Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#41 2012-01-18 23:00:23

Kukri
zaaklimatyzowany

Re: Lądowanie na Księzycu.

A ja czytałem że niejaka Łajka załatwiała na księżycu swoje pilące potrzeby fizjiologiczne a tak wogóle to nie Łajka a Bałałajka - radzziecki agent na usługach Rastafarian z Papui Nowej Gwinei img/smilies/wink

Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

#42 2012-01-18 23:02:51

Abesnai
Canis dirus / Administrator

To może ktoś zechce kupić ... eee .... kosmiczną psią kupę img/smilies/big_smile

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#43 2012-01-18 23:06:53

voltaren
przyboczny

piaskun57 napisał(a):

No to jeśli nie lądowali na księżycu,to może inna sprawa dotycząca-no może nie teorii spiskowej ale też stawiająca pytanie czy to prawda...

Film jest co prawda nie tłumaczony,ale jak ktoś zna angielski to na pewno zrozumie co mówi ten człowiek,film warto obejrzeć do końca...

Nie rozumiem angielskiego, więc co on trzyma w dłoni?

#44 2012-01-18 23:14:29

Kukri
zaaklimatyzowany

Pszczoły luzem... img/smilies/wink

Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

#45 2012-01-18 23:25:26

voltaren
przyboczny

Pomyłka to ona, kobieta na tym filmie img/smilies/wink Według mnie to jakaś stara forma aparatu słuchowego. Ona go reguluje i dlatego mówi do siebie.

#46 2012-01-19 00:18:13

Abesnai

Czy ktoś już wspominał o problemach z psychiką i używkami pewnych członków załogi Apollo 11 ? img/smilies/wink

PS
Tak przy okazji. Niedawno jakoś przewinął mi się tytuł filmowy "Apollo 18". To dopiero jest "teoria" img/smilies/smile

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#47 2012-01-19 00:20:25

voltaren
przyboczny

Poleciałbyś w kosmos, ze świadomością że możesz w każdej chwili umrzeć, że za ścianą jest próżnia która może cię rozwalić na strzepy, bez psychotropów?

#48 2012-01-19 00:28:04

Abesnai

Volt, chodzi mi o ich późniejsze problemy, stanowcze te po wykonaniu misji img/smilies/wink

#49 2012-02-10 23:57:59

voltaren
przyboczny

Ponoć widzieli UFO a to musiało mieć zły wpływ na ich psychike

#50 2012-03-22 21:07:43

voltaren
przyboczny

Dobra, a co myślicie o tym że na księżycu zamieszkali naziści którzy uciekli na czarną stronę księżyca po wojnie na spodkach?

#51 2012-03-23 20:31:00

cayman
zaaklimatyzowany

widzę ze gagarin namieszał wam w głowach swymi wywodami wiec muszę swoje 3 grosze wtrącić..
przecież wam polakom w polsce jest trudno uwierzyć w fakty które was dotyczą i wkładacie je do szufladek z teoriami...tylko ze czas działa na wsza szkodę a wy ciągle myślicie ze to spisek i tylko teoria...a ja wam mówię to się dzieję na prawdę..pobudka..

#52 2017-08-07 19:33:30

egzorcysta
adept

Parafrazując prof. Dumbledora z  "Harry' ego Pottera spytam tak: "Ależ oczywiście, że to się dzieje naprawdę, tylko czy to oznacza, że nie ma  w tym spisku...? Znacie piosenkę "Papierowy Księżyc"  wykonawczyni nie pamiętam i "Papierowa postać" Lady pank"? W pierwszej są słowa:  "Papierowy księżyc z nieba spadł, umarł król niech żyje król" oraz " Papierowy księżyc z nieba spadł, skończył się video film" a w drugiej "w domach na papierze mieszkać i spać, kartonowy Księżyc z nieba kraść...". W komiksie " Funky Koval" główny bohater lecąc przez kosmos w towarzystwie kosmity na wielkiej muszli bez żadnych kosmicznych skafandrów widzi, że powierzchnia jakiejś planety jest gęsto usiana instalacjami militarnymi. Dopiero po nałożeniu specjalnych gogli przekonuje się, że te instalacje to specjalnie tworzony przez kosmitów miraż. Mnie już parę lat temu zastanowiło, że na Księżycu tak zabawnie podskakiwali z plecakami ważącymi na Ziemi około 200 kg.a na Księżycu kilkadziesiąt i w kosmicznych skafandrach kt9reim takiej gimnastyki bynajmniej nie ułatwiały...img/smilies/wink W dodatku po wylądowaniu opowiadali, że mogli skakać jeszcze wyżej i dalej ale zrezygnowali, żeby nie odlecieć w kosmos... Moim zdaniem na Księżycu albo wręcz zamiast Księżyca jest latający talerz o napędzie antygrawitacyjnym wytwarzanym przez zimną fuzję.Podstawowym celem pierwszego lotu na Księżyc zapewne był kontakt z obcymi i zbadanie antygrawitacji. W antygrawitacji pomieszczenia są większe wewnątrz niż z zewnątrz... Pamiętacie Neila Armstronga: " Mały krok dla człowieka duży krok dla ludzkości"...

Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Stopka forum