Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1626 2020-01-25 01:28:58

victoria
adminka

Re: Gdzie serce nie może, tam rozum pośle

Strasznie mnie wkurwiają ludzie, którzy zachowują sie tak jak Ty w tej chwili CM, przepraszam jeśli to Cię uraża, nie chodzi mi konkretnie o Ciebie, tylko o ten schemat zachowania...

Nie daj się, masz racje, pokaż kto tu rządzi, albo jesteś mężczyzną albo nie itd a potem idą do domu i postępują kompletnie przeciwnie, Dla mnie taki facet to dramat.

don't try to be perfect
just try to be better
than you were yesterday http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020

#1627 2020-01-25 01:30:31

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Ale Civilmonk zajebistego posta napisał img/smilies/big_smile http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k010

Kaczor, jak spojrzeć z innej perspektywy, to ta Twoja Kobieta jest naprawdę mądra img/smilies/wink Nie chce się pchać na siłę do Twojego męskiego świata bo wie że to nie dla niej, ja bym się cieszył jak bym taką miał, bo poco mi baba do spełniania marzeń? Wara samicom od mojego pełnego grozy i fantazji świata, nie będą mi go tu kwiatkami zdobić, bo go zepsują img/smilies/tongue Warto ją docenić za to co może dać, czyli na przykład urodzić Ci dzieciaka, bo przecież każdemu nie rodzi tylko Tobie, ale ona woli swój kobiecy świat, który też jest fajny, ale dla niej a nie dla Ciebie img/smilies/wink A że oszukiwała? Nie gniewaj się na nią img/smilies/smile Widocznie uznała Cię za wartego starań, a to też dobre.

#1628 2020-01-25 02:01:48

martin1002
przyboczny

kaczor napisał(a):

Wstaję i już. Tylko ciemno jest i smutno xD

Potwierdzam.

Samadhi, you cannot fake it.

#1629 2020-01-25 02:59:04

kaczor
Administrator

Ale CM ma racje i zgadzam sie z nim w 100%. To nie chodzi o to, że "NIE DAJ SIE POKAŻ CO POTRAFISZ" tylko po prostu nie daj sie przekabacić i dać się przekonać, że miejsce faceta, to 8h pracy, zbey utrzymac rodzine i kredyt na 20 lat. Po prostu nie. Moze kiedys, moze ktos inny ma takie marzenia. Nie ja i nie teraz.

Stabilność może i jest ważna dla ludzi. Ale dla mnie nigdy nie była. Może kiedyś to się zmieni. Ale teraz nie zmieniło. Po prostu.

I do 20 letniego kredytu CM ma o tyle racje, ze nawet dziolche udalo mi sie, przypadkowo przekonac. Ostatnio pomyslala ze moze nastepne dziecko

(nieeeeeeeeeeeee teeeeeeeraz kolezanko)

I zauważyła zaraz, że możemy na urlop maceirzyński spierdolic gdziekolwiek chcemy. Tak po prostu.

Chesz nad możem podziwiać słońce o poranku nad wodą? Chodź za mną, chce ci coś pokazać ^^

Wynajmuje mieszkanie 63m2 (cos kolo tego), z balkonem. 3300zł ze wszystkim, miejscem parkingowym i rachunkami tak średnio.

Za takie samo mieszkanie na kredyt, razem z czynszem i opłatami zapłaciłbym 3100zł img/smilies/wink

Taki biznes z tego kredytu, że mam mieszkanie, które mi się nie podoba, ale na stałe! To będzie moje 6 mieszkanie w życiu i nadal jest chujowe.

W życiu bym nie kupił takiego czegoś za ponad 500tys, bo tyle kosztuje nawet mniejsze mieszkanie w gorszej lokalizacji.

Nie ma chuja zebym za to zaplacil. Po co? Komu to potrzebne? Dziekcu? Dziecko, tak jak ja, spierdoli z domu rodzinnego. I bedzie szukal swojego kąta. To jest facet, a nie kobieta.

TO tylko o mieszkanie chodzi. To tylko część problemu. Do tego dochodzi szereg innych, np. planowanie wakacji.

W życiu nie planowałem tego co mam robić na wakacjach. Dla mnie to absurdalne. I robie to!!

Bo nie tylko o mnie chodzi!

Ale kiedy ma zaczac o mnie chodzic? Nigdy?

Kurde vic. Stabilnosc nie zaistnieje w moim zyciu. Nie ma takiej szansy. Co by musialo sie zmienic? Mam juz dziecko 2letnie, prace dobra, mam mieszkanie fajne, klime mam nawet i jeszcze bardziej mam ochote zmienic prace, zmienic mieszkanie i znalezc sie tam gdzie nie jest goraco.

To nie chodzi o to, ze nie akceptuje tego co mam teraz. Akcetpuje pod wzgledem materialnym, ale nie uczuciowym.

Akceptuje ze jestem gdzie jestem, bo jest lepiej niz bylo i tyle! Ale to nie znaczy, ze nie mozna dalej.

Serio, smutny sie robie na mysl, ze budze sie o 6 rano zeby przygotowac posilek dzieciom. I mam powiadomienie, że mam zapłacić 3000zł za mieszkanie, które mi już się nie podoba, bo mieszkam w nim parę lat. I że musze do sklepu iść, bo papier do wycierania pierdolonego stolca z odbytu sie skończył.

To jest jebana parodia życia, symulacja, kobiece podejście do życia.

Tu nie chodzi o to, ze ja teraz powiem Jebac to wyjezdzam.

Ale nie dam sie przekonac do stabilnosći bo "tak przystoi". Tak kurwa przystoi kobiecie i jak ma ochote to niech kupi mieszkanie. Ja tego po prostu nie zrobie, bo tego nie chce. I nie potrzebuje. I nie potrzebuje tego ani ona ani moj syn.

Tak samo z urojoną stabilnością i odpowiedzialnością.

Its a woman's world. Pierdole to, ja mam inne rzeczy na glowie zeby sie przejmowac takimi pierdolami. Do niczego mi to niepotrzebne.

No i tyle img/smilies/big_smile

Just wanted to ask, hope this belongs here, how to do that?

#1630 2020-01-25 03:05:50

kaczor
Administrator

Btw śmierć jest wybawieniem. Każdego wylogowuje z samsary. Tylko szkoda rezygnować jak jeszcze się nie wie co przyjdzie. I tyle.

Nie ma co bać się śmierci. Ona przyjdzie jak lek na wszystko. A to jak bardzo zadziała zależy tylko od tego jak dobre się ma życie.

#1631 2020-01-25 03:11:07

kaczor
Administrator

martin1002 napisał(a):

kaczor napisał(a):

Potwierdzam.

Herbatę wipij pomaga

#1632 2020-01-25 03:17:33

kaczor
Administrator

Wynajmę sobie kawalerkę na zadupiu i tam będę jaral blanty, grał w gry, przyzywał szatana, dokonywał samogwałtu i jarał się życiem. Innej opcji nie widzę przy obecnej konfiguracji.

A mnie to nawet kusi motzno. Kiedyś oglądałem serial 6 stóp pod ziemią. Tam ojciec rodziny umiera w pierwszym odcinku, a jego tajemnice są rozwijane przez cały serial.

Tam się okazuje że miał mieszkanie, gdzie oglądał tv i jaral marihuanę.

I tak samo zrobię kurwa jak nic się nie zmieni. Jestem samcem Alfa kurwa, a nie jakaś ciepła kluchą. No nie wysiedze.

Po prostu spierdole i tyle. Może nie na zawsze ale w końcu spierdole. Tak się nie da żyć.

#1633 2020-01-25 03:20:27

kaczor
Administrator

kaczor napisał(a):

martin1002 napisał(a):

kaczor napisał(a):

Potwierdzam.

Herbatę wipij pomaga

Zartuje, nie pomaga. Nadal trzeba robić rzeczy, nie wolno robić tych co się chce.

Ale słyszałem że można to zaakceptować i pokochać życie.

Ja gardzę. Nie wylogował bym się bo za dużo już mogę, za dużo szczęścia mogę sobie dać, ale gardzę życiem strasznie.

Nie życiem w całokształcie. Życiem w obecnej formie.

To nie dla mnie.

Prędzej wyjadę gdzieś na wojnę zabijać ludzi w imię większej urojonej idei niż będę siedział w 4 kątach w myśl większej urojonej idei.

Nie ma opcji xd

#1634 2020-01-25 03:32:57

victoria
adminka

Kurde vic....

No i nic nie zrozumiałeś.... img/smilies/big_smile

Ani nie napisałam, że tzreba kogoś czy się do czegoś zmuszać, ani że cokolwiek "tak przystoi" ... img/smilies/roll   img/smilies/big_smile ale jedno do mnie dotarło, jeśli Wy tak rozmawiacie i tak rozumiecie swoje słowa no to, czarno widzę szybkie porozumienie img/smilies/tongue

Chciałam Ci tylko uświadomić, że Was jest dwoje i są dwa punkty widzenia, a Ty wciąż widzisz jeden...

Nic nie stoi w miejscu tylko Twoje marzenia, a nie myślisz o tym, że za 4 lata syn pójdzie do szkoły, że to już jest obowiązek, już nie ma jutro tu, pojutrze tam?
Ja nie jestem Twoją kobietą http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c041  i nie wiem jak ona widzi Wasze życie, ale wiem na pewno, że ani my, ani nasze potrzeby nie stoją w miejscu, a kompromis to jest podstawa każdego związku  ...

A już pisać spierdalam, albo śmierć jest wybawieniem...  sorki, ale dla mnie to jest niepoważne img/smilies/big_smile chyba, że jesteś w ostatnim stadium raka...

don't try to be perfect
just try to be better

#1635 2020-01-25 03:34:15

kaczor
Administrator

Jak niby coś może mieć taki sam smak?

Np. przebywanie w zamkniętej celi i wybiegnięcie po latach an wolność.

Serio tak się da bez oszukiwania siebie? Ten sam boski smak?

Albo jak siedzisz przyjebany, totalnie, przez zycie, za duzo dlugow, za duzo obowiazkow, praca chujowa, albo pracy wcale nie ma chociaz czlowiek sie stara i stara. Jest chujowo, nie ma nic co bys chcial.

A nagle wygrywasz w totolotka i poznajesz partnera wymarzonego.

I ten sam boski smak? Serio?

Ale jak?

Bezpłciowy?

Wesoły?

Smutny?

Kurwa ja bym sie jarał jak stąd do moskwy, i rozpaczał, gdybym musiał walczyć z tak chujowym życiem.

Może bym tylko nie rozpaczał tak, by mnie to rozjebalo.

Ale na pewno bym nie cieszył się życiem. Z czego kurwa?

Z tego ze sie istnieje? xd

#1636 2020-01-25 03:42:10

kaczor
Administrator

victoria napisał(a):

Kurde vic....

No i nic nie zrozumiałeś.... img/smilies/big_smile

Ani nie napisałam, że tzreba kogoś czy się do czegoś zmuszać, ani że cokolwiek "tak przystoi" ... img/smilies/roll   img/smilies/big_smile ale jedno do mnie dotarło, jeśli Wy tak rozmawiacie i tak rozumiecie swoje słowa no to, czarno widzę szybkie porozumienie img/smilies/tongue

Chciałam Ci tylko uświadomić, że Was jest dwoje i są dwa punkty widzenia, a Ty wciąż widzisz jeden...

Nic nie stoi w miejscu tylko Twoje marzenia, a nie myślisz o tym, że za 4 lata syn pójdzie do szkoły, że to już jest obowiązek, już nie ma jutro tu, pojutrze tam?
Ja nie jestem Twoją kobietą http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c041  i nie wiem jak ona widzi Wasze życie, ale wiem na pewno, że ani my, ani nasze potrzeby nie stoją w miejscu, a kompromis to jest podstawa każdego związku  ...

A już pisać spierdalam, albo śmierć jest wybawieniem...  sorki, ale dla mnie to jest niepoważne img/smilies/big_smile chyba, że jesteś w ostatnim stadium raka...

Ja widze jeden punkt widzenia? xd

Czego nie zauważyłem? Tego, że od 6 lat daje jej się uczyć, daje jej siedzieć na dupie przez caly rok, że jade z nia do jebanej warszawy kiedy ma jakies widzimisie zeby zrobila to co planowalismy? Zeby byl luz? Praca zdalna?

Kurwa, pewnie ze nie chodzi tylko o jedna strone! Ale ja to wiem! Czemu mi sie dostaje?

Czemu ja poswiecajac cale swoje zycie dla niej mam czuc sie oprawcą?

Nie zrobisz go ze mnie po prostu.

Nie ma szans.

Bo tu nie chodzi ani o mnie ani o nią ale o obopólną zgodę i jakieś wyjście. Ja próbowałem, ona nie! Czemu ja mam czuć się winny temu, że jest jak jest i tylko dlatego, że kobiety wolą takie gówniane nudne życia?

Chodzi o dwie strony. I tak, problem jest, bo ona widzi jedno wyjscie.

A ja nie widze juz zadnego, bo jebie mnie udobruchanie jej. Jebie mnie to tylko dlatego, ze oszukala mnie po prostu. Dala mi złudną wizję tego co ma się stać. Złudny cel. Iluzoruczne marzenie, bo jest po prostu jebaną kobietą bez ambicji, która mysli, że marzenia są tylko w głowie!!

Ja mam ambicje kurwa tak wysoko, i siegam nawet dalej i nie dam sie kurwa stłamsić do jakiegoś goscia, który siedzi w domu i gra w gry bo rodzina!!

nie ma chuja po prostu

I nie chodzi o to, ze ja teraz bede jarał blanty w ciągu dnia i wyjezdzał na spontaniczne wycieczki.

Ja po prostu nie dam się już więcej wplątać w decyzje "ślub albo chrzest" gdzie nie chce ani jednego ani drugiego.

Po prostu.

Nie chcę mieszkania, nie chcę stabilności, nie chce stałych pieniędzy, nie chcę siedziec w domu, bo "nie ma gdzie jechać".

Są potrzeby jej, są potrzeby moje. Jak ci się wydaje, że złotym środkiem jest zaspokojenie potrzeb obu stron, to się myllisz, bo to po prostu niemożliwe. Nie w tej konfiguracji, gdy ona pragnie dokladnie czegoś innego niż ja.

Ahh kurwa jak żałuje tego dziecka. Gdyby tak nie było, to byłbym w zupełnie innym mieszkaniu z zupełnie innym człowiekiem. Tylko ślepy byłem. W dupie byłem, gówno widziałem.

Łudziłem się.

Bo dostawałem takie znaki.

A jak to znaczy, że jej na mnie zależało i tylko to.

To to jest po prostu najbardziej egoistyczne zdanie, jakie czytałem w zyciu.

#1637 2020-01-25 03:45:22

kaczor
Administrator

Podjąłem chujową decyzję i muszę znosić jej konsekwencje, tyle z tematu jest! Nie ma tu mojej winy za wiele.

Tak się urodziłem, tak mnie kurwa nauczyli.

jestem gdzie jestem.

Ale prawda jest taka, że wolałbym być kurwa gdzieś indziej i wcale nie tak daleko!!

I wkurwia mnie to, że byłem głupi i dałem się oszukać. I tyle.

A mogło być spoko.

Ale będzie i tak, nie wątpie w to.

Po prostu żałuje straconego czasu. Tego, że zostałem oszukany.

Każdy by był. Herbata nie pomaga.

#1638 2020-01-25 03:46:57

kaczor
Administrator

A to co ma nadejść i tak nadejdzie. Szkoda tylko, że wiem, że za długi czas. Szkoda też, że tylko dwie osoby będą szczęśliwe. I szkoda, że to nie jest moja rodzina.

Ale teraz ide po piwo.

#1639 2020-01-25 03:47:48

victoria
adminka

Przykro mi, że jesteś nieszczęśliwy, że masz chujowe życie, ale ja nie mam na to wpływu.
I chyba poczekam, aż ochłoniesz img/smilies/smile
Potrzymaj w dłoniach ciepły kubek img/smilies/big_smile

don't try to be perfect
just try to be better

#1640 2020-01-25 03:51:50

kaczor
Administrator

kurrwa ide po to piwo img/smilies/big_smile

#1641 2020-01-25 03:51:52

civilmonk
szlachetny gawędziarz

victoria napisał(a):

Zdrowe męskie podejście do życia, zgadzam się img/smilies/big_smile tylko dlaczego nie robiłeś tego co życzysz kaczorowi, czemu się nie trzymałeś CM?
Myślę, jak kobieta, też ok img/smilies/smile trudno żebym myślała jak facet...
Ale w związku nie chodzi o próbę sił, związek to nie przeciwnicy na ringu i nie chodzi o to żeby jeden drugiemu dowalił ani postawił na swoim, związek to sztuka kompromisu, trzeba się wzajemnie wysłuchać, spojrzeć na to z każdej strony i podjąć taką decyzję by nikt nie czuł się pokonany. Nie da się stworzyć trwałego szczęśliwego związku w oparciu tylko o jedną stronę.

Nie zrobiłem bo byłem głupi. Brak doświadczenia życiowego. Drugi raz bym tego nie zrobił.
Mężczyzna w związku potrzebuje przestrzeni a kobieta w związku potrzebuje bliskości i jedności. Musi być i jedno i drugie. Ja mam sporo przestrzeni. Przestrzeń jakiej potrzebuje mężczyzna jest niezrozumiała dla kobiet gdyż jest postrzegana wyłącznie przez negacje bliskości i jedności. A to nie jest negacja. To po prostu męska potrzeba tak samo uprawniona jak kobieca potrzeba jedności i bliskości. Kompromisem jest uznanie obu jako istotnych elementów życia rodzinnego.

Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

#1642 2020-01-25 03:52:37

kaczor
Administrator

usunalem 3 posty, byly pod wplywem emocji img/smilies/smile

#1643 2020-01-25 03:53:30

civilmonk
szlachetny gawędziarz

victoria napisał(a):

Strasznie mnie wkurwiają ludzie, którzy zachowują sie tak jak Ty w tej chwili CM, przepraszam jeśli to Cię uraża, nie chodzi mi konkretnie o Ciebie, tylko o ten schemat zachowania...

Nie daj się, masz racje, pokaż kto tu rządzi, albo jesteś mężczyzną albo nie itd a potem idą do domu i postępują kompletnie przeciwnie, Dla mnie taki facet to dramat.

Nie razi bo nawet nie rozumiem o co Ci chodzi. Pewnie coś źle zinterpretowałaś z tego co napisałem.
Nie chodzi o rządzenie ale o równouprawnienie. Męska miłość jest inna niż kobieca a kobiety zupełnie niezasadnie przyznają sobie prawo do bycia jedynymi ekspertkami od miłości.

Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

#1644 2020-01-25 03:56:03

victoria
adminka

Dokładnie tak powinno być CM  img/smilies/big_smile i ten kompromis potrafi zaspokoić potrzeby obu stron...

don't try to be perfect
just try to be better

#1645 2020-01-25 03:58:55

kaczor
Administrator

"Kaczor jak zwykle OP"

Tak kurwa ma byc kazdego dnia img/smilies/big_smile

edit. gralem w Pubg i wygralem mape, to taka gra. A OP znaczy, ze jestem za dobry w to. Taki zart.

Ale jestem OP IRL i nie mam zamiaru udawac, ze nie. Złoty środek nadejdzie. Ja różne środki lubię.

#1646 2020-01-25 04:48:47

kaczor
Administrator

Im bardziej szczerą mam chęć na rozmowe w necie tym barzdziej ktoś chce się ze mną ruchać. Przez internet.

Co począć img/smilies/big_smile

#1647 2020-01-25 04:51:46

kaczor
Administrator

m27 hello

bi or gay?

#1648 2020-01-25 04:52:14

kaczor
Administrator

m27 hello

wanna see my nudes? Follow me on kik: https://xdlol420.69

#1649 2020-01-25 04:52:48

kaczor
Administrator

m27 hello

**Disconnected**

Chyba nie dzis img/smilies/big_smile

#1650 2020-01-25 06:29:47

kaczor
Administrator

Nie udało mi się do 1:40 znaleźc osoby do pogadania. Dobranoc wszystkim img/smilies/tongue

Stopka forum