Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-10-13 10:59:57

Sailor
Miss Darkside

Kosmetyczny niezbędnik

Bez jakich kosmetyków nie ruszacie się na co dzień z domów- do pracy, szkoły, na spotkanie? Co lubicie mieć w każdej chwili, w każdym miejscu pod ręką?

Mój zestaw to: puder w kamieniu, pomadka ochronna, błyszczyk, perfum, krem do rąk + miniaturowe pudełeczko kremu Nivea lub Dove img/smilies/big_smile

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#2 2010-10-18 21:29:59

aka
dark&twisty girl

Re: Kosmetyczny niezbędnik

Widzę, że nikt się nie kwapił żeby udzielić się w tak zacnym temacie- wstyd, łot co!
Mój niezbędnik to puder w kamieniu, korektor, błyszczyk (a nawet kilka ;P), krem do rąk i krem z wiesiołkiem. Perfum ze sobą nie noszę, bo mam same duże butelki.  Na małe szkoda mi pieniędzy, bo na pewno nie miałabym ich zbyt długo img/smilies/wink

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#3 2010-10-19 15:16:36

Bujaczek
Promyczek
Serwis

Mój niezbędnik to: krem do rąk, błyszczyk, tusz, cień do powiek oraz perfum. Mam dużą torbę to duży perfum się mieści img/smilies/big_smile

„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach img/smilies/big_smile
ZAPRASZAM!!

#4 2010-10-19 17:00:43

lufestre
la princesa de los gatos

Ja nie noszę ze sobą kosmetyków, zostawiam je w domu. Chyba, że jakąś pomadkę, szczególnie w zimie img/smilies/smile

#5 2010-10-19 20:51:34

Sailor
Miss Darkside

Bujaczek napisał(a):

Mój niezbędnik to: krem do rąk, błyszczyk, tusz, cień do powiek oraz perfum. Mam dużą torbę to duży perfum się mieści img/smilies/big_smile

Duże torby to mój wyznacznik, nie ma prawa się coś nie zmieścić img/smilies/big_smile

aka napisał(a):

błyszczyk (a nawet kilka ;P)

A ja teraz stawiam na mocniejszy makijaż oczu i zadowalam się pomadką ochronną- Babe Classsic oczywiście, choć jak zobaczyłam dziś w katalogu Avonu balsam o zapachu cynamonowych ciasteczek, stwierdziłam że musi on ubogacić mi ponurą jesień img/smilies/smile 

Widzę, że błyszczyki/pomadki prowadzą w rankingu i bardzo dobrze img/smilies/tongue

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#6 2010-10-20 08:50:26

asmaani
przyboczny

kohl, tusz do rzes, woda rozana, zamiast blyszczyku balsam tisane http://www.herbastudio.pl/opis.php?id=14
krem do wszystkiego- maslo karite albo olej kokosowy.

"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

#7 2010-10-27 15:09:05

DziewczynaBezSerca
zaaklimatyzowany

W torebce którą biorę ze sobą mam: tłusty krem do twarzy na dosmarowywania w trakcie dnia, błyszczyk i perfumy.
Reszta czyli: tusz, krem do rąk, balsamy zostawiam w domu.

Stopka forum