Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2014-01-21 00:16:31

Ja?!
Moderator

leczenie sodą oczyszczoną

ten gość wyleczył raka sodą

to jego strona http://phkillscancer.com/baking-soda/8t … comment-47

Z badań naukowych wiadomo że rak ma ok 5 ph i niżej a zdrowa komórka ponad 7ph więc to jasne że pijąc i jedząc produkty mocno zakwaszające jak chemiczne żarcie i picie - karmimy wtedy raka.
Jedzenie i picie tego co zasadowe powyżej 7ph blokuje przeżuty rakowe i to zostało udowodnione na szczurach które piły wode z sodą oczyszczoną.
Jeśli Ci ludzie twierdzą że rak znika gdy podwyższają ph swego ciała to ja nie mam powodu im nie wierzyć bo jest to cholernie logiczne i poparte badaniami nawet jednego włoskiego lekarza.

#2 2014-01-21 06:31:52

Crows
mentor

Re: leczenie sodą oczyszczoną

są rózne nowotwory , są i takie które w zasadowym chłodzie sie lepiej rozwijaja , szczególnie w przypadku guza , wszelkie dziury ubytki robi rak w srodowisku przekwaszonym , o uzasadawianiu srodowiska mówi sie juz od dawna lecz warto pamietać jaki chłód dla ciała i spowolnienie procesów niesie zasada, łatwo przegiąc w drugą strone , trudno to wyliczyć , wiekszość warzyw nas odkwasza , warto jednak pamietać że mogą wprowadzić zastój w metaboliźmie ,
silnym zakwaszaczem organizmu jest tez biały cukier .

:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

#3 2014-11-12 13:41:17

babka cukrowa
przyboczny

Re: leczenie sodą oczyszczoną

Na zgagę nalepsza jest soda oczyszcona !!! Przynosi ulgę bo zmniejsza wydzielanie sków żołądkowych
Nie stosujcie ją często bo powoduje powstanie wrzodów (tak było u mnie)

Stopka forum