Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#101 2013-07-25 13:43:57

Mistyk
zaaklimatyzowany

Re: Ujawnię wam Boga

KarolGustaw napisał(a):

Oglądałem mecz piłki siatkowej i nożnej też, i widziałem animatora(dla katolika to anioł) który decydował kto ma wygrać, czułem różne rodzaje energii/wibracji które wysyłał zawodnikom, zniechęcenie, strach lub zachęta do gry. Wiem, że burze i gradobicia też oni robią, jak pójdziesz dalej tym tokiem myślenia, to dojdziesz do wojen.

Oglądałeś na żywo czy w tv?
Jakiego animatora - mógłbyś go opisać, doprecyzować?

KarolGustaw napisał(a):

Pan nie dał nam wolności, Pan dał nam zajęcie i zawsze będzie nam czegoś brakowało i On to wykorzysta bo -świat musi się kręcić(to usłyszałem od kogoś po tamtej stronie), to nie jest miłość to jest interes/biznes.

Będzie nam zawsze czegoś brakowało, chociaż byśmy nie wiem co mieli i co osiągnęli, gdyż taka już jest ludzka natura (ego).
Nigdy nie jesteśmy w pełni zadowoleni z tego co jest, a przynajmniej nie na dłuższą metę.
Zawsze mamy jakieś pragnienia, które są jak horyzont - poza zasięgiem.

KarolGustaw napisał(a):

I pozwolę sobie na złośliwość, ten Pan który rządzi naszym światem to moim zdaniem  jakiś lokalny sołtys.

Zdradzę ci sekret: nie ma żadnego Pana, który rządzi naszym światem.

"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
                   Pieśń Mahamudry Tilopy

#102 2013-07-25 14:11:07

Marysia
adept

Mistyk napisał(a):

Będzie nam zawsze czegoś brakowało, chociaż byśmy nie wiem co mieli i co osiągnęli, gdyż taka już jest ludzka natura (ego).
Nigdy nie jesteśmy w pełni zadowoleni z tego co jest, a przynajmniej nie na dłuższą metę.
Zawsze mamy jakieś pragnienia, które są jak horyzont - poza zasięgiem
Zdradzę ci sekret: nie ma żadnego Pana, który rządzi naszym światem.

Jest taki stan zwany spełnieniem, to moment ,gdy wszystkie nasze stare problemy  problemy zostały rozwiązane.Umysł ludzki przestaje na chwilę projektować ,do głosu dochodzą uczucia.... Są to stany spontaniczne , takie prezenty od duszy/?/

#103 2013-07-25 14:23:17

Mistyk
zaaklimatyzowany

Tak są takie stany, tylko zwykle trwają krótko.
Chyba że się obudzimy z tego snu o byciu odrębną, śmiertelną jednostką żyjącą życie pełne cierpienia... img/smilies/smile

"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
                   Pieśń Mahamudry Tilopy

#104 2013-07-26 09:21:36

KarolGustaw
zaaklimatyzowany

Mistyk w dziale Rozwój Duchowy są dwa tematy „Wstyd” i „Życie” tam o nim(animatorze) więcej napisałem, zacznij przeglądać od końca, szybciej to znajdziesz.

A co się tyczy tego Pana, co nami niby nie rządzi, to moim zdaniem chodzi w kelnerskim ubranku(na biało) i ma również białe biurko.
Kolego, jakiś czas temu zasypiając usłyszałem burze i co zasnę to zagrzmi i na półświadomie wysłałem w jej kierunki mój spokój(wyleciało ode mnie takie białe kółeczko) i wtedy usłyszałem głos- co u niego? I drugi- właśnie rozgonił mi burze.

W zeszłym tygodniu byłym na takich tygodniowych wczasach nad jeziorkiem, było bardzo gorąco, więc pomyślałem, a może jakaś burza. Zacząłem ściągać chmury w jedno miejsce i wtedy usłyszałem – zaraz będzie miał burzę i poczułem inna siłę która niweluje moją. Znowu zacząłem ściągać chmury w jedno miejsce i znowu usłyszałem – zaraz będzie miał burzę i znowu poczułem inna siłę która niweluje moją. Odpuściłem, ktoś był silniejszy ode mnie i wtedy wyleciało ze mnie takie białe kółeczko jak za pierwszym razem, burzy nie było.
Będąc kiedyś na spacerze w lesie, zacząłem integrować się z przyrodą  i kiedy zacząłem czuć maleńka nutkę jedności, ktoś odciął mnie o tego, jakby pozamykali mi drzwi i okna w moim ciele.

Wiesz dlaczego o tym pisze, integrując się z przyrodą, stając się trawą, drzewem czy inna rośliną można wyczuć czego ona potrzebuje, na przykład wody. A mając umiejętność sprowadzenia deszczu można jej (roślinie)go dostarczyć, tyle ile go potrzebuje. Idąc dalej tym tokiem postępowania można zintegrować się z wirusem HIV i dowiedzieć się czego potrzebuje do „życia” i mu to zabrać itd. itp.
Od ładnych paru lat ktoś otwiera moje czakry i meridiany i również ktoś uniemożliwia mi  korzystanie z tego. Bardzo często słyszę – nie pozwolę ci w nim żyć. Dlatego twierdze że jestem pod władzą jakiegoś lokalnego sołtysa, który nie życzy sobie zmian u siebie.

Stopka forum