Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2010-06-18 13:37:34

Ewelka
Użytkownik

Witajcie.Jak nie my to kto?

Witajcie. O tym raczej nikt nie muwi. Ale to warzne. Ludzie w polsce kłucą się o byle co, niepomagają nikomu, mają potrzebujących gdzieś. Moim zdaniem za długo to milczenie trwa. Tyle bezdomnych, tyle bez pracy ludzi jest w polsce. Przecierz jak byśmy odeszli z uni europejskiej i zamkneli chandel z chinami wyszli byśmy na prostą. Ludzie mieli by prace bo nic z innych krajów by nie przychodziło. Szycie ubrań, produkcja cukru, produkcja produktów spożywszych itp. A tak wszystko kupujemy a u nas w Polsce zamykają zakłady pracy. Gdybyśmy mieli mądrą władze to byśmy bogaci byli a tak. Powinniśmy coś zrobić bo jak nie my to kto, jak nie teraz to kiedy. Niemożemy czekać z tym asz w polsce co 10 osoba bedzie miec prace. Ludzie mądrzy wykształceni ci co mogli by zmienić polskę zostawiają ją. A państwo ich wykształciło. Rozejżyjcie sie do okoła i zobaczcie sami ile byście zrobili żeby było lepiej. Wszyscy mają to gdzieś ale to my mozemy tę sytuację zmienć. Jeżeli coś wymyslicie to piszcie musimy zmienić naszą polske. Teraz nawet armi nie mamy jak by wojna przyszła. Zastanuwcie sie i piszcie powinniśmy to zmienić, my nie władza bo oni to nic nie widzą prucz kasy. Jak ktoś na coś wpadnie to proszę pisać nie bać się że ktoś.. że coś.. Polska to ludzie i to od nich wszystko zależy. Zrubmy coś z tym razem.

#2 2010-06-18 13:45:02

lufestre
la princesa de los gatos

Re: Witajcie.Jak nie my to kto?

Piszesz o rezygnacji z wolnego rynku i odejściu z UE, likwidacji bezrobocia. Abstrahując już od tego czy się z Twoimi postulatami zgadzam, czy nie, to ja nie wiem jak ty to widzisz? Mamy jutro zrobić jakiś bojkot? Mam otworzyć korporację, która zatrudni miliony Polaków? img/smilies/wink Jedyne co można zrobić to w najbliższych wyborach zagłosować wedle własnych preferencji. A jak chcesz robić wszystko po swojemu to załóż własną partię img/smilies/wink

#3 2010-06-18 15:54:08

Ja?!
Moderator

Lepiej napisz apel do narodu by kupował to co produkowane w polsce bo wtedy daje prace swoim rodakom. Kupując to co zagraniczne odbierają prace swoim i dają obcym. Powiedz by byli hojni i nie byli dusigroszami, by nie wybierali tańszego a gorszej jakości towaru bo sprzyjają rozwojowi produkcji bubli a uczciwe firmy upadają bo liczyli na mądrość obywateli. Głupi naród musi się nauczyć mądrości na własnym cierpieniu. Zamiast kupować na kila idź do krawcowej, daj jej zarobić, może ona też potrzebuje wsparcia groszem bo ma rodzine i siebie na utrzymaniu. Zamiast samemu coś robić w domu wynajmij pracownika, może on też potrzebuje pieniędzy. Życzliwość i miłość dla swoich bogaci ten kraj, nienawidząc swoich powoduje się że pieniądz wypływa z polski w milionach dolarów miesięcznie. Takim przykładem są lekarstwa produkowane za granicą. Emeryci setki zł wysyłają poza granice polski. Technologie które przypłynęły do polski doją polske jak krowe, zostanie tylko złom gdy polacy będą kupować to co obce i to co produkowane poza granicą. Złom i coraz większe bezrobocie.

#4 2010-06-18 16:16:12

Grzegorz
przyboczny

Ewelka o co Ci chodzi?
Masz jakiś pomysł?
Napisałaś aby napisać .
Robisz mnóstwo błędów ortograficznych ( część celowo część nie-bo nie są to typowe błędy) ,aby zwrócić na siebie uwagę.
Według mnie Twój powitalny post to tylko bełkot.
Nie witam cię serdecznie bo już po twojej pierwszej wypowiedzi cię nie lubię .
Jesteś prowokatorem(prowokatorką) i na domiar złego robisz to bardzo nieudolnie.
Jeśli chcesz gdzieś sobie popisać to chętnie podam ci linki do takich miejsc.

JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

#5 2010-06-18 16:37:34

Lidka
mentor

Grzesiu, powiedziałeś to, co ja pomyślałam (na temat tego celowego robienia błędów, bo Ewelka nie wzbudza moich emocji...img/smilies/smile). Tylko zastanawiam się, o co jej może chodzić?...

Ewelka, powiedz to po ludzku i wprost, co? Chcesz sobie pogadać na "żaden" temat?... A może skłócić ludzi?... Wiesz, do tego trzeba czegoś, co rzeczywiście wzbudza emocje, a na dodatek to musi mieć sens... Bo w Twojej wypowiedzi go nie widzę, piszesz, że się nie mówi, a jest wprost przeciwnie, na okrągło się wałkuje temat Polski, biedy, rządu itd. Tylko nie w taki sposób, jak Ty tu podajesz...

Pozdrawiam!

Lidka

#6 2010-06-18 16:45:37

Chinatsa
Moderatorka-san

Nie wiem co mam o tym sadzić. Naprawdę nie wiem. Juz samo przebrniecie przez Twój tekst graniczyło z cudem, przynajmniej dla mnie. Składnia zdań leży, ortografia wola o pomstę do nieba. Po pierwsze my sobie możemy gdybać. Po drugie gdybyśmy chcieli tak bardzo uniezależnić się od innych państw, dopiero byś zobaczyła biedę.  Do Polski dociera bardzo wiele produktów, których nie jesteśmy w stanie wytworzyć ty chcesz zamknąć na kłódkę import? Doprawdy masz aż tak wielkie mniemanie o Polsce ze sami byśmy sobie poradzili? Z rządem który nawet nie potrafi sam o siebie zadbać?
Moze brutalnie cie ściągnę z chmurek na ziemie, ale Polsce potrzebna jest pomoc i nic nie da zakaz importu. Nie chcesz mieć ropy? To nie, zobaczymy jak długo pociągniesz. Przecież to import z Rosji.
Dlaczego akurat musiałaś wybrać mój dział do tego typu rozważań. Juz bardziej powinnaś to gdzieś w polityce napisać.

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

#7 2010-06-18 16:45:37

Krystek
przyboczny

Celowe robienie bledow???
Hmm...Zwykle ludzie usiluja przedstawic sie w jak najlepszym swietle...
Jaki sens bylby w pokazaniu w pierwszym poscie: "hej, ludzie, popatrzcie na mnie- jestem niedouczonym idiota"?

Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

#8 2010-06-18 16:49:05

Grzegorz
przyboczny

Lidka  napisał(a):

Grzesiu, powiedziałeś to, co ja pomyślałam (na temat tego celowego robienia błędów, bo Ewelka nie wzbudza moich emocji...). Tylko zastanawiam się, o co jej może chodzić?...

Czy ja zawszę muszę być pierwszy?
Nawet moje kobiety tak mówią :ahaha:
Ewelce nie chodzi o stwarzanie kłótni tylko osobnik chce wywołać zainteresowanie swoją wypowiedzią - umieszcza taki post ,a potem śledzi co się dalej dzieje.
I naśmiewa się z głupszych (w jego mniemaniu) od siebie.
Tak nawet zachowują się co niektórzy administratorzy (czyż nie ?)- to czego tu wymagać od szeregowego użytkownika ?

Ostatnio edytowany przez Grzegorz (2010-06-18 16:56:41)

#9 2010-06-18 16:54:23

Lidka
mentor

Krystek napisał(a):

Jaki sens bylby w pokazaniu w pierwszym poscie: "hej, ludzie, popatrzcie na mnie- jestem niedouczonym idiota"?

Wiesz, może to zabawa?... W sumie jaki poziom sobą reprezentujesz, tak się bawisz... img/smilies/roll

Pozdrawiam!

Lidka

#10 2010-06-18 16:57:42

Krystek
przyboczny

Lidka napisał(a):

Wiesz, może to zabawa?... W sumie jaki poziom sobą reprezentujesz, tak się bawisz... img/smilies/roll

To ja mam nadzieje, ze Ewelka lubi sie sama ze soba bawic....http://macg.net/emoticons/laughing2
Bo ja na takie osoby czasu nie bede tracic.
Zabieram zabawki i wynosze sie z piaskownicy...

Krystek

#11 2010-06-18 16:59:03

Grzegorz
przyboczny

Krystek napisał(a):

Aby zwrócić uwagę.

Widziałem napis na paczce

"NIE ŻÓCAĆ"

ktoś bardziej zwróci uwagą niż gdyby widział

"nie rzucać"

#12 2010-06-18 17:01:18

Krystek
przyboczny

Grzegorz napisał(a):

Aby zwrócić uwagę.

Widziałem napis na paczce

"NIE ŻÓCAĆ"

ktoś bardziej zwróci uwagą niż gdyby widział

"nie rzucać"

To ja mam wredna nature...
Bo najpierw bym ta paczke rzucila a potem jeszcze dla pewnosci zocila...
I nadepnela pare razy...http://macg.net/emoticons/laughing2

Krystek

#13 2010-06-18 17:06:13

Grzegorz
przyboczny

Nie mędrkuj tylko Ewelinkę ładnie powitaj .

#14 2010-06-18 17:15:24

Lidka
mentor

To na tej samej zasadzie (Chinatsa możesz wywalić te zbędne posty img/smilies/wink) nasz pan od naprawy pralek umieszcza swoja reklamę do góry nogami. Wśród powodzi innych reklam jego naprawdę się rzuca w oczy i klientów mu nie brakuje... img/smilies/smile

Pozdrawiam!

Lidka

#15 2010-06-19 15:59:31

Chinatsa
Moderatorka-san

Z racji iż dyskusja nie prowadzi do żadnego poważnego celu, oraz jest to nielogiczna i pozbawiona sensu a tym bardziej gramatyki wypowiedź, temat zamykam jako iż jestem moderatorem tego działu.
Lidka, nie będę się bawić w kasowanie postów, lepiej temat zamknąć img/smilies/wink

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

Stopka forum