Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2013-12-23 12:17:49

Ja?!
Moderator

Muzułmanie sprzedawcy nie obsługują sprzedaży alkoholu i wieprzowiny

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … oxSlotIIMT

amur-49
    4 godziny temu
Niezgodne z przekonaniami muzułmanów jest spożywanie wieprzowiny i alkoholu, a nie ich sprzedawanie. Kasjer który z powodu swego widzi mi się odmówi klientowi sprzedaży towaru powinien być zwolniony dyscyplinarnie. Nasza cywilizacja upada, ponieważ w ramach totalnego idiotyzmu zwanego poprawnością polityczną ustępuje pola barbarzyńcom o średniowiecznej mentalności. I prędzej czy później barbarzyńcy będą górą, a poprawność polityczną zastąpi miecz kata, lub publiczne ukamieniowanie.

kluska11
    4 godziny temu
Ja tam szanuje przekonania religijne, ale u mnie by już nie robiła

blue911
    4 godziny temu
M&S pomylil priorytety! Oni maja sluzyc KLIENTOM,a nie brodatym pracownikom !!!!

zdesperowany_ool
    3 godziny temu
Ciekawe chrześcijanin musi uszanować poglądy muzułmanina i pejsatego bo jak nie to jest to dyskryminacja ciekawe tylko dlaczego ta zasada nie obowiązuje w drugą stronę

realistas
    3 godziny temu
Jak mają przekonania religijne to nie powinny podejmować pracy niezgodnej z tymi przekonaniami.

rjeka81
    3 godziny temu
A katolik pracujący w aptece, który w Polsce ma prawo odmówić sprzedaży tabletek wczesnoporonnych, bo to jest wbrew jego sumieniu i uczuć religijnych?

torro73
    3 godziny temu
Juz niedlugo Europa Zachodnia zaplaci za chora poprawnosc polityczna.
    Zaplaci rowniez za lenistwo i wygode swoich obywateli ,co doprowadzilo do
    sprowadzenia tych dzikich plemion z Azji, do cywilizowanego swiata.
    Beda was na ulicach waszych miast bic w pysk
    Teraz mozecie mnie minusowac ,zdania nie zmienie .
    Za pokazanie sie z krzyzykiem na szyi w muzulmanskim kraju grozi nam smierc,a paradujace w burkach muzulmanki sa szanowane i cholubione
to jest chore

steve69
    4 godziny temu
Religia - opium dla ludu.

muminos1975
    3 godziny temu
boje sie tego swiata, co to bedzie za 20 lat jak mi dziecko dorośnie - ehhh

Pokaż wszystkie komentarze (253)

#2 2014-01-03 08:37:02

egoista99
przyboczny

Re: Muzułmanie sprzedawcy nie obsługują sprzedaży alkoholu i wieprzowiny

Hmmm...O ile mnie pamięć nie myli to również Zydzi nie jedzą i nie sprzedają wieprzowiny...Dla hindusów świętokradztwem jest zabicie krowy...a chciałbym zobaczyc los tego kto bedzie sprzedawał wołowinę ...Dla niektórych braminów ryby stanowia tabu...Nie widziałem tez Polaka ,który by sprzedawał karaluchy zasmażane w cukrze czy smażone larwy...co jest popularna przekąską np w Peru..

Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

#3 2014-01-03 10:25:56

Ja?!
Moderator

jeśli ktoś ma problem z tym to raczej jasne że nie powinien tam składać podania o prace.

#4 2014-01-03 14:28:29

egoista99
przyboczny

Czemu wiec ma służyc ten topik..?? Równie dobrze mozna pisac o kulawych na prawą nogę lub ślepych na lewe oko...

Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

#5 2014-01-04 00:10:58

Ja?!
Moderator

Tymi powiedz skoro tu piszesz

Stopka forum