Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2015-09-03 08:03:41

Kahlan
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2014-06-12
Posty: 103

Sen o zdradzie

Witajcie. Ależ mnie tu dawno nie było! Ale do rzeczy:

Najpierw miałam sen o zwiedzaniu muzeum... rozdzieliłam sie z rodziną i przez cały sen jej szukałam. Potem obudziłam się (w rzeczywistości) i zobaczyłam w rogu pokoju długą postać kobiety na tyle długo, że mogłam jej się przyjrzeć. Przyznam, że przestraszyłam się nie na żarty bo jeszcze nigdy tak wyraźnie nic nie widziałam, a i nie byłam nawet w pół śnie. Długo nie mogłam zasnąć ale jak już zasnęłam to wróciłam do muzeum. Obudziłam się na podłodze i widzę obok siebie kobietę leżącą na brzuchu, a na niej mój mąż... Oszczędzę szczegółów. Po prostu mnie zdradzał. Co gorsza przez resztę snu liczyłam, że mnie przeprosi albo chociaż okaże skruchę, a tu nic. Dla niego to było tak normalne jak wypicie herbaty i nie rozumiał skąd ta afera... Od razu uprzedzę fakty. Ufam mężowi, nigdy nie miałam z tym problemu. We śnie tłumaczył się, że chciał coś sprawdzić. Nie pamiętam szczegółów ale taka błahostka, a na pytanie dlaczego tego nie sprawdził na mnie, nie odpowiedział.

Offline

 

#2 2015-09-03 19:45:34

Abesnai
Canis dirus / Administrator
Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 7300

Re: Sen o zdradzie

Sny czasem uwidaczniają ukryte obawy i lęki, bywają ich projekcją. Może wydarzyło się coś szczególnego w Twoim życiu, nawet błahostka, co podświadomie wzbudziło Twój niepokój.


Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Offline

 

#3 2015-09-12 10:50:11

Mahi
przyboczny
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 1433

Re: Sen o zdradzie

Sen może być wynikiem/odbiciem przeżyć niekoniecznie własnych z rzeczywistego świata, ale też może być ostrzeżeniem, może być informacją, że pewne sprawy się rozwiążą, może oznaczać także, że stagnacja w związku powoduje pragnienie inności z Twej strony.

Sny nie można uogólniać, bo przesłanie każdy musi rozwikłać sam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo