Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#41 2013-07-06 01:49:00

polliter
moderatus polliterus

Re: Czym jest Msza?

Kto Ci to powiedział, Jezus?
Miłość i nienawiść to emocje, nic więcej. Kocham i nienawidzę, mam do tego prawo (jeszcze, ale chyba niedługo nie będę miał), więc nie pozwalam sobie na to, by ktoś mnie ograniczał.
Mojej Pani nie wolno używać pigułek? Mnie nie wolno używać prezerwatywy? Mam gadać o tym przed jakimś facetem w kiecce w jego kiosku? Nie mogę jeść mięsa w piątek (ale rybę mogę wpierdolić, bo to nie mięso, tylko "ryba". kurwa). Przecież trzeba być naprawdę pierdolniętym, żeby w takie bzdury wierzyć....

"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

#42 2013-07-06 23:15:32

promyk
adept

polliter napisał(a):

Kto Ci to powiedział, Jezus?
Miłość i nienawiść to emocje, nic więcej. Kocham i nienawidzę, mam do tego prawo (jeszcze, ale chyba niedługo nie będę miał), więc nie pozwalam sobie na to, by ktoś mnie ograniczał.
Mojej Pani nie wolno używać pigułek? Mnie nie wolno używać prezerwatywy? Mam gadać o tym przed jakimś facetem w kiecce w jego kiosku? Nie mogę jeść mięsa w piątek (ale rybę mogę wpierdolić, bo to nie mięso, tylko "ryba". kurwa). Przecież trzeba być naprawdę pierdolniętym, żeby w takie bzdury wierzyć....

Nie tylko img/smilies/smile pierdolnięty wierzy,wiesz mimo wszystko to za wielkie słowa,bo one nic nie zmienią tylko zaostrza relacje img/smilies/smile
Wierni kościołowi oddają się posłudze(nikt nie wie z jakich powodów)służenia i Ja to szanuję,bo coś wytykać Bogu ze coś spierdolił img/smilies/smile wybacz ale to trochę nie namiejscu.
Każdy ma swoje życie,ma swoją wolną wolę,nikt i nbic nikomu nie może nażucić albo zabronić.wiem że to trochę skomplikowane ale tak jest,
Z wzrostem świadomości to wszystko staje się przejrzyste,a zarazem staje się mało ważne

Przyjacielu mój któryś jest w niebie
Przyjdz miłośc twoja,w każde serce nasze
Pobłogosław starania nasze
Aby tu na ziemi,niebo twoje zagościło nam na wieki wieków

#43 2013-07-06 23:31:02

Bolaren
przyboczny

"Ludzie nie potykają się o góry, tylko o kretowiska." - Konfucjusz (Kǒng Zǐ )

#44 2013-07-07 10:04:37

merkaba
Moderator

np Marta Robin mogła tylko przyjmować eucharystie

http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif

#45 2013-07-07 10:44:01

baabcia
bo ja wiem

merkaba napisał(a):

np Marta Robin mogła tylko przyjmować eucharystie

promyk napisał(a):

... to jest metoda na głoda,pamiętajmy ze miłośc rodzi miłość a nienawiśc rodzi nienawiść :2:

:black1:

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

Stopka forum