Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-02-15 17:35:25

kasia88
zaaklimatyzowany

Olimpiada Zimowa 2010

Wiem, że dział jest męski, ale sportem interesują się nie tylko mężczyźni img/smilies/big_smile A jak jest z Wami? Kibicujecie naszym na olimpiadzie? Na razie za nami wspaniały występ Małysza, który po wielu latach wciąż potrafi zdobywać medale!

Przypominam, że już dziś o 19 bieg Justyny Kowalczyk!!! img/smilies/big_smile

#2 2010-02-16 18:00:13

Krystek
przyboczny

Re: Olimpiada Zimowa 2010

Ogladam zimowa olimpiade glownie dlatego, ze Kanada jest w tej samej strefie czasowej i masa kanalow TV pokazuje tylko ten program! Za bardzo mnie to nie wciaga ale ja lubie patrzec na ludzi, ktorzy sa doskonali w czyms co robia.
Pierwszy dzien byl straszny, kiedy ten mlody Gruzin umarl w czasie treningu. Typowo dla Amerykanskiej TV pokazano nam ten film w szczegolach setki razy. I za kazdym razem serce mnie bolalo jak myslalam o straconym zyciu i o jego rodzinie.

Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

#3 2010-02-16 18:50:11

kasia88
zaaklimatyzowany

Krystek napisał(a):

Pierwszy dzien byl straszny, kiedy ten mlody Gruzin umarl w czasie treningu. Typowo dla Amerykanskiej TV pokazano nam ten film w szczegolach setki razy. I za kazdym razem serce mnie bolalo jak myslalam o straconym zyciu i o jego rodzinie.

Ja widziałam tylko raz. A właściwie nie do końca, bo w chwili, gdy ten chłopak uderzył w słup, nie byłam w stanie już na to patrzeć. Tak jest właśnie w sporcie. Sport często jest pełen niebezpieczeństw, i konieczności wielkich wyrzeczeń. Pamiętajmy o tym, zanim skrytykujemy jakiegoś sportowca, że "sierota z niego",że "nic z siebie nie daje", że "przynosi tylko wstyd"... Bo czasem nie zdajemy sobie sprawy, z jak wielu rzeczy muszą rezygnować ludzie sportu i jak wiele stresu kosztuje ich każdy występ.

#4 2010-02-27 12:20:19

jack66
adept

Dziś startuje Justyna kowalczyk na 30 km jak sądzicie zdobędzie złoto ??? Ma już brąz i srebro to do kolekcji przydałoby się złoto img/smilies/smile Myśle że dzis da z Siebie wszystko i bedziemy się cieszyć wieczorem z złotego medalu a 5 dla Polski :)Szanse jeszcze dziś mają panczenistki tu sensacja są w pół finale mają już 4 miejsce img/smilies/smile

#5 2010-02-27 12:28:54

Jatagan
szlachetny gawędziarz

Panczenami Polska stała za dobrych czasów. Moja miejscowość miała przez lata spory wkład w tę dyscyplinę sportu... że chociażby Jaromira Radke wspomnę.
Obecnie są plany odbudowy tej regionalnej domeny sportowej... oby na planach się nie skończyło...

Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

#6 2010-03-03 16:24:45

aquajack
adept

Najlepsza polskie zimowe igrzyska, 6 medali na jednej imprezie przy 8 medalach do tej pory we wszystkich wcześniejszych to kosmos. Szkoda tylko, że 8 z tych medali zdobyło tylko dwoje zawodników. Gdyby nie było Małysza i Kowalczyk, to nasz dorobek na zimiwych igrzyskach byłby mizerny na tak duży kraj...

#7 2010-03-03 16:30:49

Jatagan
szlachetny gawędziarz

Bo sport zimowy u nas lezy jak prostytutka (każdy go pier..http://macg.net/emoticons/sexinbed ) http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050

Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

Stopka forum