Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2015-04-03 08:49:53

Z dystansem do IMLADIS
adept

Re: Wizyta duszpasterska

orianti napisał(a):

Mam pytanie do tych którzy uciekają przed księdzem: dlaczego się tak przed nim chowacie? Boicie się, że was prześwięci, że się rozpuścicie od wody święconej? img/smilies/tongue

Ja też mam do Ciebie pytanie, o ile się nie obrazisz - Dlaczego chcesz wiedzieć to, co niektórzy mają za nic takie łazęgowanie po domach i zaglądanie komuś w cudze życie ? To jest wybór każdego z osobna i jest to niewątpliwie osobista sprawa każdego z nas. Pokaż mi jakikolwiek zapis, czy też odnośnik gdzie jest lub gdzie byłoby zapisane, że kler ma się pchać do naszych domów. No, chyba że ktoś sobie tego życzy. A to już jest wyłącznie własny wybór. A co do świętej wody, to masz na uwadze jaką specjalną wodę ?

#22 2015-04-03 09:57:32

civilmonk
szlachetny gawędziarz

martin1002 napisał(a):

2 lata temu jak ksiądz przyszedł, to nie mógł nawiązać ze mną kontaktu. No bo ja prawie nie mówię, wiecie... Zaczął się zastanawiać, gdzie leży przyczyna - może była jakaś aborcja w rodzinie? Mama była wściekła.
Rok temu przyszedł jakiś inny ksiądz. Fajny był. Powiedział, że czwarty wymiar istnieje img/smilies/big_smile

Może miał na myśli "czas" - bądź co bądź czwarty wymiar :-)

CM

Silence that guides beyond and own expirence that guides with care
But finally love to all that already is with close around me and as me

#23 2015-07-17 13:42:43

martalakoma53
Użytkownik

Oczywiście ze tak. Wychodzę z założenia ze zawsze trzeba usiąść pogadać itd. takie rozmowy są naprawdę fajne.

Tym się zajmuje

Stopka forum