Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2010-08-30 15:37:21

Chinatsa
Moderatorka-san

Viva dla zwierząt

Viva.org juz od długiego czasu walczy o prawa dla zwierząt. O ich godne życie bez cierpienia. Może nie rozumiemy języka zwierząt ale potrafimy zobaczyc wiele w ich wzroku i zachowaniu. Wesołe merdanie ogonem psiaka kiedy jego ludzki przyjaciel wraca do domu, radosne rżenie konia w zagrodzie gdy właściciel czule klepie go po pysku. Ale możemy też zobaczyc smutek, łzy i cierpienie. Jeżeli nie jesteś obojętny na los naszych małych i dużych przyjaciół wejdź na www.viva.org.pl i zobacz jak możesz pomagac, czesto nawet nie wychodząc z domu.
Możesz również odwiedzic sklep vivy, jest tam naprawde bardzo dużo świetnych rzeczy. Ja właśnie mam na sobie koszulkę, którą sobie zamówiłam i naprawdę jestem zadowolona. Zadowolona bo mam i nową bluzkę i mogłam jakoś wesprzec akcję vivy dla zwierząt. Jeżeli chcesz pomagac, to pomagaj! Jeżeli nie podoba ci się traktowanie zwierząt, wykrzycz to i walcz! Bo jak mówi chińskie przysłowie:
"lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność."

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

#2 2010-08-30 18:30:53

Dorcik
przyboczny

Re: Viva dla zwierząt

Jestem tam bardzo czesto Chinatsa img/smilies/smile
Ale dziekuje ,ze wrzuciłas link :calus:

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

Stopka forum