Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2014-01-26 14:01:56

baabcia
bo ja wiem

Re: Szkoła

a to Ty byłeś w Norwegii?  no daj spokój - warto wiedzieć co się mówi
by nie mówić, że wolność to zmuszanie img/smilies/smile

jak to jest, ze stado ludzi nie boi się gender studies - bierze z tego garściami od lat i  ma IQ (specjalnie dźgam w 'wielbicieli' tego parametru img/smilies/smile  )    przyzwoite i  pracuje, ma dzieci i  ma w 'zastanowieniu'  nagły strach zamkniętych i okopanych pod Okiem stracha na wróble - co wydziela po okruszku z pleśniaka z podróbką marki -  ideologia pedalska czy jakoś szerzej nawet sukienkowa -

ale każdy pobiera nauki gdzie chce - ja nie pojmuję religii w szkole tak jak polityki w kościele - ale może mam za niski sufit i  za równy

Ostatnio edytowany przez baabcia (2014-01-26 14:03:31)

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#27 2014-01-26 15:05:57

baabcia
bo ja wiem

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#28 2014-01-28 17:28:09

egoista99
przyboczny

Babbciu..zdażało się bywac..ale to właściwie wypadek przy pracy..
A na poważnie ,,norweski komik..( ale tez socjolog zajmujący sie naukowo biologią genetyka i psychologia ) zadała następujące pytania
...Jeśli faktycznie nie ma różnic między płciami, to jak wytłumaczyć brak kultur odmiennie traktujących kobiety? Dlaczego kobiety mają inny stosunek do seksu bez względu na kulturę? Jeśli płeć jest kulturowa, to dlaczego androgyni twierdzą, że od zawsze czuli się chłopcem lub dziewczynką? Skoro Norwegia jest takim rajem równości płci, to dlaczego 90% inżynierów to mężczyźni a 90% pielęgniarek to kobiety? Dlaczego w Indiach, kraju wielkich nierówności względem myślenia o roli kobiet więcej tychże kobiet idzie studiować przedmioty ścisłe niż w Norwegii? ...
http://tocowazne.pl/v/film-ktory-zniszc … kie-napisy

Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

#29 2015-05-25 21:34:02

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Tekst edukacyjnego "utworu" przy którym bawią się dzieciaki w szkole pozostawiam bez komentarza.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Stopka forum