Imladis

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2013-12-17 20:34:30

lukasz1407
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 1

Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

Według orędzia od Boga Ojca jakie otrzymała współczesna wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia obecnie żyjemy w czasach ostatecznych, a jednym ze znaków potwierdzających to mają być dwa Słońca widoczne na niebie.

Słyszeliście wcześniej o takim cudzie? Co o tym myślicie?

Według proroctw to wszystko ma mieć miejsce w tych czasach w których żyjemy.

cyt. : "Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca.(...)"

a tutaj całe orędzie:

"Bóg Ojciec: Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca"
orędzia "Ostrzeżenie" 10.11.2013, godz. 15:00 Moja najdroższa córko, Moim Pragnieniem jest bardzo szybkie zebranie razem wszystkich Moich dzieci, aby byli świadkami Mojej Obietnicy. Mój Wielki Dar przyjdzie w środku strasznych, duchowych prześladowań, kiedy wszystko czym Ja Jestem będzie odrzucane. Światu zostaną zaprezentowani nowi bogowie, z których żaden nie istnieje. Pokryci błyszczącą fasadą, będą przeznaczeni do powstrzymania wiary wszystkich w Moje Istnienie. Cała ta herezja zgasi Światło Boga. Wkrótce gwiazdy przestaną świecić ze swoją wielką intensywnością. Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca. Żadna definicja ograniczona ludzką wiedzą, nie będzie sensowna. Jednak o każdym znaku, danemu światu z Nieba powiedzą, że to z powodu istnienia innego życia ludzkiego we wszechświecie. Ja Jestem Twórcą całego życia. Ja stworzyłem człowieka. Ja stworzyłem świat. Nigdy temu nie zaprzeczajcie, ponieważ gdy tak zrobicie, będziecie popierali fałszywą doktrynę. Każda interwencja z Nieba - a będzie ich wiele - będzie wyjaśniana. Kiedy zobaczycie te znaki, wiedzcie, że Dzień Powtórnego Przyjścia jest bliski. Proszę was, drogie dzieci, nigdy nie odrzucajcie Mnie ani nie zaprzeczajcie Mojej Obietnicy przyniesienia światu ostatecznego pokoju i pojednania, które będą wasze, jeśli przyjmiecie je na Moich Warunkach, a nie swoich własnych. Moja Wola ma się w końcu wypełnić. Aby was przygotować, pokażę światu wiele cudów na niebie, we wszechświecie i w układzie planetarnym. Kiedy będziecie świadkami tych wydarzeń, chcę, żebyście byli radośni ponieważ będziecie wtedy wiedzieli, że Ja zwiastuję powrót Mojego Syna, aby wypełnić Jego Obietnicę wiecznego zbawienia. Otrzyjcie łzy ze swoich oczu. Wiem, jak trudne będą wasze doświadczenia. Mam tu na myśli wszystkie Moje dzieci, łącznie z wierzącymi i niewierzącymi, jak i z tymi, którzy są winni strasznego grzechu - nikt z was nie jest wykluczony. Kiedy pojednacie się z Moim Synem, staniecie się częścią Niego i na zawsze będziecie królować z Nim w Raju. Wasz Ukochany Ojciec Bóg Najwyższy
źródło: http://ostrzezenie.com.pl

Offline

 

#2 2013-12-17 20:56:07

Crows
mentor
Skąd: z nad Liswarty
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 13916

Re: Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

mam sie wciąż modlić i jeść tylko owsiankę ?


:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Offline

 

#3 2013-12-17 21:29:22

baabcia
bo ja wiem
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 18546

Re: Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

pamiętaj, żeby łyżkę trzymać odwrotnie - wypukłym do góry


przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

Offline

 

#4 2013-12-18 02:18:43

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

i bez mleka ta owsianka ma być ale za to możesz dowalić owoców ile chcesz lub warzyw

Offline

 

#5 2013-12-18 02:27:35

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

http://www.youtube.com/watch?v=Iu8huOO-LsA

lukasz1407 Ty jesteś tym który rozsiewa czarne energie o papieżu Franciszku ? i inne bzdury ? czy należysz do sekty która to robi ?

Offline

 

#6 2014-01-27 20:54:49

civilmonk
szlachetny gawędziarz
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 8176

Re: Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

Apropo Franciszka papieża i końca czasów:CM


Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Offline

 

#7 2014-01-28 01:33:28

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

ciekawe że kto by sie do władzy nie dorwał to głupi lód zaczyna takiego ktosia kojarzyć ze złem wcielonym, jakby sama władza i możliwość i moc podejmowania samodzielnych decyzji była strasznym zagrożeniem dla zbłąkanych owieczek.
Słabi boją sie mocnych ludzi dlatego wybierają słabych na stanowiska polityków i religijnych władz, potem płaczą że politycy to głupi oszuści bez charakteru. Franek wydawał sie słaby więc idealny na papieża bo pokorny ale jego pokora jest służbą dla Boga a nie dla ludzi, dlatego wola ludzi głupich i złych nie ma dla niego znaczenia.

Offline

 

#8 2014-01-28 07:05:31

sapermlo
samozwańczy Jezus
Zarejestrowany: 2012-10-17
Posty: 932

Re: Dwa Sońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów

Bóg nigdy nie interweniuje łamiąc bariere rzeczywistosci naszego świata nawet gdy jest to czas ostateczny,bo jest-dobrze prawisz.ale nie bedzie w zadnym wypadku dwóch gwiazd ognistych w naszym układzie słonecznym.gdyby tak sie stało ludzie za zycia wiedzieliby co ich czeka-kazdy doskonale wie co ma na sumieniu,a czego nie ma.byłby to samosąd ludzki przed ktorym postawił go Bóg.On tak nie działa...tylu ludzi modli sie w kosciolach,ze wierza w rzeczy niewidzialne,a to guzik prawda.było,jest i bedzie tak jak Bóg jest i był mnóstwo znaków niewidzialnych.troche otwartosci serca człowieka i mozna ujrzec swiat niewidzialny.tylu kolegom o tym mowie,a wczoraj stało sie to iz jeden moj przyjaciel ZOBACZYŁ ten świat.uwierzył mi i dostał ode mnie moją świadomosc "ja".pozniej stwierdzil,ze na kazde pytanie ma odpowiedz.tak własnie wyglada ta swiadomosc.wystarczy zwrocic szczególną uwage na "niby przypadki" które nie istnieją.są to ewidentne znaki od Boga dla danego człowieka lub grona ludzi gdy sa w swoim towarzystwie i "coś przypadkowego" sie dzieje.

Paruzja zaczela sie 6.07.2013 i miała miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie.Dla zainteresowanych zdecydowanie polecam ten oto post do przeczytania:
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=7465


Sensu życia nie ma,ale jest sens istnienia !!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo