Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#101 2012-04-29 13:54:47

Andra
Gość

Re: Czy istniała Atlantyda?

Splynely mi. Wplynely. Przez kilka dni tanczyly nad czakra korony, takie duze szesciany, a potem wlazly w splot sloneczny. A teraz laza we mnie.
Dalej.
I czemu mam przed oczyma ogromna morde Sfinksa???

#102 2012-04-29 14:41:39

Ja?!
Moderator

byłaś jakąś kapłanką opiekunką czegoś ?
a morda sfinksa to taka rzeźba img/smilies/smile może się modliłaś do niej img/smilies/smile

#103 2012-04-29 14:47:52

Andra
Gość

Nie wiem. Moze. Na razie biore Sfinksa na ramie i ide sprzatac popsie goowna. Samo zycie.img/smilies/big_smile

#104 2014-04-07 01:52:56

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Naziści wychodzili z pewnego założenia. Otóż utrzymywali, że są bezpośrednimi potomkami północnych plemion germańskich mających to bezpośrednio wywodzić swój rodowód od osiadłych tam ocalałych atlantów. Ogólnie mieli hopla (zwłaszcza Himmler) na punkcie "Germanii" Tacyta, co znowu wywołało poszukiwania księgi mającej to udowodnić jak i jednocześnie  uzasadnić mordy popełniane na tle rasowym.

Dość ciekawe: http://www.ahistoria.pl/index.php/2012/ … zary-mary/

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Stopka forum