Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2013-11-05 00:25:33

Ja?!
Moderator

Re: Kościół a pedofilia

zerknąłem na Gila jak siedział na kanapie w swoim domu czy matki swojej i uderzyło mnie że jego ciało do złudzenia przypomina ciało kobiety, tylko piersi brakuje i głowa jakaś nieteges.
Jego oczy miały duże źrenice mimo oświetlenia od kamery co może świadczyć albo o tym że sie boi, albo że zażył narkotyki, albo że jest fanatykiem zaślepionym w swoje słuszne postępowanie. Tak czy siak, jego ciało mi mówi że lubi chłopców.

#27 2013-11-05 00:34:54

Ja?!
Moderator

Nie wierze by Gil używał swego osprzętu do penetracji chłopców ale wieże że byli obmacywani i to wielokrotnie.

#28 2013-11-05 08:14:09

baabcia
bo ja wiem

no tak tylko w sprawie my mało się liczymy jakby nie nasz interes ucierpiał i co nam się wydaje  trzeba słusznie przekuć w  codzienność

http://bi.gazeta.pl/im/ef/46/e3/z14894831Q,Sweetie-zostala-stworzona-i--dzialala--w-Amsterdam.jpg

jak nie powinno wyglądać nasze dziecko, by nie wpaść w oko zboczeńca - to warto z tego tekstu też wyczytać

Wirtualna dziewczynka pomogła zlokalizować tysiąc internetowych pedofilów. Trzech z Polski

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#29 2013-11-05 08:19:52

baabcia
bo ja wiem

chroniąc jednego zboczeńca chronisz ich sieć

#30 2013-11-08 16:36:30

julazadra
adept

W kwestii pedofilii dość mocno wstrząsnęło mną opowiadanie "Zapłata": http://zaplata.wordpress.com

#31 2013-11-08 16:52:29

julazadra
adept

Ach, ostrzegam tylko, że w pewnym momencie tego opowiadania może zrobić się nieprzyjemnie.

#32 2013-11-08 17:16:03

Ja?!
Moderator

kiedyś mając 14 lat miałem ochote na sex z rówieśniczką, pewnie byłem pedofilem niedojdą bo do niczego nie doszło. Słyszałem że inni uprawiali sex na potęge jeszcze w podstawówce. Więc jak jest z tą pedofilią ?

#33 2013-11-08 18:12:29

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Ano tak Ja?!, że teraz będąc dorosłym chłopem jakbyś się do majtek dobierał tej samej czternastoletniej dziewczynce to zapewne byłbyś nim. Tak sobie myślę, że nastolatki uprawiają seks między sobą bo są nastolatkami, tak samo niedojrzałymi i tak samo odkrywającymi tą strefę intymności. I raczej wydaje mi się to być naturalne. Natomiast całkowicie nienaturalne pozostaje dla mnie fascynacja osób dorosłych dzieckiem jako obiektem seksualnym.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#34 2013-11-08 18:40:41

baabcia
bo ja wiem

czy ktoś chce wiedzieć jak to jest z tą 'pedofilią'  z punku widzenia prawa,  medycyny czy potocznego znaczenia?

#35 2013-11-08 18:53:31

Mistyk
zaaklimatyzowany

Oświeć nas baabcia.

"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
                   Pieśń Mahamudry Tilopy

#36 2013-11-08 19:07:47

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Ja?! napisał(a):

kiedyś mając 14 lat miałem ochote na sex z rówieśniczką, pewnie byłem pedofilem niedojdą bo do niczego nie doszło. Słyszałem że inni uprawiali sex na potęge jeszcze w podstawówce. Więc jak jest z tą pedofilią ?

baabcia napisał(a):

czy ktoś chce wiedzieć jak to jest z tą 'pedofilią'  z punku widzenia prawa,  medycyny czy potocznego znaczenia?

Jak to jest z tą pedofilią?

W sumie naliczyłem osiem wątków na ten temat.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#37 2013-11-08 19:26:01

baabcia
bo ja wiem

rozumiem, że już wszystko jasne img/smilies/smile

#38 2013-11-08 22:23:18

Crows
mentor

wszyscy nauczyciele WF "powinni być" pedofilami bo tyle czasu napatrzają sie na młode wyginajace sie ciałka , ....................... a jednak => NIE ...., może  klerykalny klub gwałcicieli wyjasni dlaczego tak jest ?

:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

#39 2013-11-08 22:39:34

baabcia
bo ja wiem

patrz co młodzi rodzice o tym myślą

http://www.andrzejrysuje.pl/wp-content/uploads/2013/11/6-latki.jpg

dobrze, ze maja zdrowe podejście

po jaką cholerę  w dzisiejszych czasach te cudactwa z celibatem - no po jaką? komu potrzebne cudowanie? jak z krępowaniem stópek Japonkom  czy ... nie będę lepiej pisać o dzikich praktykach Afryki by zabić seksualność człowieka

przecież z tych młodych kleryków często doktryna zrobiła zboczeńców
leciał u nas serial o pastorze z piękna rodzinką? nie można to tak? 
ale kilka starych bab by już nie miało do kogo wzdychać
ech chore to wszystko
udręczeni ludzie
skrzywdzone dzieci - strasznie, nieodwracalnie
bo ktoś sobie ubździł coś
i za chwilę to odkręci
wcześniej czy później odkręci i powie - tamto nie ważne i już

teraz można

głupota z celibatem nieziemska głupota

#40 2013-11-09 02:58:20

Ja?!
Moderator

gdyby nie było celibatu to ludzie homo w kościele nie mieliby co bzykać, poczuli by sie głupio i samotnie img/smilies/wink

#41 2014-06-20 07:58:08

victoria
adminka

Pierwsze tego typu nabożeństwo w Polsce
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/przepr … =onetsg_fb

Biskupi przeproszą za grzech pedofilii wśród polskich księży. Dziś w Krakowie rozpocznie się konferencja na temat zapobiegania molestowaniu nieletnich przez osoby duchowne.

don't try to be perfect
just try to be better
than you were yesterday http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020

#42 2014-06-20 09:45:03

maly_kwiatek
przyboczny

Ja trochę żyję w Polsce i mam czy raczej miałem sporo kolegów z różnych stron kraju.
Zanim wybuchła afera pedofilska w Kościele w USA i w Irlandii nie słyszałem ani razu o jakichś sytuacjach, w których księża zachowywaliby się niewłaściwie wobec nieletnich. Ot głaskanie po główkach, jakieś spieszczanie imion. Dla młodego człowieka to było bardzo ważne, zwłaszcza gdy dawkowane z umiarem i gdy w jego rodzinnym domu mężczyzna kojarzył się właściwie z tym, co nieodpowiednie - ze złem, złością, pijaństwem, brutalnością albo po prostu z nieobecnością. Młodym chłopcom i dziewczynkom brakowało i dziś zapewne nadal brakuje takiego pozytywnego wzorca męskiego.
Księża tę lukę wypełniali.

Jednak dziecko ma się rozwijać swobodnie.
Nie pod kloszem, nie pod dominacją jednego z rodziców, nie daj Boże u rodziców jednopłciowych, nie w warunkach ciężkiej wojny miedzy rodzicami, no i ze swobodnym dostępem do różnych wzorców zewnętrznych, tak było mogło sobie je pooglądać i przymierzyć się do nich.

Wykorzystywanie dziecka, w tym wykorzystanie seksualne jest ciężkim przestępstwem i na szczęście w Polsce - ze strony księży - nie zdarza się często.
Chwała Bogu.

https://zenforest.files.wordpress.com/2008/12/budda2.jpg?w=529

#43 2014-06-20 10:14:05

victoria
adminka

Tylko zauważ, że chociaż ludzie pozbyli się fałszywego wstydu, znają swoje prawa, to jeszcze dzisiaj nie o wszystkim mówi się głośno, a nawet w ogóle się nie mówi, zwłaszcza w małych środowiskach, gdzie wszyscy się znają.W Polsce, tak jak w USA i w innych krajach co gorsza, wszystko działo się przy milczącej zgodzie wszystkich, zwłaszcza gdy chodziło o księży, siostry zakonne, znane osoby publiczne. Kiedy wybuchła sprawa Kroloppa, w początkach dwutysięcznego roku, a jak się okazuje od lat patrzono na jego "dziwactwa" z przymrużeniem oka, a po medialnym skandalu rodzice niemal bronili go własną piersią, to o czym to świadczy?
Więc z tymi rzadkimi przypadkami bym się tak nie spieszyła, a są to bolesne sprawy dla wszystkich.

don't try to be perfect
just try to be better

#44 2014-06-20 10:53:08

maly_kwiatek
przyboczny

Obyś nie miała racji.
Swoją drogą, to ja miałem w życiu szczególne prowadzenie wąską ścieżką pomiędzy wieloma niebezpieczeństwami, które miałem okazję oglądać, jednak mnie samemu one nie robiły krzywdy. Jak tu nie być wdzięcznym Bogu, za Jego Łaskę Opatrzności?

Chciałem zwrócić uwagę, ze w dzisiejszym patologicznym świecie, normalne zachowania między ludźmi, bywają traktowane jak wynaturzenia, a nawet wykorzystuje się je do zniszczenia ludzi.

Przykład: żona Bogusława Sobczuka, nie wahająca się zniszczyć szczęście i życie syna, aby go wykorzystać do walki z mężem.

http://nowywymiar.blogspot.com/2010/11/ … esmak.html

#45 2014-06-20 11:16:59

victoria
adminka

Nie chwaliłabym dnia przed zachodem....
Świat jest patologiczny za naszym przyzwoleniem, a raczej lękiem o posądzenie o niepoprawność, gdzie się nie obejrzysz, widzisz zawracanie rzeki w przeciwną stronę, a potem zdziwienie że nie chce płynąć...
A i materializm zdominował człowieka całkowicie, w każdej sferze, dzieci od niemowlęctwa siedzą w żłobkach od 7 do 18, potem w przedszkolu, szkole, w ten sposób umierają więzi rodzinne, dziecko jest obciążeniem dla rodzica, stary rodzic dla dziecka, gdzie to nas może zaprowadzić, to widać...

don't try to be perfect
just try to be better

#46 2014-06-20 11:40:50

maly_kwiatek
przyboczny

Dlatego trzeba ludziom mówić, przypominać,że istnieje ogromna przestrzeń egzystencji, która jest niematerialna img/smilies/smile
To daje właściwe odniesienie dla każdego człowieka, każdy sobie to duchowe gniazdo mości według swoich odczuć, tu już pozwólmy, by to się rozwijało swobodnie, jednak szczególna uwagę zwracajmy na ludzi, którzy w ogóle nie widzą świata duchowego. Im potrzebna jest nasza pomoc.

#47 2014-06-24 13:38:19

gorczyca
zaaklimatyzowany

Oj tam nie  przesadzajmy,są przecież ludzie i ludziska i nie każdy jest tym złym, podobnie jest z księżmi.A dzieci są takie dla rodziców jak zostały przez nich wychowane - niestety, zresztą przykład idzie zawsze z góry, z tym, że te niedobre dzieci też kiedyś będą rodzicami,też będą starszymi ludzmi, ale póki są młodzi nie myślą specjalnie o tym co będzie za ....dzieści lat.

maly_kwiatek - takich jak żona Sobczuka jest wielu, zniszczyła człowiekowi życie,ale najgorsze w tym wszystkim było posądzenie go o czyny,które nie miały miejsca,a jak widać bardzo łatwo można drugiemu zniszczyć życie.Podobnie jest w innych sytuacjach- najpierw kogoś wsadzają za kratki,a potem toczy się proces,a powinno być na odwrót - najpierw trzeba komuś udowodnić tę winę,żeby go oskarżyć i ewentualnie"wsadzić" - niestety w Polsce jest wiele nieprawidłowości, ale co może szary,zwykły obywatel? nic,siedzi,czeka aż sam nie udowodni,że nie jest wielbłądem,a co z latami przesiedzianymi za kratkami? mało jest takich?

#48 2014-06-29 19:15:18

maly_kwiatek
przyboczny

W międzyczasie Kościół się oczyszcza.
To dzieje się naprawdę.

http://swiat.newsweek.pl/watykan-arcybi … 456,1.html

Stopka forum