Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-03-01 22:06:27

fiodor
przyboczny

Pozytywna energia.

z czego, gdzie, z kim czerpiecie pozytywną energię?

mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

#2 2010-03-01 22:11:25

aka
dark&twisty girl

Re: Pozytywna energia.

Takim zastrzykiem energii są dla mnie moje przyjaciółki, rodzina, muzyka, moje ukochane miejsca miejsca i pewne osóbki na forum img/smilies/big_smile

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#3 2010-03-02 07:47:54

Dorcik
przyboczny

Od koni ,od ślęczenia z nimi ,od patrzenia na nie i uczenia się od nich cierpliwości ,zrozumienia ,spokoju ...
Od moich dzieciaków -dają mi czasami niezłego powera -ale wywołują we mnie tyle miłości i ciepła ,że sama jest zaskoczona gamą wszystkich moich uczuc ,jakie w sobie posiadam
Od ludzi -którzy akceptują i znoszą mnie taka jaka jestem ,nic nie wymagając ode mnie ,za to ich kocham -mamę ,mojego męża ,moich przyjaciół ....

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#4 2010-03-02 09:01:31

Jatagan
szlachetny gawędziarz

... no niech pomyślę... energia... pozytywna... Z KONTAKTU !!!! (odkrywcze nie?)
Z kontaktu z Wami, z rodziną z moją najukochańszą córką która jest najlepszym "prostownikiem" w tym przypadku.

Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

#5 2010-03-02 12:31:28

fiodor
przyboczny

ja pozytywną energie czerpię od najbliższych - żony i dziecka. żona nauczyła mnie, że życie to nie tylko walka, że można wyhamować, zejść na bok, ustąpić drogi. ja - narwaniec reagujący emocjonalnie, ona - oaza spokoju. gdy kończę swój zwariowany dzień wiem, ze w domu ktoś na mnie czeka, iże da mi kolejną porcję energii na nowy dzień. to się chyba miłość nazywa.

mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

#6 2010-03-02 23:07:36

lufestre
la princesa de los gatos

Fiodor bardzo przyjemnie mi czytać o tym jak piszesz o swojej żonie img/smilies/smile Tak dużo ostatnio wokół mnie ludzi nie szanuje się w związkach, więc to taka przyjemna odmiana.

Ja energię czerpię z mojej 2 połówki- jest niepoprawnym optymistą w przeciwieństwie do mnie i tym zaraża. img/smilies/wink Poza tym muzyka, relaks, moja mama i rozmowy z nią, kumpele też img/smilies/smile

#7 2010-03-03 21:22:00

Risthalion
Scholar Arcanum of Schola Psykana

Ostrzeżenia: 1

Medytacja, treningi, odkrywanie nowych możliwości umysłowych... czyli ogólnie pojęty rozwój... siebie i innych...

powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.img/smilies/mad

#8 2010-03-03 21:27:21

Krystek
przyboczny

Ulubione ksiazki, rozmowa z moja przyjaciolka, poezja Szymborskiej i Cohena. Kiedy zaczynam sie czuc "zdolowana" to jade do naszego ZOO i spedzam godzine wpatrujac sie w 5 wilkow. Nic mnie tak nie relaksuje i nie daje wewnetrznego spokoju i optymizmu.

To wszystko wymienione pomaga mi podbudowac i odbudowac ma pozytywna energie. Ale jej zaczatek zawsze dostaje z mej wiary w milosiernego i nieosadzajacego Boga.http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g020

Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

#9 2010-03-11 17:53:13

Bujaczek
Promyczek
Serwis

Mama ,przyjaciele ,muzyka. No kilka osób z for To mi daje pozytywną energię. Motywacje do działania.

„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach img/smilies/big_smile
ZAPRASZAM!!

#10 2010-03-11 18:20:03

Sailor
Miss Darkside

Najwięcej energii czerpię od bliskich, zwłaszcza mojego brata, który ze swoim kabareciarskim zacięciem jest iskierką radości w domu img/smilies/smile Poza tym przyjaciółki, jak wspominali poprzednicy- ludzie z for, z którymi lubię pokonwersować, nawet kiedy do osób z reala nie mam już sił. Muzyka, książki, filmy też potrafią nieźle nakręcić, ale też nie gorzej zdołować (a mnie o to nietrudno), więc z tym bywa różnie. Poza tym uwielbiam dłuuugie dotleniające spacery, zwłaszcza wieczorami. Z jednej strony męczą ( ale to ten przyjemny rodzaj zmęczenia), ale z drugiej po ciężkim dniu na uczelni np., czuję jak opada ze mnie napięcie, mam apetyt i jaśniejszy umysł.

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#11 2010-09-06 22:34:22

Lusiak93
adept

Moja źródła pozytywnej energii - muzyka, taniec, słońce, pocałunki, czekolada, powiew morskiej bryzy w środku lata, spełnienie marzenia, osiągnięcie czegoś trudnego  - życie to wielki generator energii , która trzeba tylko racjonalnie wykorzystywać ;D

#12 2010-09-11 09:18:45

Lizawieta
przyboczny

Między ludźmi istnieją więzi i rzeczywiście następuje wymiana energii. Nie potrafimy "produkować" tylko pozytywną energię, jednak w jej obecności czujemy się dobrze. Roślinność potrafi "produkować" dobrą energię, a złą potrafi zneutralizować, dlatego tak świetnie czujemy się na łonie natury.
Mnie energii przysparzają właśnie rośliny. Kocham bycie w lesie, na łące, na polu uprawnym, gdzie można dotknąć roślinę, pogłaskać, a nawet przytulić się do niej...cudowne uczucie.  :moj: :woman: http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/k005

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

#13 2010-09-11 23:02:33

kszynka
Chochlik

Ja mam taki swój jedne model na codzienność-czerpać energię z byle drobiazgu, żeby nie mówić o gówienkach. Ale najbardziej doładowuje mnie poczucie tego, że jestem komuś potrzebna taka, jaką jestem.

Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Stopka forum