Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#51 2014-01-08 22:14:22

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Re: Z czego jesteśmy dumni, czego się wstydzimy.

http://www.layman.org/wp-content/uploads/2013/03/wolf-sheep.jpg

MEEE HEHEHE MEEE HEHEHE http://macg.net/emoticons/laughing2

Dodaję, w końcu sobie przypomniałem ten kawałek img/smilies/big_smile img - click img/smilies/wink

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#52 2014-01-08 23:42:18

victoria
adminka

Jeden wilk i stado baranów... samo zycie img/smilies/big_smile

... Piękno człowieka tkwi w jego oczach ....

#53 2014-01-09 00:17:41

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Wiesz Viki ... wilk chyba tylko z samego avka i zamiłowania.
Gdybym miał się dobitnie wysłowić, to przybija mnie od lat pewien trend, który podsumowałbym czterema słowami: żreć, srać, spać i kopulować. Nie ja zresztą wymyśliłem to "motto". Nie podejrzewam w nowoczesnym społeczeństwie większych grup ludzi o wyższe przesłanki, aspiracje, takie jakieś cholera szczere, płynące z wewnętrznej potrzeby, bezinteresowne.
Wiem, że człowiek czasem chciałby czegoś więcej niż materializm, staje na palcach, żałośnie podskakuje, potem obija dupskiem twardy beton. Z różnych powodów, później jest rezygnacja i zwrócenie w kierunku własnych potrzeb, zamykanie i trzymanie pod kluczem dążeń i idei, gorycz porażki, przegrana. Każdy ten zapewne zrozumie, kto sam doświadczył walenia głową w mur o beton i to niejednokrotnie. To nie ma sensu, najmniejszego.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#54 2014-01-09 15:35:58

baabcia
bo ja wiem

Abesnai strasznie trudno ustalić z kim się podzielimy cukierkiem

a jeszcze trudniej gdy on zaczyna być znacząco duży

trudności mnożą się w postępie geometrycznym - na szczęście  img/smilies/223  jeszcze szybciej mnożymy usprawiedliwienia

po pierwsze znikamy - wszystko co jest poza NASZĄ   grupą

(rozbawia mnie zakładanie domofonów, zamykanie klatek "przed" i  ogradzanie;  by MY napuchło w nas lokalnie ... prawda, że wybrałam delikatny temat - i tak będzie wrrrr  ale  mogłam gorzej pojechać )

przecież nie można być dumnym z nie swojego?  http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k010

cukierek staje się problemem gdy już jest nasz

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#55 2014-01-15 15:58:51

Nutka
przyboczny

Ja jestem z siebie dumna dzisiaj i wogóle
http://i44.tinypic.com/dra0km.jpg

...............

#56 2014-03-24 08:21:51

victoria
adminka

A tu już tylko wstyd...

http://img.wiocha.pl/images/8/4/84817db8b05c00f224bdfc38c9b72aa3.jpg

#57 2020-01-22 19:01:55

victoria
adminka

Krystian Broll
Był budowniczym gliwickiej fabryki Opla,gdy trafił na 8 lat do szpitala psychiatrycznego w Rybniku za groźby karalne.Musiał przyjmować silne leki psychotropowe. Teraz walczy o 14 mln zł zadośćuczynienia za krzywdę.

Stanisław Belski
58-latek spod Krakowa po kradzieży kawy spędził na oddziale zamkniętym 8 lat. Sąd orzekł, że cierpi na schizofrenię paranoidalną i istnieje prawdopodobieństwo, że popełni podobny czyn.

Jan Kossakowski
z podlubelskiej wsi w domu zaprószył ogień. Nic się nie stało, spłonęła paczka gazet. Wcześniej leczył się w związku z chorobą alkoholową, więc został uznany za niepoczytalnego. W psychiatryku spędził 19 lat.

https://gazetakrakowska.pl/zdrowi-siedz … Mhvf9t3rZo

#58 2020-01-22 20:49:21

Crows
mentor

to smutne , na pewno jakiś idiota podejmował decyzje wobec tych ludzi

:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

#59 2020-01-23 16:44:34

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Kurde tak sobie teraz patrzę ten temat img/smilies/big_smile Jak się jest powściągliwym, to się zaraz jakiś patriota przyczepi że za mało płomiennie, a jak zbyt płomiennym, to się zaraz jakiś rozsądkowiec przyczepi, że zbyt fanatycznie img/smilies/big_smile

#60 2020-07-29 19:44:23

unrealkonny
Użytkownik
Serwis

Idiotyzm... Nie jestem dumny z bycia Polakiem i absolutnie się tego nie wstydzę. Nie mogę być dumny i wstydzić się czegoś, na co nie mam wpływu

#61 2020-09-23 15:05:57

rr
Użytkownik

Wstydzę się z obłudy większości Polaków. Tak dużo ludzi deklaruje wiarę chrześcijańską, a wcale nie stosują się do jej głównych przykazań i założeń. Oczywiście wszędzie widzą zagrożenie dla chrześcijaństwa, a to oni swoim postępowaniem wyrządzają największe szkody tej wierze.

Stopka forum