Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2010-07-29 06:58:45

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Lizawieta - czułem że dobrze znasz temat ale rozmawiasz udając że nic o tym nie wiesz. Jakbyś miała rozdwojenie jaźni :-) jedna wie a druga nie wie. Ta rozbieżność wprowadza coś dziwnego co nie wiem jak interpretować.

Offline

 

#27 2010-07-30 09:47:03

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Ja.....Jak widać jesteś z wyostrzoną intuicją. Gratuluję...to bardzo szczere.
Wiesz dodam, że masz rację, bo jestem mistrzowską 11 czyli 2, a te jak wiadomo raz w chmurach a raz na ziemi.
Musisz interpretować wg. własnego uznania/intuicji, bo masz ją bardzo bogatą, a ja zawsze coś skontruję, bo takie moje przesłanie, ale brak czasu powoduje nieczytelność. Sorkacz wielki.
Może o tych bardziej wiarygodnych cywilizacjach coś skrobnę.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#28 2010-07-30 10:51:22

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Zaginione cywilizacje są też takie, które zostały odkryte przez archeologów, ale uznane za zaginione.

Çatal Hüyük osada z epoki kamiennej założona (6250-5400 pne) po korekcji (7200-7100 pne) zwraca uwagę na wysoki poziom cywilizacji ponieważ inne równoległe takiegoż nie miały. Charakterystyczny układ budynków zbudowanych z suszonej cegły z wejściem przez dach, gdzie pd. część była mieszkalna (palenisko, posłanie i przechowywanie żywności), a pn. o charakterze religijnym. Sprowadzali materiały o różnym charakterze (drewno, ołów, miedź) z odległych miejsc od osadnictwa. Skąd wiedzieli, że to potrzebne jest np. na groty?
Dlaczego wyznawali/czcili bezimienne bóstwa (bez twarzy, z głowami byków, kobieta rodząca głowę byka), bo jak zinterpretować te religijne wyobrażenia?
Skąd pochodzli?  Dlaczego doszczętnie wyginęli 2 tys. pne?
Jakie to dziwne, że potomków nie ma, ale dzieła orginalnych malowideł naskalnych przetrwały sprzed 9 tys. l. temu.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#29 2010-07-30 21:09:40

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Szkoda że nie ma wielu śladów z cywilizacji summeru sprzed 200 tys lat. Niestety tak długo budowle się nie trzymają kupy więc ciągle je burzono i budowano nowe na starych miejscach. Nawet tabliczki z zapisem historycznym bywały przepisywane bo się sypały. Jak zwykle najbardziej trwała jest pamięć duszy.

Offline

 

#30 2010-08-02 10:06:26

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Suza, to cywilizacja, która uległa wpływom Sumerom.
Ta cywilizacja rozwinęła się 4 tys. pne na Wyż Irańskiej. To bardzo bogaty region rolniczy. Z wykopalisk wynika, że to region słynący z rozwiniętego handlu miedzią (topory miedziane).
Domy były ułożone w kawadraty podzielone ulicami, budowano ceglate tarasy ok 80 m^ gdzie stała świątynia.
Domy były wyposażene w paleniska oraz toalety i łazienki. Tam gdzie było takie wyposażenie  owe budynki były skanalizowane.

To że budowano takie światynie świadczy, że istniała jakaś grupa władzy, bo ona musiała powodować oderwanie ludzi od rolnictwa, czy innych własnych prac do budowy świątyni. Istnieją co prawda pieczęcie, ale one o władzy nie mówią, raczej o danej własności.
Suza na okres 300 l. ginie...cywilizacja zanika, by po tym czasie rozwijać się i ulegać wpłwom Sumerów. Ślady wskazujące na wpływy sumeryjskie, to odnalezione wczesne pismo na tabliczkach glinianych oraz pieczęcie z głowami bogów/władców.

Ta odnowiona cywilizacja figuruje w ST jako Elam.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#31 2010-08-02 22:13:06

lapicaroda
berzerkerka
Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 1886

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Dyskutujecie głównie pod kątem cywilizacji Azji i Afryki, a przecież doskonałym przykładem są też tutaj Aztekowie czy Majowie...ich nieprawdopodobne mapy nieba i kalendarze, to że znali położenie planet takich jak Neptun czy Pluton, niewidzialnych z ziemi gołym okiem. W dodatku żyli  w warunkach, gdzie całoroczna obserwacja nieba, na podstawie których dokonywano obliczeń cykli, jest przy tamtejszych warunkach pogodowych i kapryśnej pogodzie, praktycznie niemożliwa. Pomijam technologię budowlaną i system kanalizacyjny, którego dziś nie powstydziłoby się żadne normalne miasto.

Offline

 

#32 2010-08-03 21:26:16

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Lapi.
Wedle życzenia.
Chichén Itzá rozwój przypada na lata 700-1200 ne.
O istnieniu tej cywilizacji Majów wiadome było przez wieki, to dopiero w XIX w. podjęto badania, które doprowadziły do wniosku, że Ameryka Południowa była kolebką światowej cywilizacji stworzona przez Majów.
O kulturze mozna więcej wyszukać i poczytać w necie. Ja chcę zwrócić uwagę na budowle kojarzące się z Majami, to piramida schodkowa, ona na związek z kalendarium. Jest bardzo interesującym obiektem.
Cywilizacja Majów zbuntowała się przeciw władcom i zniszczyli  Chichén Itzá  ogniem 1221 r.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#33 2010-08-03 23:21:31

Krzysiek
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 3755

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

W pierwszej kolejności powinniśmy pogodzić zdobycze nauki z wiedzą zachowaną w postaci wiary, należy otwarcie powiedzieć sobie : Świat i Ziemia biorą swój początek dużo wcześniej jak biblijne Stworzenie Świata (4000 lat p.n.e.) ... okres 12-10 tys lat p.n.e to czas ostatniego zlodowacenia, a życie na Ziemi istniało juz dużo wczesniej ... pierwsze ślady występowania małp człekokształtnych na terenach polskich pojawiły się według wykopalisk archeologicznych 400 tyś lat temu.

http://s1.directupload.net/images/100803/z7ic8kst.jpg
Byłyśmy już 400 tys.lat temu.

Należy więc zadać sobie pytanie: - co takiego wydarzyło się na Ziemi, że zostało odnotowane w świętych księgach na całym świecie ? Odpowiedź moja jest następująca : w Biblii opisane zostało wprowadzenie nowego porządku na Ziemi, wcześniej nasza planeta inaczej wyglądała, występowała tu znacznie mniejsza grawitacja, żywe organizmy (zwierzęta i drzewa) osiągały olbrzymie rozmiary, a mniejsze (wielkości małpy) miały trudność aby utrzymać się na ziemi, przyciąganie grawitacyjne było 2 razy mniejsze ... z powodu małej grawitacji atmosfera była bardzo rozrzedzona, a woda stosunkowo szybciej odparowywała ... było dużo lądu a mało wody, nie było oceanów - jedynie wody śródlądowe, więcej jej było w okolicy podbiegunowej (z roztopów lodowca).

, Około 15-12 tyś lat temu na Ziemię przybyli Obcy Przybysze z odległych stron kosmosu i to oni zaprowadzili nowy porządek na naszej planecie ... w Europie nazywani są oni Atlantami, na dalekim wschodzie mieszkańcami Lemurii, a na kontynencie amerykańskim cywilizacją Mu lub Kaskary ... w moim przekonaniu była to jedna i ta sama wysokorozwinięta cywilizacja Obcych, przemieszczali sie oni swoimi pojazdami w kształcie kuli o olbrzymich rozmiarach (50 kilometrów średnicy) od kontynentu do kontynentu zakładając cywilizację ludzi, uczyli ich uprawy ziemi, hodowli, nawodnienia upraw i wszystkiego co dzisiaj umiemy ... wszystkie ich pojazdy napędzane były darmową energią grawitacji (o pojazdach takich wspomina starożytny rękopis z Indii - Mahabharata).

http://s3.directupload.net/images/100803/x4pd7s5j.jpg
[trasa przelotu ]
Wiedza ich była ogromna, znacznie przewyższa naszą o czym przekonaliście się z moich wypowiedzi w cyklu 'Atlantyda' (link u dołu) - tym razem dowiecie się jak oni obeszli się z naszą planetą, na jakie międzyplanetarne wyczyny pozwoliło im ich doświadczenie ... Przybysze (zwani Atlantami) nazywali swoje miejsce pochodzenia Światem Schwerta i obiecywali odwiedzać naszą planetę co 6 tysięcy lat (tak mówi Kronika Akakor) ... cywilizacja ta była mało podobna do ludzi, jej naturalnym środowiskiem była woda, ludzie nadali tej cywilizacji symbol ryby i mówili o nich jako o cywyizacji półryb-półludzi ... porównywalna do boskich umiejetności wiedza pozwoliła im przejść z życia w wodzie na ląd (inżynieria genetyczna), to osiągnięcie oznaczone zostało poprzecznym przekreśleniem znaku ryby - w ten sposób powstał symbol Krzyża Atlantów (oczko u góry z rozdwojoną końcówką u dołu) oraz Krzyża Egipski zwanego Kluczem Nilu (oczko u góry i złączone ramię u dołu) ... wypada w tym miejscu dodać że znak Ryby i Krzyża to równiez s ymbol Chrześciaństwa oraz znak Jezusa.

Cywilizacja zwana u nas cywilizacją Atlantów, a w religii bogiem w trzech osobach (nie mylić z Bogiem) odwiedzała Ziemię prawdopodobnie od setek tysięcy lat ... nie można wykluczyć że to oni zakładali pierwotnie życie na naszej planecie, warunki życia nie były tu jednak stabilne i nie rokowały dłuższego przetrwania - stąd niski poziom rozwoju organizmów. Planeta Ziemia, aby stała się bardziej stabilną dla żywych organizmow wymagała gruntownej przebudowy . Ostatnim razem takiej przebudowy dokonali ci co nazywamy ich bogami blisko 15 tyś lat temu, przylecieli do naszego układu słonecznego dwoma olbrzymimi pojazdami w kształcie kuli (taki pojazd jest przedstawiony u stóp Boga na zamieszczonym wyżej obrazie), pojazd ten mial 50.000 metrów średnicy (50 km) i wyposażony był w działo ogromnej mocy (bolec zwany w Biblii Okiem Ballora) - służyło ono do usuwania przeszkód na trasie przelotu.

http://s1.directupload.net/images/100803/8zr2bw5j.jpg

W godzinie zero, 10 481 lat prz. Chr. według rachuby czasu Białych Barbarzyńców, bogowie opuścili Ziemię. Dali sygnał do rozpoczęcia nowego rozdziału dziejów mojego ludu, na który - kiedy już błyszczące złotym blaskiem statki naszych Dawnych Władców pogasły jak gwiazdy na niebie - czekał czas straszliwy [...].

Wybrani Słudzy mieli tylko obraz bogów w swych sercach. Piekącymi oczami wpatrywali się w niebo. Ale błyszczące złotym blaskiem statki nie powróciły. Puste było niebo. Żadnego. dźwięku. Niebo pozostało puste [...].
[...]Pozostawiono jednak Dar Bogów - MOC zaklętą w Ognistej Kuli..O niej zapisano wiadomości w Zwoju Miedzianym...Kula Mocy pozostała na Ziemi..W roku przełomu [2012] ma się ujawnić...
To już wkrótce....

Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2010-08-03 23:31:04)


"ŚWIADOMOŚĆ  jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Offline

 

#34 2010-08-06 15:50:31

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Krzysiek napisał(a):

W pierwszej kolejności powinniśmy pogodzić zdobycze nauki z wiedzą zachowaną w postaci wiary...

Wspaniały pomysł Krzysio, też tak uważam i jak znajdę więcej czasu poszperam jeszcze o zaginionych cywilizacjach.
A swoją drogą, to ciekawe dlaczego tak raptownie znikły z powierzchni ziemi.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#35 2011-01-16 16:02:37

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Ja, wspomniał o anunnaków, czy to była cywilizacja?
Co wiadome jest o nich?


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#36 2011-01-16 18:06:07

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Ta trasa przelotu nie należy do anunaków. Ziemia w ich języku nazywa się Ki. To jest cywilizacja bardzo zaawansowana technologicznie ale obecnie na ziemi znajdziesz tylko ślady po ich bytności w postaci starożytnych lotnisk, dziur w ziemi i kamiennych miast w których szczeliny nie włożysz żyletki. Inkowie np. to dzieci boga Ea vel Enki. Ameryka południowa była jego królestwem. Plemiona indiańskie żyjące na całym obszarze ameryki południowej są potomkami jego dzieci. Tylko ameryka południowa została oszczędzona od działań wojennych z udziałem broni masowego rażenia. Ale nie ocalała od głupoty która jest największą bronią masowego rażenia. Co to jest cywilizacja ? Czy tylko jest wtedy gdy są obiekty latające i wielkie budowle ? Cywilizacją jest też plemie które niczego nie buduje prócz szałasów bo szanuje ziemie i żyje z nią w jedności. Nasza cywilizacja nienawidzi ziemi, traktuje ją jak nic wartościowego. Anunaki przekazali ludziom wiedze o układzie słonecznym i o ciele ludzkim i o roślinach którą to wiedze przekazywali szamani z pokolenia na pokolenie. Anunakowie po powrocie na swoją planete wkrótce zmarli bo zbyt długo byli w ziemskich warunkach blisko słońca. Na ich planecie nie było słońca, to była wygasła wulkaniczna gwiazda z potężną warstwą atmosfery która chroniła od zimna kosmosu a wulkany ogrzewały atmosfere. Do dziś lubie widok wulkanów, martwie się że ziemia ma tak cienką atmosfere i boje się dalekich podróży bo były źródłem cierpienia i odpowiedzialności wykraczającymi poza moje możliwości.

Offline

 

#37 2011-01-18 13:03:37

soulblue
przyboczny
Skąd: Gliwice/Gdansk
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1261

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Och ale sie pięknie rozwiną ten temat. Mnie to fascynuje. Zwlaszcza mity staroafrykanskie pokrywaja sie z tymi wszystkimi ksiazkami new earch i spiskowo-sf alew mitach cos jest. Naprawdę jest. Ja jestem niemal pewna ze czlowiek to twor kosmitow jakiejs innej cyliwizacji.


Jest tego tak duzo ze musze miec jakas spokojna godzine by to poczytac i skupic się dobrze na tresci. 
Lizawieta- ja tez to mam niby pamietam niby odczuwam ale zyje w normalnym swiecie i mysle sobie ze przeciez musialo by mi odbic by to wszytstko brac poważnie.

  Ale pod oslona ironi nas to fascynuje intryguje i czujemy ze moze to sa przekazy jedyne przekazy o naszym pochodzeniu. Hebrajski opis raju odpowiada bardzostarym projektom statku kosmicznego czy tez jak go okreslono ''rydwanu'' obliczenia sa tak skomplikowane ze ludzie ktorzy je spisali musieli wiedziec jak skonstrulowac silnik umozliwiajacy latanie...i wiele innych komplikacji.....Mitologia to skarb a najlepiej ta nie urobiona przez dzisiejsza cyliwizację...


Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn … mp;fref=ts

Offline

 

#38 2011-01-18 23:55:54

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Hebrajski opis raju to ogród w afryce północnej gdzieś w okolicach iraku. Raj był materialny ale jest to wyidealizowane miejsce przez ludzi. Dla człowieka rajem jest dom w którym się wychował. Ten ogród był domem dla pierwszych ludzi ale było ich setki a nie dwoje jak przedstawia biblia. Ale tych dwoje było najważniejszych bo zawierało najwięcej inteligencji swoich stwórców. Tak bywa że przemilcza się mniej udane egzemplaże a wywyższa te bardziej udane. Tamte nie otrzymały daru rozmnażania się. Tylko tych dwoje to otrzymało od jednego z stwórców którego potem nazwano wężem. Sprzeciwił się swemu bratu który nie chciał by człowiek miał możliwość rozmnażania się. Gdyby nie sprzeciw to ludzi by na ziemi nie było. Dwukrotnie ocalił ludzkość, wzamian nazywa się go wężem ale to starożytny symbol wiedzy i nauki, a on był naukowcem i pomysłodawcą stworzenia człowieka. Dar płodności był tym owocem bo ludzie mogli mieć dzieci. Stało się to w laboratorium w którym manipulowano kodem DNA nie tylko ludzi ale i zwierząt i roślin. Człowiek do tej wiedzy dopiero dorasta ale nie psychicznie.

Offline

 

#39 2011-01-19 07:18:18

Andra
Gość

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Ja...Irak nie znajduje sie w Afryce, ani polnocnej ani poludniowej
zupelnie inny kontynent
w Afryce to Sahara bardziej...?

 

#40 2011-01-19 19:17:51

soulblue
przyboczny
Skąd: Gliwice/Gdansk
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1261

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Ktos tu pisal o Iraku? Chyba przeoczyłam.

  Hebrajsi opis raju... drzewo zycia pasuje jao symbol slupa pod napieciem w projecie statu o torym pisze wedlug zwolenniow tej teorii symbole maja swoje odniesienie tagze do poszczegolnych ''domow'' poprostu strano sie oddac to czego nie potrafiono pojac za pomoca uwczesnego slownictwa...gdybyscie to przeczytali sądze że przeszedlby was choc cien wątpliwości

Ostatnio edytowany przez soulblue (2011-01-19 19:18:39)


Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn … mp;fref=ts

Offline

 

#41 2011-01-23 09:37:06

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Każde dzieło powstaje na podstawie przekazów starszych...jak odczytano te starsze, tak zapisano. Wiele podobnych legend, mitów opowieści odnajdujemy w zapiskach różnych dawnych cywilizacji, a niektóre z nich nie są uznane za istniejące.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#42 2011-01-24 23:03:49

soulblue
przyboczny
Skąd: Gliwice/Gdansk
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1261

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Dopiero teraz przeczytałam odpowiedz Ja?! - to przez problemy z komputerem... Fakt  Irak i Afryka? Własnie  o tej tezie z Adamem i Ewą słyszałam...wydaje mi się to najbardziej prawdopodobną wersją wydarzeń. No ok może i eksperymenyty genetyczne ufo nie brzmią szczególnie realistycznie, ale przy innych teoriach i bibli chyba najbardziej.


Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn … mp;fref=ts

Offline

 

#43 2011-01-25 00:08:20

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

W Biblii opis faktów jest zbieżny z zapiskami na tabliczkach sumeryjskich.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#44 2011-01-25 21:43:35

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Opis jest zbieżny bo summer i stary testament to to samo. Summeryjczycy wtedy jeszcze nie wiedzieli że są żydami. Zapisywali swoją historie w kamieniu bo jest najtrwalszy.

Offline

 

#45 2011-01-25 22:37:34

victoria
adminka
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 15084

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Jest tyle dowodów na coś co kiedys istniało lub ewentualnie do nas zawitało img/smilies/big_smile

Hayu Marca w Peru, brama wycięta w skale o  wys 7m, w bramie mała bramka o wys 2m
dokąd miały prowadzić? moze do przejścia w inny wymiar img/smilies/big_smile

http://images.travelpod.com/users/astroguyaz/magical_places.1007343480.aramuru.jpg

Albo Mohendżo Daro i Harappa, opuszczone miasta z niewiadomej przyczyny, w których odkryto slady promieniowania, czyżby rozszczepiali atom, a moze to było przyczyną wyginięcia?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9a/Mohenjodaro_Sindh.jpeg


... Kiedy nie masz nic do podarowania,  ofiaruj uśmiech ....

Offline

 

#46 2011-01-26 00:34:31

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Bramy skalne były tworzone by ukryć przed ludźmi maszyny latające i zaawansowaną technologie. Były też bazą i wejściem do podziemnych miast. Te bramy naprawde kiedyś były ruchome. _____ a opuszczone miasta są wynikiem chmur radioaktywnych. Skażony teren lud musiał opuścić by przeżyć, i to opuścić w pośpiechu zostawiając cały dobytek. Zabierali ze sobą często tylko swoje życie. Po przejściu chmury i opadach radioaktywnych w danym rejonie nic nie rosło. To nie były takie bombki jak nasze ale bardziej aktywne. Jedna potrafiła zniszczyć rejon o powierzchni polski a użyto conajmniej pięć wiele tys lat temu.

Offline

 

#47 2011-01-26 09:32:52

Lizawieta
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 4484

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

No właśnie, czy to nie powinno być nauką dla nas współczesnej cywilizacji?


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

Offline

 

#48 2011-01-26 12:05:44

soulblue
przyboczny
Skąd: Gliwice/Gdansk
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1261

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Mówi się że to najazd arabskich wojowników zniszczył starożytny Egipt... mówi się że to była przyczyna szybkiej ucieczki. Choćby ksiązka o masonerii ...(Mozart z Egiptu). Ale nieśmiało muszę przyznać że jeśli o Egipt chodzi moje wspomnienia są bardzo silne. I jesli im wierzyć to jestem po prostu pewna ze tam działy się rzeczy nieziemskie. Jestem pewna że życie zakończyłam szybko i w pośpiechu i że to nie był zwykły najazd. Egipt poradziłby sobie z czymś takim......

Słyszeliscie napewno o kobiecie która drogą telepati odkryła podziemny tunel ochronny w Egipcie?
Miał on za zadanie ochronić przyszłych ludzi w obliczu kataklizmu. Jeśli kogoś interesuje ten temat to moj stary wpis. Tajemnica Egiptu- http://promykduszy.blog.onet.pl/Wielka- … 10-03-06,n

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/xQ2uZlMM010" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Ostatnio edytowany przez soulblue (2011-01-27 01:28:39)


Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn … mp;fref=ts

Offline

 

#49 2012-02-01 07:15:27

Andra
Gość

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

...jedna z moich starych fotografii: ja w sarkofagu, po smierci, bylam mlodym mezczyzna(?). Widze tlumy ludzi oddajacyjch hold zmarlemu...mnie Kim bylam?
Kurcze, za malo szczegolow, ale to kontynuacja watku Atlantydy

 

#50 2012-02-01 14:14:19

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Wysokorozwinięte Cywilizacje.

Andra - chyba raz byłaś faraonem

soulblue - śmiało gadaj o tym co widzisz i czujesz - prawde gadasz bo tak było jak opisujesz.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo