Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#451 2013-09-12 17:26:22

baabcia
bo ja wiem

Re: PO ŚMIERCI...

jestem za sprzątaniem na jedną kupę  - wszytskich  CAŁYCH dyskusji z kręgu gdzie  temat zamykasz:

"a bo mnie atakujesz"  "a bo inteligentny to rozumie"  "a bo się wyśmiewasz"

nie widziałam ataków na Ciebie na forum - widzę skutki za to !

Lidkologia jest ciekawa ale  nikt nie musi się z pod niej odkopywać,  z piętnem "inteligentnego ale leniwego"  -  część zdaje się straciła  dostęp do tlenu i poległa

off top  do jednego talerzyka - kto uzna, ze coś ważnego stracił wykopie/wykopiuje sobie

bez ściemy jedziemy!

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#452 2013-09-12 17:38:26

Lidka
mentor

Tego się nie da posprzątać i na jedną kupkę ułożyć... img/smilies/big_smile. Ale jak chcesz, możesz spróbować img/smilies/wink.

Co do ataków - hmm... Ja ich nigdy nie postrzegałam jako ataki, zawsze coś pozytywnego wyciągałam nawet z mających mnie zmiażdżyć wypowiedzi Risthaliona, dzięki temu jestem w punkcie, w którym jestem img/smilies/wink.

Nie odnotowałam też 'zakopanych lidkologią', odnotowuję 'negujących lidkologię' (i Lidkę przy okazji, nie ma nic prostszego niż przeniesienie negacji z treści na osobę), ale tym akurat nie ma co się zajmować, normalka... img/smilies/big_smile. (a piętno, o ile takie ktoś czuje, jest jego własne, więc też może mu posłużyć, o ile zechce do tego dojść; a jak nie zechce - może je mnie przypisać, mnie to nijak nie zaszkodzi, 'ja wiem, że jestem czysta'... img/smilies/wink).

OK, to chyba już wszystko zostało powiedziane, możemy jechać dalej?

Pozdrawiam!

Lidka

#453 2013-09-12 20:18:58

baabcia
bo ja wiem

cały czas kwitujesz argumenty atakiem na Ciebie

warto zmieść w jedno miejsce zanim bedzie za późno

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

Stopka forum