Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2014-12-27 17:14:24

mordotymoja
Moderator

Re: ujawnijmy prawdę o świadkach Jehowy

Pracuję z kilkoma świadkami,sympatyczni,życzliwi i co nie mniej ważne uczciwi ludzie .

#22 2014-12-27 19:00:53

Kahlan
zaaklimatyzowany

Ja miałam w liceum koleżankę ŚJ. Wiem, że zmuszano ją do prowadzenia spotkań raz na jakiś czas, chodzenie na spotkania było jeszcze wiekszym obowiązkiem, a opuszczenie skutkowało tym, że rodzina się takiej osoby jawnie wstydziła. Jeden człowiek zmienił wyznanie to rodzina się go wyrzekła i nie utrzymuje z nim żadnych kontaktów. Przynależność tam to przymus. W dwóch różnych miastach przyjełam Świadków. W pierwszym po kilku spotkaniach prawie zmuszali mnie do przyjscia na ich spotkania. Bardzo mnie zachwalali itp, a raz za drzwiami usłyszałam jak mnie obgadują. Chyba nie wiedzieli, że przez te drzwi było dużo słychać... Druga para była milsza ale też na każdym spotkaniu pytali czy nie przyjde, że będzie fajnie itp. Przyszłam i prawie z nudów umarłam... Nasze msze są 100 razy ciekawsze. I nie mam na myśli, że nic się tam nie działo ale to, że oni prowadzili to spotkanie jak dla dzieci ułomnych... Istne pranie mózgów...

#23 2014-12-27 19:13:41

maly_kwiatek
przyboczny

Odkąd w 1984 roku ich dwie delegacje zaprosiłem do mieszkania, a następnie wyjaśniłem im podstawy religii katolickiej tak, ze nie mieli żadnych kontr argumentów, to mieląc w ustach przekleństwa i złorzeczenia, wyszli i więcej do kwiatka nigdy już nie wrócili img/smilies/big_smile

https://zenforest.files.wordpress.com/2008/12/budda2.jpg?w=529

#24 2017-07-10 13:50:17

imdoris
Użytkownik

ciekawy artykuł naprawdę, ale nie wszystko jest czarno białe w naszym życiu i ciężko tak generalizować img/smilies/smile

Stopka forum