Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-06-26 00:57:55

Abesnai
Canis dirus / Administrator
Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 7300

WSTĘP - WĄTEK INFORMACYJNY -

:bbb: :wita:

Moi drodzy, jako że nasz Krzysiu Administrator postanowił odpalić widoczniejszą część forum "Wielkim Polakom" postanowiłem z zapałem wziąć się do pracy.
Kochani - pierwsza uwaga - dział jest przede wszystkim dla Was !
Bardzo bym pragnął abyście podzielili się ze mną i ze sobą nawzajem sylwetkami tych spośród Wielkich Polaków, których dorobek Wam najbardziej imponuje i jak najbardziej owe postacie zasługują na to miano.:mma:

Kolejna uwaga - nie ma widocznej potrzeby przepisywania historii od nowa http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/a035 ...
Głównie umieszczam info (kursywą) dotyczące danych postaci jak i z czasem mam nadzieję (czas) będę wzbogacał je własnymi :pracuje: komentarzami. Zachęcam http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035. Ciekawy materiał pod postacią filmików,linków do artykułów dotyczących tychże Polaków,zdjęć itp. są bardzo mile widziane i oczekiwane - byleby nie przesadzać z ilością i wielkością "wklejek" :masz:( wystarczą czasem linki z komentarzem co tam się pod nimi znajduje).
http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g035
Także - jeżeli uważacie za słuszne napisać coś od siebie bądź po prostu zostawić wzmiankę o Wielkim Polaku pod postacią samego info - proszę to po prostu zrobić :thx:

Naturalnie umieszczanie informacji w stylu "Alibaba i 40 rozbójników" będę usuwał bez pytania - także uczciwie ostrzegam :diabolo:

Oczywiście obowiązuje pełna kultura img/smilies/teu45 - jeżeli komuś nie spodoba się że ktoś taką a nie inną osobę umieścił pośród Wielkich - proszę o zachowanie zdrowego rozsądku img/smilies/sterb026 i nie wzniecanie niezdrowych sensacji i kłótni img/smilies/sport30
Jeżeli natomiast chodzi o bardziej "żarliwe" dyskusje http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e035 na temat któreś "kandydatury" - zapraszam do wątku:
Dyskusja ogólna o sylwetkach znanych Polaków :man:
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=1792

Pozdrawiam Serdecznie i Gorąco Zapraszam :black3:


http://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polskahttp://macg.net/emoticons/polska
:najl: :naj:


Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Offline

 

#2 2010-09-27 18:41:19

Abesnai
Canis dirus / Administrator
Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 7300

Re: WSTĘP - WĄTEK INFORMACYJNY -

KONIEC Z OSOBISTYMI WYCIECZKAMI
Nie będę pretensjonalny - po prostu osoby piszące przynajmniej w tym dziale (działalność zamierzam rozszerzyć na całe forum)od tej pory będę nagradzał ostrzeżeniami kiedy dostrzegę powyższe.
Bez względu na status zajmowany na forum.


Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo