Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2010-07-22 10:08:22

Netherian
adept

Re: Energia,jej przepływ oraz czakry

Bym ostrożnie porównywał Reiki do uzdrawiania, a szczegolnie tego pranicznego.
Czemu z azji? bo moja nauczycielka a zarazem przyjaciołka wlasnie tam sie tego nauczyla, odkryla to w sobie.
Aure mozna słyszec( nie pytajcie jak, bo sam nie wiem, ale są tacy uzdolnieni), widzieć i najczescniej czuć. Aure czuje sie jak opór, miejsce gdzie powietrze jest "gestsze". Osobiscie czuje aure i to dosyc wyraznie, aczkolwiek jak sie postaram to zobacze jakis dymek nad kwiatkiem:D
Pracowałem już na odległość, jesli o tym myślałaś:)
Procz uzdr. pranicznego korzystam rowniez ze słowiańskich sposobów, gł. szeptania, ziół etc. Poznianie pracy z energią, pomoglo mi, w odkryciu innych technik uzdrawiania czy ogolnej zabawy energia.

#22 2010-07-22 14:16:52

Gate
zaaklimatyzowany

Netherian img/smilies/smile

ciekawisz mnie... i czuje, ze masz dużo pokory w tym co robisz... i nie jest to na pokaz...
poczytam chętnie dalej, co piszesz...

img/smilies/smile 

Dziękuje za odpowiedź...img/smilies/smile

"w odkrywaniu piękna nikt cię nie wyręczy..."

http://jutrzenka.dbv.pl/news.php

#23 2010-09-16 21:13:43

Tristal
adept

Jestem nowy na tym forum więc witam wszystkich serdecznie
Magia dla mnie to coś więcej niż sztuczki magiczne jak się potocznie nazywa zwykłą iluzję
Od ładnych kilku lat uczę się magi żywiołów tak zwanej kontroli żywiołów
pozwala mi ona nie tylko oddziaływać w pewnym stopniu na siły natury ale również oczyszczać umysł i wchłaniać energię z otoczenia .
Wielu uważa takie praktyki za bajki jednak są tacy których to interesuje i w to wieżą

Magia nas wypełnia . Daje nam wszystko czego nam trzeba

#24 2010-09-17 06:48:45

Crows
mentor

Tristal napisał(a):

Od ładnych kilku lat uczę się magi żywiołów tak zwanej kontroli żywiołów
pozwala mi ona nie tylko oddziaływać w pewnym stopniu na siły natury ale również oczyszczać umysł i wchłaniać energię z otoczenia .
Wielu uważa takie praktyki za bajki jednak są tacy których to interesuje i w to wieżą

załuż temat o zywiołach , pogadamy , jest o czym img/smilies/smile

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#25 2010-09-17 11:38:50

Artur
Administrator

Też ciekawym. Zakładaj temat Tristal img/smilies/smile

Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

#26 2010-09-17 16:54:03

Crows
mentor

człowiek jest obrazem żywiołów , szczególnie wiatry o tym przypominają  img/smilies/smile
a tak poważnie to człowiek nie może być poza tym z czego wział sie jego początek , próbuje to robić i dlatego jest jak jest - medycyna króluje biorąc w niewole człowieka .

:
:

#27 2010-09-17 21:12:50

Tristal
adept

Crows ty zacznij ten temat . a co do kruka też sporo wiem

#28 2010-09-17 21:15:53

Tristal
adept

człowiek to istota która niema granic jeśli jest świadoma swojego istnienia jeśli wie że wszystko to co w nim jest wzieło się z natury i jest jej częścią .

#29 2010-09-18 07:05:13

Lidka
mentor

Tristal napisał(a):

człowiek to istota która niema granic jeśli jest świadoma swojego istnienia jeśli wie że wszystko to co w nim jest wzieło się z natury i jest jej częścią .

Owszem! Ale tu z tą świadomością jest ciężko... Człowiek nabywa jej z mozołem i jest to proces bardzo długotrwały (licząc zgodnie z naszym czasem, rzecz jasna). Dodam, że "wiedzieć" coś absolutnie nie jest równoznaczne z pojęciem "mieć tego świadomość" (aczkolwiek w potocznym języku te określenia funkcjonują zamiennie i "mieć świadomość" ma wartość "wiedzieć", nie jest to prawidłowe według mnie).

Pozdrawiam!

Lidka

#30 2010-09-18 10:59:18

Tristal
adept

Owszem świadomość się nabywa z czasem ale są ludzie któży chcą ten proces przyspieszyć zrozumieć i wpoić w siebie nauki których większość unika jedni dlatego że myślą że to bajki a drudzy dlatego ze się ich boją .
Są ludzie o umyśle głodnym poznania tego czego niewielu rozumie
takich jak ty Lidka Crows i moja skromna osoba

#31 2014-01-21 11:58:46

Łosiu
Moderator

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/a0/7a/ad/a07aad3768c9a28bd1739b8377c2f490.jpg                   Wyobraź sobie Bonifacy, że zablokowana czarka  powoli się otwiera, tak jak pąk kwiatu kocimiętki.
Wyobraź sobie kolor tej czakry ( trzecia czakra u kota jest szylkretowa).
Powtarzaj to ćwiczenie codziennie i zapomnij o marcowaniu. Przecież wykastrowali cię w wieku 8 miesięcy.

Łosiu czakrownik

Ostatnio edytowany przez Łosiu (2014-01-21 11:59:05)

img/smilies/wink

....

#32 2014-03-24 22:35:03

ADONAJ
adept

Crows napisał(a):

ponad 20 lat temu działałem w tym i w czymś innym podobnym, też byłem jednym z pierwszych , którzy przeszli inicjacje REYKI w/g mistrza nauk mistrza USUI img/smilies/smile teraz tego jest bardzo , bardzo wiele jak grzybów po deszczu.
lej energetyczny to jak dworzec główny pkp czy pks (głowne czakry) , te dworce rozkładają sie na mniejsze ( mniejsze leje energetyczne) i na przystanki małe ( punkty energetyczne na tzw meridianach) ,
otwierałem, przymykałem , odblokowywałem  ale co z tego jeśli taki któś ciagle pozerał trupie jadło albo sie nie ruszał jeno leżał na kanapie z lenistwa i pił piwo , albo taka istota siedzi przed telewizorem i oglada 5 seriali pokolei , img/smilies/wink
szybko doszedłem do wniosku że ma praca nad lejami to syzyfowa robota img/smilies/wink

http://smileys.emoticonsonly.com/emoticons/b/bible-3776                     A może po prostu Twoja sugestia była zbyt mało przekonywująca? Dla tego Miałeś takie mierne wyniki.

#33 2014-03-24 22:40:59

ADONAJ
adept

Netherian napisał(a):

Hm, wiesz co, postaram sie,aczkolwiek zobacze na ile czas mi pozwoli aby opisac wszystkie ćakry:)
Zaczne może od poczatku
Uzdrawianie praniczne jest sztuką uzdrawiania stworzoną przez mistrza Choa Kok Sui. Metoda stworzona na podstawie wielu setek lat chinskich madrosci i doswiadczen.
To praca na aurze, a dokladniej 3 (zewnetrznej, srodkowej i wewnetrznej). (wg uzdrowicieli aura to energetyczna wersja ciała.powloka, ktora otacza fizyczne cialo i ma na niego wplyw.jesli cos sie "psuje" w aurze, to ma to wplyw na cialo fizyczne.)
Pracujemy na 11 czakrach głownych, pobocznych i każdej czakrze organu. Ćakry: korony,ajna,(miejsce 3 oka) gardła górna i dolna, splotu słonecznego, przednia serca, pępka, sexu(sakralna), podstawy, meng-mei, serca tylnia, splotu tylnia, potylicy.

O czakrach napisze w najblizszych dnaich, jak znajde wiecej czasu. Teraz ostatnia sprawa, niezawsze chroba "powstaje"gdy prana nie przeplywa przez czakre, niekiedy energia jest, przeplywa ale jest "szara"(brudna, zanieczyszcozna, i ona "negatywnie wplywa na cialo fizyczne. Dlatego jesli wczesniej nic z nią sie nie zrobi a tylko da "kopa" aby energia płyneła, mozna wyrzadzic jeszcze wiecej krzywdy...!)

http://smileys.emoticonsonly.com/emoticons/b/bible-3776              Chciałbym dowiedzieć się od Ciebie, skąd wzięły się w człowieku te czakry. No i z jakiego rodzaju energii są zbudowane?

#34 2014-03-25 00:32:43

Ja?!
kreatorus moderatorus

czakry na poziomie fizycznym to gruczoły dokrewne
czakry na innych ciałach niż fizyczne są zbudowane z tej samej materii subtelnej co dane ciało, a ciał mamy więcej niż fizyczne i na każdym ciele są czakramy i są połączone z wszystkimi innymi ciałami tymi czakrami.

czakramowe czakramy czakrają sie w czakramowym czakramie

fuck it.

#35 2014-03-25 06:02:40

Ayalen
Gość

doczakramiaja się?

#36 2014-03-25 21:54:24

ADONAJ
adept

Ja?! napisał(a):

czakry na poziomie fizycznym to gruczoły dokrewne
czakry na innych ciałach niż fizyczne są zbudowane z tej samej materii subtelnej co dane ciało, a ciał mamy więcej niż fizyczne i na każdym ciele są czakramy i są połączone z wszystkimi innymi ciałami tymi czakrami.

czakramowe czakramy czakrają sie w czakramowym czakramie

http://smileys.emoticonsonly.com/emoticons/b/bible-3776                    Oprócz tego że Ty tak sądzisz, czy mógłbyś udowodnić istnienie czakramów nie fizycznych?

#37 2014-03-26 01:11:12

Ja?!
kreatorus moderatorus

ADONAJ napisał(a):

http://smileys.emoticonsonly.com/emoticons/b/bible-3776                    Oprócz tego że Ty tak sądzisz, czy mógłbyś udowodnić istnienie czakramów nie fizycznych?

tak, pod warunkiem jeśli zgodzisz sie na sesje medytacyjną na odległość. Wtedy zobaczysz i poczujesz.

fuck it.

#38 2014-03-26 13:14:35

ADONAJ
adept

Ja?! napisał(a):

ADONAJ napisał(a):

tak, pod warunkiem jeśli zgodzisz sie na sesje medytacyjną na odległość. Wtedy zobaczysz i poczujesz.

http://smileys.emoticonsonly.com/emoticons/b/bible-3776                  Tak zgadzam się na sesję medytacyjną. Podaj dzień i godzinę no i co mam robić? Czekam.

#39 2014-03-26 17:11:03

Crows
mentor

ile kosztuje taka sesja ?

:
:

#40 2014-03-26 19:33:13

Ja?!
kreatorus moderatorus

ADONAJ napisał(a):

Ja?! napisał(a):

ADONAJ napisał(a):

http://smileys.emoticonsonly.com/emoticons/b/bible-3776                  Tak zgadzam się na sesję medytacyjną. Podaj dzień i godzinę no i co mam robić? Czekam.

potrzebny jest laptop skype i słuchawki multimedialne oraz łóżko lub coś do leżenia, miejsce wolne od przeszkadzających ludzi, minimum godzina czasu oraz zdjęcie kolorowe z twarzą.
dzień sam se wybierz, godzina wieczorna lub popołudniowa

Crows napisał(a):

ile kosztuje taka sesja ?

to zależy u kogo. W polsce max 150 zł za godzine u jakiegoś guru.

Ostatnio edytowany przez Ja?! (2014-03-26 19:34:28)

fuck it.

Stopka forum