Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2019-01-31 10:46:04

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Inne śnienie

Moje śnienie ulega zmianom. Jest to coraz bardziej jakby zorganizowana akcja by optymalnie zainicjować świadomego mnie każdego ranka 😉
Mam wrażenie że partycypuje w "nocnych" naradach w mojej głowie coraz bardziej świadomie. Sen jest jednocześnie lekki ale i głęboki. Tak jakbym się w nocy przemieszczał tuż przy granicy jawy i snu.

Dzisiaj czułem jakbym przed obudzeniem się o 4:30 godzinę celebrował i dopieszczał mindset na dziś i ostatecznie niejako miękko wylądowałem w jego centrum budząc się jednocześnie. To było jako wybór jednego z ustawień "awatara" spośród wielu rozważanych.

Coraz bardziej czuję jak we śnie pracuje z energiami i nie tylko prywatnymi. Wiąże się to też z ich coraz bardziej świadomym zauważaniem na co dzień. Praktycznie też coraz mniej podejmuje akcji jeśli wcześniej nie zainicjowałem czegoś na poziomie koncepcji, potem energii. W zasadzie wszystko coraz bardziej wygląda na manifestacje które planuje się off-time off-space i wrzuca do jednego wora naszej koegzystencji by zobaczyć co z mieszania się danego dnia wyjdzie img/smilies/smile

Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

#2 2019-01-31 18:31:03

martin1002
przyboczny

Re: Inne śnienie

Fascynujący opis, ale dla mnie zbyt abstrakcyjny. Jak na razie nie mam dostępu do tego typu hardkorowych akcji z poziomu przyczynowego świadomości.

Samadhi, you cannot fake it.

#3 2019-02-05 19:05:03

martin1002
przyboczny

Chciałabym wejść podczas snu tak głęboko w swoje Ja, by móc przeprogramować różne rzeczy, tak aby mój byt przejawiał się w materii swobodniej, pełniej, bardziej komfortowo. To rzeczywiście jest bardzo subtelna praca z energiami.

#4 2019-02-05 19:41:53

civilmonk
szlachetny gawędziarz

A jak sobie wyobrażasz to programowanie i testowanie czy to jest to co chciałaś?

Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

#5 2019-02-05 20:58:37

martin1002
przyboczny

Chcę szczęśliwej ciszy pozbawionej atrybutów. Ma występować przy wszelkich codziennych działaniach. Nie może jej towarzyszyć martwota w ciele. To tak ogólnie.

Ciekawi mnie, jakby to było nawiązać kontakt z ludźmi w  r e a l u.

Pragnę też wystąpić z roli przerośniętego niemowlaka, a jednocześnie nie zestarzeć się. To będzie bardzo trudne...

Chcę być też taka troszkę szalona, ale nie tak żeby przytłoczyć tym innych ludzi.

Aby to wszystko osiągnąć, muszę zapodać sobie bardzo silną sugestię, gdy moja świadomość znajdzie się w końcu na krawędzi świata fizycznego i niefizycznego, tam gdzie wszelka forma jest już w zaniku.
Twoja "szczęśliwa cisza" będzie potwierdzeniem, że wszystko jest jak należy, że jest tak jak powinno być. Taki divine alignment.

Ostatnio edytowany przez martin1002 (2019-02-05 21:04:03)

Stopka forum