Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2014-12-30 06:34:54

Kahlan
zaaklimatyzowany

Bio Logic A-Seed

https://soundcloud.com/a-seed

Nie znam się na rodzajach muzyki więc nie wiem co to jest img/smilies/smile Artysta to znajomy mojego męża stąd go znam. Polecam Wam odsłuchać Gatekeeper i Saturn. Przyjemna, spokojna muzyka. Ja odpływam jak tego słucham, chociaż zwykle lubię ostrzejsze klimaty img/smilies/wink

#2 2014-12-30 11:58:55

k4cz0r200
przyboczny

Re: Bio Logic A-Seed

Przyjemna muzyka i bardzo eklektyczny styl. W gatekeeper początkowo zalatywało kiczem* z późnych lat osiemniedziesiątych, później takim boomem na muzykę disco z początku drugiego milenium, by później otrzeć się o bardziej nowoczesne dźwięki. Ogólnie całość sprawia wrażenie twórczości zapaleńca sprzed lat, bo zdecydowanie widać nawyki sprzed epoki, a przy okazji łączenie ich z nowszymi rytmami. Chociażby kawałek New Life ciśnie takim bardzo wczesnym ambientem w połączeniu z najnowszą odmianą dupstepu ;P Teoretycznie ten kawałek jest z gatunku Liquid dubstep, ale, że ten gatunek jest bardzo świeży i łączy raczej nowoczesną muzykę, to też kawałek New Life trudno do tego zakwalifikować poza samym założeniem jego skomponowania. Ogólnie bardzo mi się podoba, bardzo lubię słuchać nowych, oryginalnych połączeń, a szczególnie takich, które odświeżają oldschoolową muzykę elektorniczną, której jestem wielkim fanem ;P Chyba tylko Saturn jest taki dosyć sztywny, bo od samego początku do końca słychać początki 2000 roku, jak dla mnie miodzio img/smilies/wink

*Kicz nie w negatywnym znaczeniu. Ogólnie lata osiemdziesiąte były pełne syntezatorów, wczesnego garage i ogólnie takiej "kiczowatej", wczesnej elektornicznej muzyki, która przywodzi na myśl disco-polo. Sam jestem fanem garage, czy połączenia syntezatorów z muzyką typowo rockową, ale to zdecydowanie nie jest dla każdego ;P
Przykład typowego kiczu 80s:

Ostatnio edytowany przez k4cz0r200 (2014-12-30 12:02:43)

Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Stopka forum