Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2017-07-31 14:45:46

iwonka544
Użytkownik

Olej lniany, superfoods i inne tematy - moda czy sposób na zdrowie?

Witajcie, przybyłam tutaj bo znalazłam temat o czystku. No właśnie, zastanawiam mnie co widzicie w takich produktach tzw. superfoods? Czy waszym zdaniem to chwilowa moda, która za chwilę zmieni się na co innego czy może to efekt większej świadomości polaków (i nie tylko) co do dbania o swoje zdrowie? Powstaje w internecie wiele portali, które opisują różne produkty jak chociażby olej lniany: https://naturaonline.pl/olej-lniany/ - Po przeczytaniu tak obszernego artykułu aż nie łatwo odeprzeć się ochocie zakupienia i wypróbowania oleju lnianego. Co prawda już wcześniej wiedzieliśmy o działaniu wielu roślin i olejów tego typu. Jednak teraz jest to nasilone. Nasze babcie przecież od wieków zbierają już melisę, żywokost i inne zioła w celach leczniczych.

Starsze osoby oczywiście mogą powiedzieć: "kiedyś to jadło się chleb z pasztetem na kolację i było dobrze". Jednak teraz nie ma tak pięknie, coraz więcej chemii jest w jedzeniu i jakoś trzeba się przed tym bronić. Tylko czy to właściwy trop? Jak myślicie?

Wybaczcie, troszkę się rozpisałam img/smilies/yikes

#2 2017-08-06 00:19:23

Ja?!
Moderator

Re: Olej lniany, superfoods i inne tematy - moda czy sposób na zdrowie?

jedz superfoods miesiąc czasu, powiedz jakie są różnice

#3 2019-12-28 18:20:19

victoria
adminka

Olej lniany na włosy jest przereklamowany img/smilies/smile Stosowałam przez pół roku i efekt taki sam jak przy stosowaniu dobrej odżywki czy innych oleków do włosów. Podobnie wypróbowałam olej kokosowy, efekty podobne jak przy lnianym.

... habits create mental patterns that become the rut you drive ....

#4 2019-12-29 15:28:47

Crows
mentor

najlepsza jest czarna pasta do butów img/smilies/smile

:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

#5 2019-12-29 18:19:11

victoria
adminka

Tiaaaa.... Zwłaszcza do jasnych http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025 ale moja śp babcia, zbierała pędy młodych pokrzyw, zaparzała  i tym wywarem smarowała głowę przed myciem, miała przepiękne włosy i o dziwo mało siwych, do końca...

#6 2019-12-29 18:23:51

martin1002
przyboczny

victoria napisał(a):

moja śp babcia, zbierała pędy młodych pokrzyw, zaparzała  i tym wywarem smarowała głowę przed myciem, miała przepiękne włosy i o dziwo mało siwych, do końca...

Po co to robiła? Dlaczego miała motywację, żeby dbać o włosy, a ja nie mam? To niesprawiedliwe! Życie to zjebana kurwa.

Somatic EXperience

#7 2019-12-29 18:51:17

victoria
adminka

Bo chciała mieć  ładne włosy i to  koniec jej myślenia. Spróbuj mniej myśleć, a więcej robić, może też do tego dojdziesz. Dzielenie włosa na czworo, bez działania do niczego nie prowadzi, sama to doświadczasz. Pomyśl, zrób, a potem się zastanów czy efekt oczekiwany, jak nie zrób jeszcze raz img/smilies/smile

Stopka forum