

Re: Olimpijskie Złoto dla Siatkarzy

A ja wlasnie tego nie jestem pewien img/smilies/smile
Jedna sprawa to  nie trafic ze szczytem formy na odpowiednia impreze,zarznac ich morderczym treningiem,zle spedzic okres przygotowawczy.Druga to nie umiec utrzymac mentalnosci wojownikow i zwyciezcow,pozwolic by sploneli niczym szczapy drewna,nie dzwigajac ciezaru imprezy i wlasnej wartosci jako faworyta.Ktore bledy mozna latwo skorygowac,ktore trudniej,a ktore cholernie ciezko?

Ostatnio edytowany przez mont_kaw (2012-08-16 16:37:49)

#27 2012-08-16 16:46:59

mont_kaw
zwierzak

Za sportowefakty.pl

:Nadal nie milkną echa słabego występu polskich siatkarzy na igrzyskach w Londynie. Andrea Anastasi zaprzecza, że jego zespół zadowolił się wygraną w Lidze Światowej i nie nastawiał na sukces na IO.

- To bzdura! Zawsze kiedy jadę na igrzyska, myślę sobie: Andrea, jesteś szczęściarzem, że znów możesz być w wiosce olimpijskiej, poczuć tę atmosferę. A gdy wyjeżdżam, zawsze zastanawiam się, czy to był mój ostatni raz. Mam nadzieję, że pojadę do Rio de Janeiro i bardzo chciałbym poprowadzić tam biało-czerwonych. W mojej pracy nie można jednak snuć planów aż na cztery lata. Są w niej etapy, chwile próby. Dla mnie kluczowe będą MŚ 2014. Po nich wszystko się wyjaśni - powiedział włoski szkoleniowiec w rozmowie z Przeglądem Sportowym."
do MS 2014 i jesli nie bedzie sukcesu to zegnamy trenera

#28 2012-08-16 17:20:47

Łosiu
Moderator

Mieliśmy słabszy ,,okres". haha

Anastazja ma może lata przejściowe.

Ale jest dobrze. Zawodników mamy dobrych.

Potrafimy wygrywać z najlepszymi- szczyt formybył za wcześnie.

Ot co?

Łosiu - sceptyk

img/smilies/wink

....

#29 2012-08-16 21:59:48

Reiv
zaaklimatyzowany
Serwis

Mieliśmy słabszy ,,okres". haha

Anastazja ma może lata przejściowe.

Ale jest dobrze. Zawodników mamy dobrych.

Potrafimy wygrywać z najlepszymi- szczyt formybył za wcześnie.

Ot co?

No był za wcześnie.
Polityka odnośnie trenerów w przypadku PZPS zawsze była trafiona. Odwrotnie w przypadku PZPN.
Obecny trener powinien zostać. Powoli trzeba szukać nowego rozgrywającego (Kto wie, może w 2014 Fabian Drzyzga będzie reprezentował klasę światową...)

Z IO nie ma co tragizować. Szkoda jedynie meczu z Australią. W przypadku wygranej z Niemcami gralibyśmy potem o 3 miejsce, bo Rosjanie byli w tym turnieje poza Naszym zasięgiem. A czy byłyby medal - i tak powątpiewam. Gorycz 4 miejsca mogłaby się dla Nas jeszcze gorzej skończyć (i dla samego trenera). Zawsze wtedy niedosyt jest mocniejszy. A jeszcze by gorzej było, gdybyśmy odpadli z Niemcami, wtedy to fala krytyki by się polała.

Ostatnio edytowany przez Reiv (2012-08-16 22:00:37)

Stopka forum