Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-06-16 10:56:25

Grzegorz Wielki
zaaklimatyzowany

Marzenia o wielkiej piłce

Zaśpiewamy jeszcze kiedyś na cześć naszych piłkarzy ?

Ostatnio edytowany przez Grzegorz Wielki (2010-06-16 10:59:24)

Lepiej siedzieć cicho i uchodzić za idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości!

#2 2010-06-16 13:55:08

Grzegorz Wielki
zaaklimatyzowany

Re: Marzenia o wielkiej piłce

Lepiej siedzieć cicho i uchodzić za idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości!

#3 2010-06-16 14:54:15

Sailor
Miss Darkside

Uświadomiłam sobie, że ja nawet nie mam czego tak naprawdę wspominać, bo dobry football w wykonaniu naszych skończył się zanim przyszłam na świat. Jak dla mnie najwspanialszą euforią było samo zakwalifikowanie się do międzynarodowych rozgrywek, z tym że po "walkach" o wyjście z grupy, które miałam okazję potem śledzić nic z tego uniesienia raczej nie pozostawało. Aha, i najbardziej lubiłam duet Hajto- Świerczewski, szczególnie ich finezyjne faule img/smilies/tongue Do tamtego zespołu (orłów Engela) mam wielki sentyment, bo wtedy zaczęłam interesować się tą dyscypliną. Zresztą do czasów Janasa również, bez względu na wyniki. Leo jakoś tak już mnie zbytnio nie przekonywał..

Nie tracę nadziei, że w końcu uda nam się poskładać fajną kadrę, bo Polacy, którzy tak kochają piłkę nożną jak nikt na to zasługują i na pewno kiedyś się to ziści, obym tego doczekała img/smilies/smile

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#4 2010-06-16 15:24:25

Grzegorz Wielki
zaaklimatyzowany

Engel miał złe nazwisko- nie wróżyło dobrze.
Wystarczy przeczytać wspak.

#5 2010-06-16 15:25:34

Grzegorz Wielki
zaaklimatyzowany

Za Leo zamiast gryźć trawę - chyba palili.

#6 2010-06-21 21:11:45

Lula94
adept

Żeby Polscy reprezentanci zaczęli odnosić sukcesy potrzeba wpierw zmian w PZPN-ie -.-
Tu jest wypowiedź Bońka na temat "problemów polskiej piłki nożnej"
http://www.sports.pl/Debata-o-problemac … 1,922.html
i w pełni się z nim zgadzam.

Idealny facet nie pije, nie pali, nie sprzecza się, nie robi zakładów... po prostu nie istnieje. img/smilies/wink

Stopka forum