Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#41 2017-09-17 10:34:27

egzorcysta
zaaklimatyzowany

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

List otwarty do rządzących.
       Panie ministrze Morawiecki. Jeśli pan dodaje do zrozumienia, że moje modlitwy wciągu jakichś 8- 10 lat 200- 250 mld razy uwalniały ludzkie dusze z piekła i czyśćca, ale panu się to nie podoba, bo uważa, wbrew opinii poprzedniego rządu, że mam konszachty z diabłem i robię to mocą księcia ciemności, to dobrze radzę:
                 "Zastanów się pan co mówisz!"
      Nie wiem, kto mnie tak przed panem i obecnym rządem szkaluje i oczernia ale przypominam co mówił Pan Jezus gdy o nim mówiono to samo...
       "Każdy grzech i bluźnierstwo będzie wybaczone tylko grzech przeciwko
       Duchowi Świętemu nie będzie nigdy wybaczony ani w tym życiu ani w przyszłym".
     Pani premier... Jeżeli rzeczywiście jak mi się wydaje pani minister sugeruje że mocą złego ducha uwalniam z piekła i ma on pani zgodę na takie insynuacje to mam nadzieję, że nigdy niczego nie zreformujecie a już zwłaszcza wymiaru sprawiedliwości i sądów.
      To ma być sprawiedliwy sąd?! Prawo i sprawiedliwość?!
             Dziękuję... Postoję...

Do prezydenta Donalda Trumpa.
      Na innym forum pisałem, że pod budynkiem Pentagonu jest zderzacz hadronów oparty na zimnej fuzji. 
      Pan mówiąc o huraganie Irma użył określenia "ogromny potwór". Rozumiem, że to było o tym zderzacz hadronów. Jednak jeśli oprócz tego, pan też daje do zrozumienia, że ja też jestem takim potworem,  proszę się liczyć że słowami. Już w moim życiu ktoś mi mówił, że mnie musiał zrobić sam diabeł, bo człowiek nie mógł spłodzić takiego potwora jak ja. Jeżeli pan postanowił kroczyć śladami tego człowieka to i skończy tak jak on.

Do pani kanclerz Angeli Merkel.
       Et tu Angie...? ( I ty Angie przeciwko mnie...?)
      Myślałem, że się lepiej dogadujemy... Czuję się głęboko zawiedziony i gorzko rozczarowany Twoją postawą... Problem nie w tym, że sprowadzam z piekła i czyśćca nieprzeliczone tłumy. Ja wiedziałem że może być ciasno... Od początku prosiłem Boga, żeby choćby nie wiem jak wielkie rzesze uwolnił zawsze było wolne miejsce, wolność i swoboda. Luzik... Najwyraźniej ktoś mi cały czas bruździ, robi na złość, na przekór, innych wyzyskuje, trzyma w ciasnocie itd. ale mówi, że to moja wina... Że to przez moje konszachty z diabłem... Podam taki przykład... kiedyś tak dla odprężenia leżałem z zamkniętymi oczami próbowałem sobie wyobrazić kogoś kto spokojnie, leniwie buja się w hamaku... Lecz, zaraz zjawiał się ktoś kto go z tego hamaku zrzucał. Gdy próbowałem sobie wyobrazić kogoś kto pływa sobie spokojnie po jeziorze na materacu, zaraz ktoś go z tego materaca zrzucał do wody... I tak cały czas... A wy politycy mówicie, że to moja wina... Przemyśl swoje postępowanie i postawę wobec mnie...

Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

#42 2017-09-19 06:50:16

egzorcysta
zaaklimatyzowany

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

Ja ostrzegam Polaków, że na moje oko, to Bóg, Pan  Jezus bardzo ciepłe uczucia żywi zarówno do Angeli Merkel jak i Władimira Putina. Mam wrażenie, że cieplejsze niż chociażby do prezydenta Trumpa. A jeśli tak, to gdy widzę jak prezydent USA wyraża się o innych krajach i ich przywódcach np. państwa zbójeckie itp. to nie jestem pewien, czy powinienem popierać akurat jego politykę wobec nich, podzielać akurat jego poglądy... Jak go słucham, to sam mam ochotę go nieustannie prowokować bo złości mnie niemożebnie...
To on sam mnie nieustannie prowokuje do pisania o zderzaczach hadronów, zimnej fuzji, nadprzestrzeni, hipersześcianie itp. właśnie jemu na złość, na przekór...

Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Stopka forum