Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#121 2014-12-18 00:40:25

jadeite
Użytkownik

Re: Szczęście ???

A dla mnie szczęście to życie ze świadomością, że wszystko, co robię jest tym, czego pragnę img/smilies/smile

#122 2014-12-18 06:27:12

Crows
mentor

skad wiesz czego pragniesz ?

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#123 2014-12-18 10:57:17

Kahlan
zaaklimatyzowany

Dla mnie szczęście zwykle sie zmienia. Znowu widze pozytywy w drobnostkach jak fakt, że nie ma mrozu, nie muszę nigdzie wychodzić jak jest ulewa, czy moment kiedy chciałam się zabrać za sprzątanie, a uświadomiłam sobie, że już to zrobiłam wcześniej img/smilies/smile Ale jest też szczęście dużo większe i stałe jak widok mojej córki z uśmiechem witającej mnie w przedszkolu, trzymanie jej za rękę, usypianie jej. Dom dla mnie nie jest za mały ale przeszkadza mi, że nie jest mój, więc cieszę się jak kupujemy nowe meble bo daje mi to poczucie bezpieczeństwa.

#124 2014-12-31 00:13:08

marek l.
adept

Szczęście wyśnione,wyczekane, wydumane,nieopuszczaj mnie nigdy,jeśteś częścią mnie samego jesteś jedną z niewielu przyjemności które  w sobie posiadam i które pielęgnuję całą swoją głębią,z kazdą chwilą mego życia ziemskiego pragnę Ciebie coraz bardziej upajam się Tobą niczym pijak alkoholem do nieprzytomności zmysłów,jestem szczęśliwy i chcę taki pozostać do końca mego życia ziemskiego,pozdrawiam,Marek.

#125 2014-12-31 16:10:26

Crows
mentor

marek l. napisał(a):

Szczęście wyśnione,wyczekane, wydumane,nieopuszczaj mnie nigdy,jeśteś częścią mnie samego jesteś jedną z niewielu przyjemności które  w sobie posiadam i które pielęgnuję całą swoją głębią,z kazdą chwilą mego życia ziemskiego pragnę Ciebie coraz bardziej upajam się Tobą niczym pijak alkoholem do nieprzytomności zmysłów,jestem szczęśliwy i chcę taki pozostać do końca mego życia ziemskiego,pozdrawiam,Marek.

piszesz o szczęściu jakby było jakimś bytem -istotą  - istnieniem , a ja myslałem że szczęście to stan , jakość , cecha bytu. img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez Crows (2014-12-31 16:11:15)

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#126 2015-02-24 10:45:27

zdravcio
Użytkownik

Skąd wiem czego pragnę? Co to za pytanie? :-) Niektórzy ludzie zdają sobie sprawę ze swojego położenia oraz kierunku w którym chcieli by się rozwijać.

#127 2019-01-23 15:52:39

automat
Użytkownik

Dla mnie szczęście to chwilowe odchylenie od normy, jaką jest nasze neutralne samopoczucie. Nie ma znaczenia jakie sukcesy odnieśliśmy, ile mamy odhaczonych rzeczy z naszego bucket list. Euforia, którą ja utożsamiam ze szczęściem, szybko mija i nie ma w tym nic złego.

auto detailing to prawdziwe spa dla samochodu

#128 2019-01-23 20:01:50

martin1002
przyboczny

Dla mnie szczęście to jednostajna jakość towarzysząca istnieniu.

PS. coraz lepsze macie te nicki boty img/smilies/tongue

bliss of formlessness vs. pain of dissociation

Stopka forum