Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2014-04-21 20:32:08

Crows
mentor

dlaczego ?

"dlaczego nie mamy dostępu do wszystkich informacji o cudzie stworzenia jakim sami jesteśmy ?"
spróbujmy odpowiedieć na to pytanie img/smilies/smile
dlaczego chodzimy na RTG , USG , TK .... naszego ciała skoro nasz mózg wszystko prześwietla ? nie dociera do nas obraz naszego wnetrza , tak wielu "szpeców" tu od wnetrza duchowego a nie mają pojecia ile w ich wnetrzu np kału http://macg.net/emoticons/laughing2

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#2 2014-04-21 20:35:41

sapermlo
samozwańczy Jezus

Re: dlaczego ?

bo tym rządzi Pani Śmierć img/smilies/wink

w jej tajemnice nie wchodzi nikt,ale ona sama powiedziała o mnie,wiec wyraziła swą wole,że dla mnie przestanie istnieć.
bedzie sobie żyła we mnie na wieki img/smilies/smile

Sensu życia nie ma,ale jest sens istnienia !!!

#3 2014-04-22 06:40:59

Lidka
mentor

Moja odpowiedź jest taka: bo jest to nam niepotrzebne.

Pozdrawiam!

Lidka

#4 2014-04-22 10:37:54

Crows
mentor

Moja odpowiedź jest taka: bo jest to nam niepotrzebne.

TOBIE jest nie potrzebne , nie wypowiadaj sie za innych img/smilies/stupid2

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#5 2014-04-22 12:17:56

Lidka
mentor

Nam - ludziom, ogólnie.

Pozdrawiam!

Lidka

#6 2014-04-22 14:06:59

Bolaren
przyboczny

Po co dążymy więc do niepotrzebnej nam wiedzy?

#7 2014-04-22 14:29:48

Lidka
mentor

Bo człowiek to ciekawska natura img/smilies/smile.

Mamy wpisaną potrzebę rozwoju i w niej jest ta ciekawość właśnie. I wcale na (ludziom) nie wydaje się, żeby to było zbędne. Ale wraz z tym rozwojem zmieniamy się, zmieniamy nasze podejście do życia, jego postrzeganie, odczuwanie i dochodzimy jednak do wniosków zupełnie innych niż na początku drogi.

To tak ogólnie, bo wiadomo, każdy idzie swoją drogą, swoim rytmem i na swój sposób. Więc nie wszyscy na raz i nie wszyscy 'tu i teraz' img/smilies/smile.

Pozdrawiam!

Lidka

#8 2014-04-22 14:34:15

Ayalen
Gość

Nie, no - takie postawienie sprawy sprowadza nas do pytania: po co malpie guzik.
Crows, mowisz o trzecim oku, tak? Jego otwarcie sie, jak sadze wiaze sie z odpowiednim poziomem swiadomosci, choc bywa ze otwiera sie przedwczesnie, wowczas faktycznie - moze byc potraktowane niczym ów guzik.

#9 2014-04-22 20:10:18

Conan Barbarzynca
Administrator

Może i niema precyzyjnej wiedzy ile się ma w sobie kału, ale wiadomo kiedy chce się srać img/smilies/wink
Takie precyzyjne dane to dla naukowców, a reszta to powinna iść spać gdy spać się chce, srać gdy chce się srać, czasem coś boli to też wiadomo, czasem ma się przypływ energi itp... takiego wyczucia i intuicji więcej img/smilies/wink
Czytałem że kobietka miała raka i urodziła kilkanaścioro dzieci jedno po drógim, i dopiero jak przestała rodzić to umarła.
Jak była w ciąży to jej organizm był nie do ruszenia przez chorubsko, bo to podobno tak skonstruowane jest img/smilies/wink Wiadomo że jak by była w jakimś syfie i nie miała co jeść to by nic nie dało no ale miała co jeść. Nie rodziła też tylko dlatego żeby przeżyć tylko tak sobie bo ochote miała, a że przypadkiem jej to tyłek ratowało przez kilkadziesiąt lat... może też ta jakoś intuicyjnie img/smilies/wink

Inną historyjke też czytałem że gówniarz był chory na raka, i nagle ozdrowiał, lekarze nie wiedzieli co jest grane, a potem się okazało że ten se fantazjował radośnie że jest kapitanem statku kosmicznego i walczy z rakiem(złym kosmitą), nudziło mu się a że dzieciak to się nie nie przejmował ani nie filozofował za wiele tylko się bawił w swojej głowie img/smilies/big_smile

Stopka forum